phpnuke7.2 فارسي امن رايگان.....

قربانت اگه پيدا نمودي اينجانب را نيز با خبر سازيد. (عجب لفظ قلم حرف زدم !!؟؟).

آره قربونش ما رو هم خبر كن.

amir59

Member
سلام يكي به من بگه چطوري ميتونم براي نوك ديتابيس بسازم لطفاٌ يه توضيح كامل بدين

razzaghis

New Member
اگه فرصت بدين تو راهه؛ با اديتور فارسي كه رو اكثر مرورگرها كار مي كنه.

pooya799

Member
آقاي badgirdatcom اسم استايل سايتتون چيه امكان داره لينكشو براي دان لودبزاريد من خيلي ازش خوشم اومد
ممنون

اين phpnuke7.2 پس كي اماده ميشه.؟
تروخدا يه نموره زودتر استادش كنين. آره قربونش<؟~!

sambol

Active Member
اون استايل توسط من فارسي شده شرمنده لينك دانلود نداره خصوصي هستش

در مورد نیوک خواستم یه چیزایی بنویسم.
اولا من کاربر نیوک نیستم ولی از قول کسانی که سالها نیوک استفاده کردن میگم که این پورتال مشکلات اساسی داره
اولا موقع نصب کلی کانفیگ دستی داره که الان هیچ پورتال معتبری به این صورت نیست
دوما ممکنه بعد از نصب با یک صفحه جالب رو. به رو بشید ولی برای نصب یک ماژول خاص مثل گالری کار سختی پیش رو دارید

سوما از قول اونایی که کد های نیوک رو بررسی کردن میگم که کدهای این سی ام اس فقیرن یعنی بر اساس درستی نوشته نشدن و امکان دولاپ به راحتی توش میسر نیست
همین ورژن آخر یعنی ۷.۲ هم دارای حفره های امنیتی خیلی زیادیه
به نظر من نیوک از لحاظ ظاهر خودش رو جلوه داده ولی در باطن کارش میلنگه

بسیار مشتاق شنیدن حرفهای شما به خصوص کسانی که مدتها از نیوک استفاده میکنن هستم چون دوست دارم این سی ام اس بررسی جامعی بشه

BeHnAm_akb

Active Member
عشق مدرن گفت:
اولا من کاربر نیوک نیستم ولی از قول کسانی که سالها نیوک استفاده کردن میگم که این پورتال مشکلات اساسی داره
دوما ممکنه بعد از نصب با یک صفحه جالب رو. به رو بشید ولی برای نصب یک ماژول خاص مثل گالری کار سختی پیش رو دارید

سوما از قول اونایی که کد های نیوک رو بررسی کردن میگم که کدهای این سی ام اس فقیرن یعنی بر اساس درستی نوشته نشدن و امکان دولاپ به راحتی توش میسر نیست

بسیار مشتاق شنیدن حرفهای شما به خصوص کسانی که مدتها از نیوک استفاده میکنن هستم چون دوست دارم این سی ام اس بررسی جامعی بشه
ببينيد نوك تنها چيزي كه نداره قشنگيه
اما در مورد امنيت به دليل كد باز بودنه كه توش مشكلات امنيتي پيدا ميشه نه به دليل ضعف برنامه نويسي نوك تقريبا بهترين پرتال دنياست در مورد كانيگ كار زيادي لازم نيست انجام بديم كد هاشم خيليعالي و استاندارد طبقه بندي شده اضا كردن ماژول هم كاري نداره

آقا پس ما چه خاكي به گلدون ها مون بريزيم؟؟؟؟
آره قربونش بالاخره چيرو استاد كنيم؟

BeHnAm_akb گفت:
عشق مدرن گفت:

ببينيد نوك تنها چيزي كه نداره قشنگيه
اما در مورد امنيت به دليل كد باز بودنه كه توش مشكلات امنيتي پيدا ميشه نه به دليل ضعف برنامه نويسي نوك تقريبا بهترين پرتال دنياست در مورد كانيگ كار زيادي لازم نيست انجام بديم كد هاشم خيليعالي و استاندارد طبقه بندي شده اضا كردن ماژول هم كاري نداره

من نگفتم قشنگه فقط گفتم بعد از نصب با یه صفحه جالب رو به رو میشید چون تعدادی از ماژول های مورد نیاز به صورت پیش فرض توش نصب شدن و گرنه به نظر من اونقدرام قشنگ نیست البته از زوپس تمهای جالبتری داره و فکر میکنم از خیلی سی ام اس های دیگه هم قشنگرتر باشه

دوم اینکه عزیز همه اوپن سورس ها کدهاشون بازه و میشه توش دست برد و این اشتباه مسلم همه هست که فکر میکنن وقتی چیزی اوپن سورس شد درنتیجه هر کی هر کی و بی درو پیکر شده در حالی که دقیقا عکس اینه و شعار اوپن سورس رو یادتون نره که : « همه هیچ وقت اشتباه نمیکنند »
این قضیه poor بودن کدهای نیوک رو من از خودم نگفتم بلکه از قول بسیاری از افراد (که همه خارجی هستند ) میگم.
به نظر من برای اینکه یک سی ام اس انتخاب کنید ابدا به فرومهای ایرانی و فارسی مراجعه نکنید بلکه در این مورد خارجیها با صداقت و بدون اینکه تعصب داشته باشن نظر میدن
من نمیدونم سایت رسمی نیوک که اون رو ساپورت میکنه کدومه ولی من به سایت http://www.phpnuke.org/ رفتم و توی فرومهای اون یه چرخی زدم و باید بگم فرومش ضعیفه و دولاپرهای زیادی هم توش نبودن

کلا طبق تجربه ای که پیدا کردم هر سی ام اسی که ماهی یه بار ورژن بیرون بده (منظورم زود به زوده ) یه جای کارش میلنگه و به قول معروف داره عیبا رو میپوشونه
این حقیقت که کار با نیوک سادس از اینجا ناشی شده که بهش عادت کردید وگرنه کار با اون بسیار هم مشکله مثلا من شنیدم درست کردن گروپ های مختلف و دادن دسترسی به ماژول و بلاک های خاص به هر گروه کار راحتی نیست در نیوک
ضمنا نصب ماژول رو بالاخره نگفتید ولی تو این سایتایی که از نیوک دیدم کسی ماژول مثلا گالری رو نصب نکرده بود

عشق مدرن راست ميگه
به جان خودم اين تن بميره خيلي مشكل داره مثه يه خونه خشت و گلي ميمونه كه هر جاييش رو درست كني يه جاي ديگش ميريزه 8O
من خودم دارم ازش استفاده ميكنم اگه اطلاعاتم روش نبود زود عوضش ميكردم

آقا pooya799 اسم استايل همون heliusgray ولي يه سري تغيير توش انجام داديم :wink:

فعلا
ياحق
قربان همگي
ابوالفضل

qmars

Member
آقا هر كي لينك اين php-nuke ترجمه محمد آقا كه ميگه خوبه رو به من بده ممنونش ميشم
با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا