Php یاcss یا c

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام خدمت مجید آنلاینی های عزیز
میخوام برا تابستون برم یه کلاس برنامه نویسی یا PHP یا CSS یا C حالا موندم کدومو برم :-?
البته بیشتر به تحت وب گرایش دارم
اما خب c هم خالی از لطف نیس
حالا یه راهنمایی از شما میخوام اینکه :
1.کلاس PHP برم و CSS روو با کتاب بخونم C رو بزارم بعدا
2.یا اینکه CSS برم و اون دوتا رو بزارم بعدا
3.یا PHP رو از رو کتاب بخونم و Cرو برم کلاس؟!
4.یا کلا دور کلاس رو خط بکشم
5.یا اینکه همشو بزارم بعدا:lol:
:tavajoh: : ترجیح بر روی تحت وب
پیشاپیش ممنون:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت مجید آنلاینی های عزیز
میخوام برا تابستون برم یه کلاس برنامه نویسی یا php یا css یا c حالا موندم کدومو برم :-?
البته بیشتر به تحت وب گرایش دارم
اما خب c هم خالی از لطف نیس
حالا یه راهنمایی از شما میخوام اینکه :
1.کلاس php برم و css روو با کتاب بخونم c رو بزارم بعدا
2.یا اینکه css برم و اون دوتا رو بزارم بعدا
3.یا php رو از رو کتاب بخونم و cرو برم کلاس؟!
4.یا کلا دور کلاس رو خط بکشم
5.یا اینکه همشو بزارم بعدا:lol:
:tavajoh: : ترجیح بر روی تحت وب
پیشاپیش ممنون:rose:

برنامه نویسی یکسری مقدمات داره که میشه با کتاب خوندن یاد گرفت، اما همانطور که با خوندن کتاب نمیشه
شنا کردن رو یاد گرفت، برنامه نویسی را یاد نخواهید گرفت مگر اینکه پشت کامپیوتر بنشینید و خودتان کد بنویسید.
کد آماده از بقیه گرفتن هم فایده نداره، صد تا کد آماده رو بررسی کنید به اندازه یک کد اشتباهی که خودتان بنویسید
ارزش آموزشی نداره.

C زبانی نیست که بدرد همه بخوره. حساب دانشجویانی که مجبور اند باهاش برنامه نویسی کنند جدا، نوشتن
برنامه های ساده و مقدماتی با c راحته، اما تا یه کمی از سطح مقدماتی فاصله می گیرید گرفتار یک زبان
قدیمی می شوید که ساختار اش برای کاربرد های مدرن بسیار پیچیده و دردسر سازه، فقط مناسب حرفه ای های
این زبانه. عملا کاربرد c زیاد نیست، مگر اینکه در برنامه نویسی تجاری به حد حرفه ای برسید که کمتر موقعیت اش
پیش میاد. اگر برای تحصیلات آکادمیک نیازی بهش نداشته باشید c رو بی خیال شوید.

یادگیری css تداخلی با زبان های برنامه نویسی نداره، در کنار هر کار دیگری می توانید یاد بگیرید. یکسری اصول
و قواعد مشخص داره که بخش عمده اش رو نرم افزار های طراحی صفحات وب خودشون رعایت می کنند.
یادگیری اش زمان زیادی نمی بره که بخواهید اولویت یادگیری در نظر بگیرید. کلاس رفتن هم لازم نداره.

SajadCG

کاربر فعال
the_king جان کاملا درست فرمودند.
شما ابتدا باید مشخص کنید که در چه زمینه قصد فعالیت دارید 1.وب 2.windows application.

اگه قصد دارید تحت ویندوز کار کنید زبان های #C و VB.net خیلی خوبند. java هم این روزا خیلی طرفدار پیدا کرد
اگه قصد دارید در زمینه وب کار کنید هم به زبان های ASP.net یا PHP و درکنار این دو مسلط بود به CSS و HTML کاملا ضروری هست.
و اگه هم دوست دارید هم توی وب باشید هم ویندوز ASP.net و یکی از زبان های بالا ترکیب خیلی خوبیه(vb ,#C)
موفق باشید.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سجاد جان گفتم که ترجیحم بیشتر رو تحت وب هست
اما همین که کدوم رو برم کلاس کدوم ارزش کلاس رفتن رو داره مونده بودم
که با راهنمایی های the kingو شما سجاد جان تصمیم رو گرفتم که C رو بزارم برا بعد و php رو با کلاس پیش برم و CSS رو با کتاب
:nokte:البته با کدنویسی تا یاد بگیرم:green:
ممنون
موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا