انیمیشن OILcola : انیمیشن کوتاه من

Jackbil

Well-Known Member
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و دیدید
:rose:
همینطور از لطفی که دارید
خیلی عالی بود ، واقعا خسته نباشی .
فقط اگه یکم بیشتر روی پیاده سازی ایده کار میکردی کارت بهتر از این هم میشد .
به نظر من اگه موسیقی متن هم می داشت بهتر هم میشد و صداگذاری هم یکم بیشتر جای کار داره .
ولی دمت گرم توی این همه انیمیشن ایرانی تکراری ، یه کار متفاوت بهم چسبید .
ممنون
درسته، خودم از بعضی جاهای زمان بندی و نوع حرکات راضی نیستم و فکر می کنم می تونست خیلی بهتر باشه ولی برای موسیقی و صداگذاری هم چون سررشته نداشتم فقط سعی کردم تا حدی که می تونم صداگذاری کنم.

دو تا سوال
1. من متوجه معنی coil و اون نوشته بعد warning نشدم(کلا متوجه قضیه نشدم)....البته اشکال از منه ...ولی اگه میشه توضیح بدید منظور کلی چی بوده....

2. دلیل استفاده شما از بلندر....آیا به روانی و راحتی نرم افزار مایا میتونین انیمیت کنین؟ یا چون نرم افزار رایگان هست استفاده میکنین؟
شاید داستان رو خوب معرفی نکردم و یکم سر درگمی در کار باشه ولی همونطور که میدونید oil به معنی بنزین یا روغنه و در بین راه هم روبات بنزین کم میاره و سعی میکنه از دستگاه یه بطی بنزین بخره ولی بعد از خوردن متوجه میشه که این بطری اصلا بنزین نیست و و اسم این محصول هم کویل کولاست (اشاره به کوکا کولا!) و در آخر کار هم مشخص میشه که کاغذ روی کلمه ی C کار یه روبات دیگه بوده !!

سلام ، کارت فوق العاده است. حاضرم برای کارت پول بلیط سینما رو هم بدم.

شما با یوسف زمانی نسبتی داری؟؟؟؟ چرا من هر چی زمانی می شناسم همه هنرمند هستن؟ علتی داره؟
تشکر از لطفتون:rose:
آقای یوسف زمانی رو میشناسم و کارشون هم عالیه. ولی نه نسبتی فامیلی نداریم! نمی دونم والا(سوالا ی سخت میپرسی:-?)

آفرین خیلی خوب بود خسته نباشی. رنگ بندی هاش مناسب بود کارگردانیش هم جای بدی نداشت اما انیماتوری و داستانش بیشتر جای کار داشت. این داستان مناسبی برای یک انیمیشن کوتاه نیست بیشتر مناسب برای یک میان پرده ی کوتاهه. یعنی کل اتفاقات این انیمیشن رو میشه توی 20-30 ثانیه نمایش داد. خصوصا با خالی در نظرگرفتن محیط خودبه خود تاثیر فضارو حذف کردی و تمرکز رو بردی روی داستان و شخصیت ها. البته قانون ِ کلی وجود نداره منظور اینکه در فضاها خلاصه سازی کردی و در داستان هم همینطور اما مدت زمان کار بلنده نسبت به کلیت ِ قضیه. در کل خوب بود و همین اندازه کار ِ سه بعدی واسه ی یک فرد به تنهایی خیلی کار ِ سنگینی هست. تبریک میگم با آرزوی پیشرفت روز افزون
سلام
ممنون از لطفت، کاملا قبول دارم.
من استارت اینکار رو یک سال پیش زدم و تنها دو سه سکانس اولیه رو ساختم، ولی بقیه کار رو تقریبا دو ماه پیش تکمیل کردم. عکسی از فایل صحنه ها و زمانشون قرار می دم.cb.jpg
تشکر دوباره از نظر کمک کننده ای که دادی:rose:
توی سایت های جهان گداشتین؟
سایت بلندر آرتیست

در نهایت از همه بخاطر حمایتی که کردند مچکرم

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
شرمنده اقا من ندیده بودم تاپیک رو ...
واقعا تبریک میگم بابت زحمات و تلاش با ارزشتون .
خیلی خوب بود .

تاپ گالری

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام مسعود جانکار خوبی بود پسر. واسه یه کار تولید شده توسط یه نفر و تو موقعیت کاری که هستی خوب بود.اگه جازه بدی چند نکته بگم:یک این که یه مقدار به انیمیتت سرعت بیشتر بیدادی و از pose ـهای مخختلف استفاده میکردی تا کار متنوع تر بشه بهتر بود.بعضی جاهام ترکیب بندی تصویر مشکلاتی داشت و میشد چینش اجزا تصویر رو جور دیگه انجام داد تا کادر زیباتری داشته باشی.در کل خوب بود حق پشت و پناهت

::reza::

کاربر VIP
کارت خوبه ایول. نکات کارت رو دوستان بهت گفتن.اونایی که تو کار پروداکشن هستن میدونن که خیلی وقتها تولید یه انیمشین کوتاه وقت و نیرو لازمه که به سرانجام برسه، خیلی خوبه که کار رو تنهایی و با این کیفیت رسوندی.
موفق باشی :rose:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خیلی عالی، واقعاً خسته نباشی...
با وقت و سرمایه گذاشتن میشه انیمیشن های خیلی قوی ساخت. انشاءالله به مرور خبرهای خوبی بشنویم تو حوزه انیمیشن.
یا علی :rose:

Mosoly

Member
این انیمیشن رو قبلا توی آپرات دیده بودم...خیلی عالی کار کردی...اینجا دیدم خواستم دوباره بگم دمت گرم!

Sawper

Active Member
خیلی خوب بود.
اونجا که قوطی اومد پائین میتونه بیشتر تعجب کنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا