درخواست 1 Persian File Locker: اینکریپت کردن فایلها با هر فرمتی توسط مالتی مدیا بیلدر

با سلام خدمت دوستان و اساتید مالتی مدیا کار
بنده یک پلاگین به همراه سورس آن برای شما دوستان نوشتم که شما می توانید از آن استفاده کنید
این برنامه یا Persian File Locker ، فایلهای شما را با هر فرمتی که هستند اینکریپت می کند البته با دادن پسورد
تا دیگران نتوانند از آن سوء استفاده کنند . امیدوارم که از این برنامه خوشتون بیاد...
:rose:
لینک سورس کد برنامه به همرا پلاگین آن :

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://batcompany.persiangig.com/PFL.rar

Amit13

Well-Known Member
عزيز مرسي از زحمتت ولي اگر فايل رو داخل خود مجيد انلاين آپلود ميكردي بهتر بود.
من نتونستم دانلود كنم.

BEHESHT

Well-Known Member
سلام ممنون

اما یه چند نکته بود دوست عزیز

حجم فایل خیلی بالاست

به نظرم شما نبایستی دیالوگ های open و save رو تو خود پلاگین میذاشتید خوده MMB داره اینارو کلا کار پیچیده کرده

دوباره کاری هست چون feyo با حجم خیلی کم این کار رو انجام میده

چیز جدید کاش اضافه می کردید

ایا چیز جدیدی عرضه شده؟

بنده یک پلاگین به همراه سورس آن برای شما دوستان نوشتم که شما می توانید از آن استفاده کنید

آدم فک می کنه سورس کد پلاگین هست

در کل بازم ممنون:rose:

saadatmsg

Active Member
سلام دوست عزيز

خسته نباشيد . كار جالبيه . منم مثل آقاي BEHESHT ازتون سوال دارم كه آيا امكان جديد يا مزيت خاصي نسبت به پلاگين feyo داره؟

البته اينم بگم در هر صورت از ارزش كار شما كم نميشه

ممنون از زحمتتون

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
پلاگين خوبي هست دوست عزيز

اما بالشخصه feyo رو نسبت به اين پلاگين ترجيح ميدم به خاطر حجم كمش.

اما كار شما هم ارزش خودش رو داره خسته نباشيد

اینکریپت کردن فایل توسط Persian File Locker

با سلام خدمت دوستان
راستش را بخواهید بنده با پلاگین feyo اصلا کار نکردم و نمی دونم اصلا چی هست ، اگر میشه یکی از دوستان لطف کنه آنرا برای من آپلود کنه تا اگر شد در نسخه جدید پلاگین امکانات بیشتری را به آن اضافه کنم ممنون می شم ... البته بهمراه سورس MMB آن

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من پلاگین جناب KajDom Cracker رو تست کردم
و خیلی سریعتر از Fyeo فایل رو انکریپت کرد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
شما حجمش رو هم نسبت به fyeo مقايسه كرديد؟

loo30fer

بله و حجمش حدودا 10 برابر پلاگین Fyeo هست و اگه میتونستن حجمش پایین بیارن عالی میشد نمیدونم چرا اینقدر سنگین شده چون پلاگین Plugy با 281 تابع فقط 101 کیلوبایته

اضافه کردن اینکریپت متن و عکس بدون نیاز وارد کردن پسورد تا چند روز آینده

با سلام خدمت دوستان عزیز
بعضی از دوستان گفتند چرا پلاگین شما اینقدر حجمش زیاد است ، اگر پلاگین را بررسی کنید متوجه خواهید شد
که پلاگین پک شده ، آنهم با دو پکر ، بنابراین طبیعی است که کدهایی به پلاگین اضافه خواهد شد

در ضمن برای دوستان قفل گذار هم خبر خوشی دارم ، شما دوستان با مراجعه به قسمت کرک و امنیت نرم افزار در همین سایت می توانید آنرا را با فایل Patch آن دانلود کنید
نام این نرم افزار هست WTM Copy Protection 2.41 که قابلیت قفلگذاری بر روی CD ، DVD ، Flash و... را دارد
(مراجعه شود به Help نرم افزار )

العلم مقرون بالعمل " علم با عمل مقرون است " امام علی

loo30fer

دوست عزیز
خوب شما که این رایگان برای اعضا انجمن درست کردید دیگه لزومی نداشت با دو پکر برای امنیتش فایلتون پک کنید که حجمش اینقدر زیاد بشه چون پلاگینتون بی فایده میشه و کسی ازش استفاده نمیکنه و همه میرن سراغ پلاگین Fyeo که از همه لحاظ سرتره

جدیدترین ارسال ها

بالا