[معرفی و دانلود] Preset های Red Giant

Iverson

Active Member
تبریک میگم سهیل جان

ممنون بابت لینک، ولی من دنبال آموزش hd هستم

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
خواهش میکنم مگه می خوای چی کارش کنی که می خوای حتماً HD باشه

اگه قصدت یادگیری باشه 3gp هم خودش غنیمت در ضمن اگه دقت کردی باشی فایل های FLV یا MP4 که سایت های آموزشی می زارن مثل همین VideoCopilot خودمون خیلی با کیفیت هستن و رزولوشن بالایی هم دارند

دیگه نمیدونم از کجا باید بگیریش چون خود سایتش که این نرم افزار و پلاگین ها رو تولید کرده آموزشها رو به صورت M4v و MP4 قرار داده

Iverson

Active Member
البته از موضوع بحث خارج نشیم فقط برای نکته میگم
تو خود سایت رد جیانت که میرید و یک آموزش رو انتخاب میکنید و کادر پلی میاد و شما اجرا میکند، یک گزینه سمت راست بالای کادر داره به اسم HD Off و وقتی اون رو ON کنید آموزش با رزولیشن بزرگتری اجرا میشه! و وقتی هم دانلود میکنید حجم بیشتری داره

منم لینک دانلود رو نمیخواستم لینک آموزش رو میخواستم!

بازم ممنون

خب سوال بعدی اینکه پریست هایی که دانلود میکنم و کپی میکنم تو فولدر پریست باید با همان اسم خودش کپی کنم؟ یا اسمش رو باید تغییر داد؟

Iverson

Active Member
پسر خوب مگر نگفتی پریست ها رو بریزم تو پوشه پریست؟ :دی

تو اون پی دی اف که صفحه قبل گذاشتی این رو نوشته بود، الان کات کردم تو پوشه که گفتید

ممنون

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من کی لینک PDF گراشتم خودم خبر ندارم؟ :shock:

به هر حال مشکلت حل شد الان Preset هب میاد تو Look 2 ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سهیل جان این پست رو ببین، شما نزاشتید! پوزش
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1148843&postcount=6

اسم پوشه ها اومده، ولی هیچ کدوم از پریست ها نیومده!!! چه کار کنم؟

اینو دوست عزیزم که تازگی به بازنشستگی نائل شده ایمان گل گذاشته بود در ضمن اینا که ایمان جون گذاشته Preset های خود افتر افکت هست و باید تو پوشه زیر ریخته بشن دقت کن فایل هایی که پسوند ffx دارند باید تو مسیر زیر باشن تا تو افتر بیاد

X:\..............\Adobe After Effects CS5\Support Files\Presets

این پریست های من هستش که عکس رو گذاشتم دقت کن هر چی تو این پوشه هاست حتماً باید با پسوند ls3 -- mblook باشن تا Magic look 2 بتونه اونا رو اجرا کنه

پیوست ها

• Look 2.jpg
    Look 2.jpg
    107.7 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • Looks Me.jpg
    Looks Me.jpg
    145.5 کیلوبایت · بازدیدها: 36

Iverson

Active Member
سهیل جان پوشه پریست ها میاد ولی داخلش خبری از پریست ها نیست، فقط تو نرم افزار اسم پوشه پریست ها نشون داده میشه

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز یه عکس بزار از مشکلت تا بهت بگم گیر کارت از چی هست

فقط هر چی که فکر می کنی اتزمه رو عکسشو بزار

Iverson

Active Member
سهیل جان همینطور میبینی پریست ها قابل اجرا نیستند
r3fobizlb6tzd38zf7xr.jpg

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز اون پوشه KD_film_look که همونطوری که گفتم این پوشه حاوی فایل ffx هستش و باید در محل پریست های خود افتر ریخته بشه اما در خصوص بقیه باید بهت بگم که دقت کن داخل اون پوشه مجددا پوشه دیگری نباشه و داخل پوشه فقط فایل های ls3 و MBlook باشه

پیوست ها

• Looks.jpg
    Looks.jpg
    128.7 کیلوبایت · بازدیدها: 40

S_E_C_R_E_T

New Member
سلام.میدونم سوالم زیاد ربط نداره و این تاپیک 1 ساله استفاده نشده ولی یه سوال اینکه ویدئوهای red giant رو چطور دانلود کنم؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا