night at a bedroom

Borhan72

خسته‌ی خسته...
خوب شده ولی روشنایی و نور ابی شب انقدر ها هم زياد و تآثير گذار نيست ....

scup

Member
+ چیدمان خیلی زاین.... آخه این میزی که ساعت روشه که نمیزارن سر راه که.... معمولا کنار تخته...در کل کار خوبیه.
+ چیدمان خیلی ضایع می با شد.... آخر این میزی که ساعت روش میباشد را که نمیگذارند سر راه !!.... معمولا کنار تخته قرار میدهند...در کل کار خوبی میباشد.

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
در کل خویه ولی فکر نکنم نور ماه اونقدر یاشه که بتونه به نور داخلی قلبه کنه
این نور تو حالتی صادق هست که اتاق کاملا ً تاریک باشه:cool:
موفق باشی:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
+ چیدمان خیلی زاین.... آخه این میزی که ساعت روشه که نمیزارن سر راه که.... معمولا کنار تخته...در کل کار خوبیه.

این طرز صحبت شایسته نیست لطفا پستتون رو ادیت کنین.

سلام برای کدخدای عزیز.کجایی برادر یه زمانی تو بخش معماری فعالیت زیاد داشتی.
1-اینکه مدل ها آماده هستن هیچ از ارزش کار کم نمی کنه.
2-یه خورده بک گراند حال نمیده.یه عکس شب بزاری از شهری جایی چیزی.....
3-متریال چوب زیاد چنگی به دل نمی زنه
4-روی رنگ بندی فضاها بیشتر کار کن.تو اتاق خواب بری اینکه تو ذووق نزنه کلا از 2 یا 3 نوع رنگ استفاده میشه.معروف ترین کرم قهوه ای سوخته خیلی جواب میده.
یا برای اتاق خواب والدین به خاطر مسائل زناشویی خیلی باید رنگ بندی مورد توجه واقع بشه.مثلا یه کارفرما داشتم ازم خواسته بود 2 تا اتاق خواب براش طراحی کنم یه وقتهایی برای مواقع عادی که سبز و سفید کار کردم و یه اتاق خواب برای ایجاد فضایی گرم.
یه آرشیتکت باید به همه مسائل که متاسفانه تا مطرح میشه همه خجالت میکشن توجه کنه.

scup

Member
+ چیدمان خیلی ضایع می با شد.... آخر این میزی که ساعت روش میباشد را که نمیگذارند سر راه !!.... معمولا کنار تخته قرار میدهند...در کل کار خوبی میباشد.

این از ادیت
:lol::lol::lol::lol:

pclord

کاربر متخصص
سلام بر کرخدا :green:
خسته نباشی
کارت خیلی خوب شده،آفرین:paint:

من چون زیاد تو خط معماری و نورپردازی نیستم،ایرادی ازش نمیگیرم،مخصوصا وقتی که استادانی چون عارف جان اینجا باشن .:wink:
،هر چی عارف گفت رو انجام بده،کارت حرفه ای میشه.

موفق باشی.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا