Modo

ahmadfani

Active Member
تبریک

با سلام کار شما خوب بود انصافا زحمت کشیدین
منم به نوبه خودم هم کارخوبتو و هم سال جدیدو تبریک میگم
یه مدت اینجا نبودم رفته بودم روستا
البته یکی از روستاهای یونان

pixolator

Member
خیلی باحال شده...

ولی حالا فکرشو بکن این ساعت یا آچار توی یه اتاق پر از جزئیات مثل این باشه...دیگه باید تموم کامپیوترای ایران رو شبکه کنیم تا رندر بگیریم..:wink:

منم خیلی وقته می خوام برم سراغ مودو ببینم چی جوریاس نمی شه...بازم شما تحریکم کردید...ممنون

weblogers

Member
سلام
فوق العاده زیبا و جالب و جذاب شده
خیلی جالب بود
اجازه میدی از عکسات کپی بگیرم و به نام خودت تو وبلاگم بندازم؟

Maxtonian

Member
weblogers عزیز از شما می خوام که این کار رو نکنید چون این عکس ها امضا نداره و مشکل بوجود میاد . اگر لینک این صفحه رو

تو وبلاگتون قرار بدید فکر می کنم بهتر باشه.

Pixolator جان هر چه سریعتر دست به کار شو . امیدوارم موفق باشی.

CG Master

Banned
واقعا شرم آوره از شما مدیران بعیده که اینکار رو میذارید تو Top Gallery.

زشته به خدا اینکار دزدیه و ماله ایشون نیست اینم مدرک و سندش :
moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
moz-screenshot-2.jpg
221953_305811698_suilksvd.jpg

این رو من از سایت 51render پیدا کردم.

behrang2

Member
ای بابا!!! آقای CG Master بهتر بود که قبل از اینکه این پست ها رو بدین به فرمایشات خود Maxtonian یه نیگاه کوچولویی هم می کردین!!! خودشون که همون اول گفتن که این یکی رو از روی یه tutorial ساختنه که!!! خواهشن دقت کن!!!!!!!!!!!!

ehsan_3dmax

Active Member
من خودم چشم دارم ميفهمم كار دزديه يا نه!
آقا يا خانم cg master بنتون كردم تا عبرتي بشيد واسه ديگران كه الكي به كسي توهين نكنيد.
باشد كه رستگار شويد.

Divine Love

Well-Known Member
بنده خدا گفته بود که از روی آموزشی ساخته.

در ضمن Modo خدای مدلینگ هستش. من خودم هنوز باهش کار نکردم. ولی یه ویدیو توتوریال ازش دیدم. خیلی ابزارهای قوی برای مدلینگ داره.

Maxtonian

Member
پاسخ

احسان جان از حمايتت ممنونم. همينطور از همه دوستان

همونطور كه قبلا هم عرض كرده بودم اين كار از روي يك اموزشي رسمي سايت سازنده مودو ساخته شده .

من اين اموزشي رو از بازار خريدم و براي ياد گرفتن مودو با اون كار كردم و ابتداي مبحث هم اين رو گفتم . الان هم اگر فرصت گير اوردم از زواياي مختلف از اون رندر مي گيرم تا متوجه بشيد كه قضيه چيه .

در ضمن وقتي سايت سازنده اموزشي اون رو مي فروشه عقلش مي رسه كه به عنوان sample در داخل نرم افزار قرار نده.

باز هم از حمايت شما دوستان صميمانه متشكرم

جدیدترین ارسال ها

بالا