NS-2 , IzIran

zahednejad

Well-Known Member
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گلم
این پوستر یه بیس ثایت داره که من هر دوزه باید واسه یه نرم افزار بزنمش قبلا برای 3D max و Etabs , Safe زده بودم که با توجه به نظرات دوستان شلوغ شده بود اما این بار سعی کردم کمی نظر خودمو دخالت بدم نه مشتری
چون این مشتری فقط فکر جذابیت تمام عناصر طرحش

بازم پیشاپیش از نظرات ممنون

ns_2_iziran_by_zahednejad-d4zoifk.jpg

پیوست ها

• IzIran-ns-2.jpg
    IzIran-ns-2.jpg
    466.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • NS-2-01.jpg
    NS-2-01.jpg
    489.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

rohnaz

Well-Known Member
خوبه.رنگ بندی و استفاده از عناصر
ترتیب نوشته هات مشکل داره،سعی کن توی یه راستا باشه (این یه قانونه واسه راحتیه بیننده) .مخالف شکسته نستعلیقم و اون آبجکت ارائه مدرک

zahednejad

Well-Known Member
خوبه.رنگ بندی و استفاده از عناصر
ترتیب نوشته هات مشکل داره،سعی کن توی یه راستا باشه (این یه قانونه واسه راحتیه بیننده) .مخالف شکسته نستعلیقم و اون آبجکت ارائه مدرک

دوست گلم ممنون اما تو طراحی مبنا بر این این نیست همیشه از قانون ها پیروی بش و لزومی هم نیست از دید خود که المان ها خوب چیده شده چون خود من نسبت به این موضوع حساسم
اما فونت نستعیلق و اون ابجکت انتخاب مشتری بوده و یه نکته در مورد ابجکت اینه که شاید تو این طیف رنگی جلوه نکرده چون همخوان شدن تقریبا

بازم ممنون

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خوب شده خسته نباشید
اما دقت کنید توی ترکیب رنگ الان کار ضعیفه هارمونی رنگتون مثل صورتی و طلایی و اون لیبل طلایی اصلا همخوانی نداره
اما کلیت کار خوبه
فونتها هم میتونست بهتر باشه
البته اگر به خواست مشتری بوده که دیگه کاریش نمیشه کرد

zahednejad

Well-Known Member
خوب شده خسته نباشید
اما دقت کنید توی ترکیب رنگ الان کار ضعیفه هارمونی رنگتون مثل صورتی و طلایی و اون لیبل طلایی اصلا همخوانی نداره
اما کلیت کار خوبه
فونتها هم میتونست بهتر باشه
البته اگر به خواست مشتری بوده که دیگه کاریش نمیشه کرد

نمیدونم چقد این حرف درست صورتی و طلایی ؟
به نظر خودم هارمونی همچین بههم ریخته هم نشده منم خودم واسه اینکه رنگها به هم بیان خیلی تلاش کردم
اما لیبل طلایی اونو نمیشه کاریش کرد چون توی تمام طراحاشون باید باش
اما فونت ها فکر کنم فقط فونت نستعلیق و زیرش یه ک نمیخخوره خوب اینم از لطف مشتریه

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خوب لیبل رو نمیشد کاری کرد فکر میکنم روی بکگراند میشد کار کرد یا کمی سایه به لیبل داد که گم نشه توی بک
در مورد ترکیب رنگ هم
کلا از نظر من مچ نشده رنگ قرمز یا صورتی اون وسط با بکگراند طلایی ! میشد ترکیب بهتری براش انتخاب کرد
البته آخرش نظر صاحب کار مهمه اینا فقط نظر شخصی من بود :rose:
موفق باشید

zahednejad

Well-Known Member
خوب لیبل رو نمیشد کاری کرد فکر میکنم روی بکگراند میشد کار کرد یا کمی سایه به لیبل داد که گم نشه توی بک
در مورد ترکیب رنگ هم
کلا از نظر من مچ نشده رنگ قرمز یا صورتی اون وسط با بکگراند طلایی ! میشد ترکیب بهتری براش انتخاب کرد
البته آخرش نظر صاحب کار مهمه اینا فقط نظر شخصی من بود :rose:
موفق باشید

ممنون اما خوب شایدم شما درست بگیر نظر مشتری یه طرف طراحی خود بنده یه طرف چون طراحی خودم مهم تره رشد و ترقی واسه خودم بیشتر حالا به نظر شما چه ترکیب رنگی بجا صورتی بزنم ؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کلا توی کار طراحی حتی طرح های خارجی و هارمونی رنگشون رو اگر نگاه کنیم
توی زمینه هایی با طیف رنگ زرد ؛ نارنجی و طلایی کلا با رنگ های مشکی یا مشکی بور ( خاکستری تیره) میان کار رو ست میکنن
که ترکیب شیکی هم میشه الان جاده شما هم تقریبا صورتی هست
یکم کنتراستشو بیشتر کنید بره به سمت مشکی سفید ببینید بهتر میشه فکر کنم
اون رنگ صورتی هم میشه بیشتر کار کرد روش بره به سمت قرمز چون توی این زمینه فکر میکنم رنگ گرم بهتر جواب میده
شاید فریم مشکی با سایه های سفید هم ست شه
اینو باید کار کنید روش ! چون با این رنگ بک یکم گزینه ها برای انتخاب رنگ واسه اون فریم وسط کم هست

rohnaz

Well-Known Member
دوست گلم ممنون اما تو طراحی مبنا بر این این نیست همیشه از قانون ها پیروی بش و لزومی هم نیست از دید خود که المان ها خوب چیده شده چون خود من نسبت به این موضوع حساسم
اما فونت نستعیلق و اون ابجکت انتخاب مشتری بوده و یه نکته در مورد ابجکت اینه که شاید تو این طیف رنگی جلوه نکرده چون همخوان شدن تقریبا

بازم ممنون
دوست من، ترتیب چیدمان نوشته خیلی مهمی هست و نمیشه به راحتی باهاش کنار اومد.هیچ وقت تجربه این رو ثابت نمیکنه.بعضی وقتا نیاز به مطالعه برای روش ارتباط با طرح هست.خود من هم تجربی وارد این کار شدم اما در کنار یک همکار که تحصیلات ارشد ارتباط تصویری داره.خیلی وقتا ازش دلخور شدم.چون میخواستم منتقد باشه بیشتر تا مشوق:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا