Rank های مجید آنلاین

EMIRATES

Active Member
:-?با سلام ببخیشد میشه کل رنک های مجید آنلاین رو بگین که چیه؟

مثلا کاربران Vip

یا ...

با تشکر

YTERROR

Active Member
در حال یک سری تغییرات هستیم در انجمنها .. به محض اینکه تغییرات کامل شد بصورت کامل همه موارد را شرح خواهید داد..

ببخشیدا یک سوال واسه من پیش اومده کاربران VIP تا جایی که من می دونم مال سایتهای Warez یا کلوبهای هست که خدماتی علاوه بر خدماتی که عموم مردم انجام میدن به کاربارن خود میدن

ولی امکاناتی که من الان در این قسمت خوندم همه خدمات عمومی هستن و یک سرویس به قول معروف دندون گیری نداره که کاربران تمایلی برای این کار داشته باشند

پیشنهاد :

1. تخفیف فروشگاه رو از 20 به 50 تغییر بدین
2. پروفایل شخصی به صورت ساب دامین + گالری کارها به صورت کامل در ساب دامین پروفایل به هر کاربر داده بشه
3. ایمیلی مشخص از طرف سایت به کاربر داده بشه
4. و ......

موفق و پیرو زباشید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ببخشیدا یک سوال واسه من پیش اومده کاربران VIP تا جایی که من می دونم مال سایتهای Warez یا کلوبهای هست که خدماتی علاوه بر خدماتی که عموم مردم انجام میدن به کاربارن خود میدن

ولی امکاناتی که من الان در این قسمت خوندم همه خدمات عمومی هستن و یک سرویس به قول معروف دندون گیری نداره که کاربران تمایلی برای این کار داشته باشند

پیشنهاد :

1. تخفیف فروشگاه رو از 20 به 50 تغییر بدین
2. پروفایل شخصی به صورت ساب دامین + گالری کارها به صورت کامل در ساب دامین پروفایل به هر کاربر داده بشه
3. ایمیلی مشخص از طرف سایت به کاربر داده بشه
4. و ......

موفق و پیرو زباشید
ممنونم از پیشنهاداتتون...
ما برنامه هایی که داریم خیلی فراتر از این موضوعاتی هست که شما فرمودید که به ترتیب اعمال خواهیم کرد.

موفق باشید
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا