Microsoft Exchange Server 2007

Microsoft Exchange Server

نمی دونم شاید مستقیما این مسئله به این تالار مربوط نباشه اما جای دیگری برای مطرح کردنش پیدا نکردم
حتما همه می دونید که Microsoft Exchange Server کارش چیه و چه کاری رو انجام می دهد اما من یکی دو تا سوال داشتم: 1- آیا امکان فارسی نویسی و ارسال و دریافت ایمیل های فارسی و .... در Microsoft Exchange Server 2003 وجود دارد یا خیر؟ 2- به هنگام دانلود Microsoft Exchange Server 2007 دو لینک پیشنهاد می شود یکی با نام Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x86 (687 MB) و دیگری با نام Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x64 (703 MB) بر روی اینترنت وجود دارد من می خواستم ببینم قضیه x86 و x64 چیه آیا مثلا عبارت x64 یعنی مخصوص ویندوز 64 بیتی یا نه منظور چیز دیگری هست؟
ضمنا اگر کسی از دوستان لینک درستی از Microsoft Exchange Server 2007 3.1 x86 (687 MB) داره معرفی کنه تا دانلودش کنم تا حالا که دو تا لینک پیدا کردم و دو با این نرم افزار رو دانلود کردم اما هر بار یه جورایی برنامه نصب نمی شد و ظاهرا ناقص بود و setup برای نصب هر بخش می خواست به اینترنت متصل بشه و فایل هایی رو دانلود و نصب کنه. کسی لینک درستی از این ورژن داره؟

آخرین ویرایش:
نه دوست من اگه اینطوری بود که خودم تا بحال دو بار دانلودش کردم می خواستم ببینم اگه کسی قبلا دانلود و تستش کرده و جواب گرفته لینکش رو بده من هم دانلودش کنم یا لا اقل ادرس دانلود زبان فارسی برای Microsoft Exchange Server 2003 رو بده تا دانلود و این نسخه رو فارسی کنم البته توی نسخه انگلیسی چند تا زبان داره غیر از زبان فارسی و فایل های زبان در این نرم افزار مثل نیوک - جوملا و ... نیست که بشه یه کاریش کرد بلکه بصورت یک فایل dll هست.

از نوشتهات معلومه که با exchange اشنایی نداره باید بگم هیچ گونه ربطی به mambo این چیزا نداره
برو به www.persianadmins.com کتابشو دانلود کن بعد ببین چی میخوای

از نوشتهات معلومه که با exchange اشنایی نداره باید بگم هیچ گونه ربطی به mambo این چیزا نداره
برو به www.persianadmins.com کتابشو دانلود کن بعد ببین چی میخوای

متاسفانه حدس شما غلط هستش. من در مجموعه ای کار می کنم که حدودا 5000 کامپیوتر تحت شبکه در سطح کشور داره و در یک کلام کل مجموعه از یک شبکه داخلی و منسجم استفاده می کنه. و بچه های تهران در سایت اطلاع رسانی مرکزی که در این مجموعه دارند بخشی رو هم برای ارسال و دریافت ایمیل در نظر گرفتند که از Microsoft Exchange Server 2003 نسخه فارسی استفاده می کنه و به پیروی از اون و قوانینی که در این مجموعه بزرگ وجود داره برای اطلاع رسانی اکثر استان ها و برخی شهرستان ها از سایت های اطلاع رسانی که با نیوک- مامبو و ... نظیر اینها درست شده استفاده می کنند. (من هم تا اونجایی که یادم میاد و از زمان عضویتم در این سایت با این برنامه ها آشنا شده بودم و ...) اما با تماسی که با بچه های تهران داشتم اونها نسخه ای که استفاده می کنند رو به ما ندادند تا ما هم برای میل استان خودمون از این برنامه استفاده کنیم اما این دوستان در کل کشور این امکان رو فراهم کردند که کابران امکان استفاده از ایمیل اونها رو داشته باشند.
من چون دسترسی به این برنامه نداشتم نمی دونم واقعا به چه صورت میشه روی زبان فارسی این برنامه کار کرد تا Microsoft Exchange Server 2007 رو کامل دانلود کردم و دیدم که فایل های زبان انگلیسی - فارسی و ... برخلاف برنامه های کد باز تنها از یک فایل dll تشکیل شده به همین دلیل از دوستان درخواست کمک و راهنمایی کردم

من قصد جسارت نداشتم ولی مقایسه مامبو با exchange حالا از هر لحاظ غلطه از نظر من البته
بازم معذزت

جدیدترین ارسال ها

بالا