Mountain giant - حامد طالبانی

hamex

Member
سلام
اگه کسی جرات داره بره جلو .... این یارو اعصاب مساب نداره ها .... حالا گفته باشم ..... نگین نگفتی......:wink:
خوب از شوخی که بگذریم این کارو اول اتود زدم با مداد بعدشم تو photoshop تکمیلش کردم
hope you like it
the-mountain-Giant.jpg

aj-graphic

Member
ببینم این در عصر حجره؟ جزء آدمهای اولیه است!؟؟؟خیلی زیبا شده.تبریییییییییییییییییییییییک

aj-graphic

Member
سلام این یارو آدم اولیه است؟؟!!خیلی زیبا شده ....تبریییییییییییک!!!!!!!!!!

mostafa_cs

Well-Known Member
چی بگم والا!
مثل همیشه عالیه.
فقط یه چیز کوچیک معمولا وقتی کسی به این شکل عصبانی میشه رگهاش میزنه بیرون و بدنش سفت میشه.
ایییییییییی!
بازم که چشاش سفیده:دی

hamex

Member
چی بگم والا!
مثل همیشه عالیه.
فقط یه چیز کوچیک معمولا وقتی کسی به این شکل عصبانی میشه رگهاش میزنه بیرون و بدنش سفت میشه.
ایییییییییی!
بازم که چشاش سفیده:دی
آره ولی نه وقتی که این همه چربی داشته باشه:wink:

nima_dsnr

کاربر VIP
مرسی حامد جان... خیلی باحال کار کردی...

به خاطر اینکه تکراری نشه نمیگم مثل همیشه قشنگه :دی

پوستش بیشتر به اینهایی می خوره که رژیم گرفتن پوستشون شول شده تا کسی که چربی داره.
ولی در کل خیلی قشنگ شده...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
عالي شده حامد جان مثل هميشه.
echo.gif

مثل هميشه جاش تو تاپ گالري ه!
onesmiley2.gif

راستي يه همچين موجودي فكر نميكني با يكمي مو تو بدنش ميتونست قشنگتر بشه؟ انگار بيش از اندازه كچله!!
280k5eb.gif

موفق باشي.
6b0t34h_th

omidsas

Member
خیلی زیباست در مورد مو هم موافقم البته سبک کار جوریه که میشه این قضیه رو توش نادیده گرفت ولی خوشگل شده چقدر روش وقت گذاشتی میخوام بدونم چند ساعت کار برده تا بونم منم وقتشو دارم یه چندتا اینجوری کار کنم یا همچنان باید منتظر تعطیلات باشم

solqy

Member
مثل همیشه . انقدر قشنگه که من نمیتونم ایراد بگیرم . موفق باشی آقای طالبانی . امیدوارم بتونم منم مثل شما از این طرحا بکشم

hamex

Member
خیلی زیباست در مورد مو هم موافقم البته سبک کار جوریه که میشه این قضیه رو توش نادیده گرفت ولی خوشگل شده چقدر روش وقت گذاشتی میخوام بدونم چند ساعت کار برده تا بونم منم وقتشو دارم یه چندتا اینجوری کار کنم یا همچنان باید منتظر تعطیلات باشم
حدودا 5 ساعت
کار کن بابا تعطیلات هیچ وقت نمیاد....اینا بهانست :wink:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

consoling2.gif
افرین حامد جان خیلی قشنگ شده

حالا چرا رو کوه ؟
hanghead.gif

کناره یه قار یا یه جایی تو جنگل

فقط یه اشکال به نظرم میاد این به اصتلاح جنگلی سرتاسر بدنش چربیه ولی برعکس ادم های چاق اصلا قبقب نداره
au.gif

فکر میکنم جای چونه هم باید بزرگتر میزدید
cold.gif

در کل کار خوبی شده تغریبا بی نقص

موفق باشی
rose.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا