mehdi BC**استخدام با حقوق ثابت*در سايت

mehdiBC

Member
به نام خالق سبحان :
آگهي استخدام در بخش سايت آموزشي mehdi BC با حقوق ثابت
مجموعه بزرگ مهدي (mehdi BC ) / در طي برنامه هاي بلند مدت خود اقدام در پي تاسيس يك سري سايت هاي اينترنتي مانند فروشگاه بزرگ و سايت آموزشي و .... اينك در بخش سايت آموزشي خود اقدام به استخدام مي نمايد
شرايط استخدام شوندگان :
1) مسلط به كليه مباحث طراحي سايت و هاستينگ و .....
2) كاركرده با نرم افزار هاي طراحي سايت مانند دريم ويور و ...
3) تسلط عالي به چند سيستم مديريتي و قادر به طراحي قالب براي آنها
4) آشناي كامل با html , css , php , .....
توجه: تسلط به موارد ديگري مانند asp و ... در اولويت شما تاثير دارد
5) آشنايي مطلوب بازبان انگليسي و قدرت ترجمه كليه مقالات و كتاب ها و ......
توجه: ميزان تسلط به زبان هم در اولويت موثر است
6) قادر به كارهاي عملي مثل راه اندازي سايت و نصب سيستم مديريتي و طراحي قالب و ....
7) مدام دانش وي رو به افزايش باشد يعني مدام اهل كار باشد
توجه: ميزان تسلط در اين مورد بسيار در اولويت تاثير دارد مثلا كسي كه حتي قادر به فارسي سازي اسكريپت هاي مختلف هست يا به ساختن ماژول و .... قطعا در آينده وي بهتر است
تذكر : ميزان تسلط موارد گفته شده علاوه بر اولويت استخدام در افزايش حقوق شخص در ماههاي بعدي خيلي خيلي موثر است و مي شود گفت تنها ملاك افزايش حقوق همين ميزان تسلط هاست

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member
كار هايي كه استخدام شوندگان بايد انجام دهند :
1) عمده فعاليت استخداميان تاليف مقالات براي سايت است پس وي بايد فن بيان خوب ؟ تجربه بالا / و دانش فني بسياري باشد تا بتواند مقالات بي نظيري تاليف كند به گونه اي كه كاربر لذت ببرد نه اينكه فقط سايت را پركند
2) قادر به رفع اشكال اعضا در انجمن
3) قادر به كارهاي عملي (مانند نصب سايت وسيستم مديريتي و ... ) كه بايد براي مشتريان ما انجام دهد
توجه: مسلم است كسي كه فقط مقاله مي نويسد با كسي كه علاوه بر مقاله موجب راه انداختن مشتراين ما مي شود حقوقشان در آينده يكي نيست ما در افزايش حقوق در ماههاي بعد اين نكات را نگاه مي كنيم (هركي موجب سودآوري بيشتر براي ما شود حقوقش بيشتر افزايش مي يابد )
تذكر : چون ما در ازاي فعاليت هاي شخص به او حقوق مي دهيم و در صورت تواناتر شدن وي حقوقش را به صورت چشمگيري افزايش مي دهيم پس بابت كارهاي عملي وي پولي پرداخت نمي شود فقط موجب افزايش حقوقش در ماههاي بعد مي گردد
4) و ترجمه مقالات و كتب خارجي و قادر به يافتن مطالب از بين سايت هاي خارجي
5) آشنا به سايت هاي معتبر خارجي جهت كسب اطلاعات
6) و .......

mehdiBC

Member
شرايط پرداخت دستمزد تغيير يافت

اين پست ويرايش شد : شرايط پرداخت دستمزد تغيير يافت

دو خبر خوش و دست اول:

از اونجايي كه تيم ما در ساخت اين سايت آموزشي خيلي جدي و پيگير هست و به آينده اين سايت خيلي اميد داره جهت افزايش بهره وري اعضاي تيم شرايط بسيار بهتري را ايجاد كرديم تا موجب رغبت اعضا گردد

1) براي افزايش رغبت نويسندگان و ... پرداخت دستمزد ها كه قرار بود به صورت دوره اي و سه ماهه پرداخت بشه اين بار به صورت ماهانه پرداخت مي گردد

2) جهت افزايش انگيزه اعضا و نيز پر محتوا شدن مطالب تاليفي ميزان دستمزد به شرح زير اعلام مي گردد:
**حقوق پايه ساعتي 500 تومان
** ساعت كار پايه روزي 2 ساعت ( حداقل دستمزد ماهي 30000 تومان )
** اين حقوق حداقل حقوق است و با رعايت شرايط زير اين ميزان تا مبلغ ساعتي 1000 تومان هم قابل افزايش است

3) شرايط افزايش حقوق پايه :
** هرچقدر مطالب پرمحتوا تر باشند / موضوعات مقالات به روز و جالب باشند / و .....
** هر چقدر سرعت تايپ افراد بيشتر باشد ( تو دوساعت مطالب بيشتري بنويسند)
** هرچقدر كارهاي عملي شخص ( طراحي سايت ، فارسي سازي اسكريپت ، طراحي قالب و ....) بيشتر باشد
** و مهــــــــــمتر از همه هرچقدر شخص نسبت به سايت پرتلاش ، دلسوز و با وسواس زياد باشد (نه اينكه يك آدم پولي باشد كه فقط در ازاي پول و .... حاضر است كار كند نه!! بلكه واقعا براي ترقي سايت زحمت بكشد)

با رعايت شرايط فوق به همان ميزان امكان افزايش دستمزد ميسر است حتي به جاي ماهي 30 تومن تا ماهي 40 يا 50 تومن هم ممكن است

4) اگر سواد شخص در طول ماه اول بيشتر و بيشتر باشد ( شخص اهل تحقيق و مطالعه باشد ) نتنها افزايش حقوق دارد بلكه ساعت كاري وي از روزي 2 ساعت بيشتر هم مي شود

5) پايان ماه اول باسواد ترين و فعال ترين و دلسوز ترين شخص نسبت به سايت به عنوان سرپرست موقت تيم نويسندگان خواهد شد كه از جمله مزاياي آن پرداخت حقوق ساعتي 1000 تومان مي باشد.

لطفا جهت زودتر تشكيل شدن تيم اعلام آمادگي نماييد
آي دي : mehdi_bc ( سعي مي كنم ساعت 3 ظهر هر روز آن لاين باشم )
ايمل ها : [email protected]
[email protected] (اين ايميل را سريعتر و روزانه چك مي كنم لطفا به اين ايميل پيغام دهيد.

آخرین ویرایش:

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
این فروشگاهی هم که نصب کردی یا بهتر بگم خریداری کردی با امکانات بیشترش تو gnudownloadهست البته به طور رایگان

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member

چشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!!!!
دوست عزیزم من که کسی را مجبور نکردم یه پیشنهاده
شما اگه تو انجمن از یه پیشنهاد خوشت نیومد که نباید اسپم بدید

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member
جناب Emirates , اهوازی جان خدمت شما دوستان عرض کنم که الان شدیدا درگیر فروشگاه هستیم و فعلا دنبال خرید جنس و .... هستیم بنابر این توقع زیادی از خود سایت نیست ان شاءالله جنس ها را که خریدیم سر فرصت سایت ها را می زنیم

درضمن مگه سایت آموزشی با جوملا کسر شانه؟؟ شما بلدید بهتر از جوملا بسازید؟

ما تا الان فروشگاهی نخریدیم و احتمالا هم نخریم و خودمان یکی بزنیم. و به محضی که جنس ها را خریدیم فروشگاه را کامل میاریم بالا
تمام موارد درون هاست الان آزمایشیه و الکی

در کل ما منتظر هستیم . کسانی که آمادگی دارند اعلام نمایند با تشکر
اصلا فکر کردید چرا میگیم دنبال کسی هستیم؟؟؟؟ چون ماخودمون وقت نداریم سایت آموزشی را کامل راه بندازیم شما اگه تمایل دارید مامنتظریم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
دوست من , من در زمینه جوملا به طور کامل می تونم سایت رو برات راه اندازی کنم و تقریبا اطلاعاتم کامله .اما خوب اهواز هستم اگر دوست داشتید هم کاری کنیم پیغام خصوصی بدید

aj-graphic

Member
سلام خوبی:دی
می دونم ربطی به این تاپیک نداره ولی می تونم بگم که در بخش طراحی کمکی خواستی به ما بگو فکر کنم همچین سایتی نیاز به دیزاین خوف داشته باشد!
id:arshia_int2006

mehdiBC

Member
خبر كنيد

دوست من , من در زمینه جوملا به طور کامل می تونم سایت رو برات راه اندازی کنم و تقریبا اطلاعاتم کامله .اما خوب اهواز هستم اگر دوست داشتید هم کاری کنیم پیغام خصوصی بدید

خوب دوست من ما با كساني كه اعلام آمادگي كردند (چه در اينجا چه از طريق ايميل ) در حال تماسيم جز شما
لطفا رابط تماس خودتان با مارا بدهيد درضمن آي دي شما بايد آپ گريد شود چون پيام خطا مي دهد لطفا هرچه سريعتر با ايميل ما يا آي دي ما تماس بگيريد چون در حال انتخاب عضو هستيم باتشكر
آي دي ما : mehdi_bc

ببین دوست من من رو وردپرس مسلط هستم خوب؟
من مثلا یه سایت خبری خودم طراحی میکنم مثلا صد تومان میگیرم ایا برای شما هم کار کنم همین حدودا دستم میگیره؟
اگه خواستی من فقط تو طراحی میتونم کمک کنم و با اکثر پرتالها کار کردم ولی تخصصم رو وردپرس هست.
ای دی یابو: mosi_spring

mehdiBC

Member
چهت تكميل تيم در سري اول كس ديگري متقاضي نيست؟
چون در حال تشكيل تيم هستيم.

web2web

Member
من آماده همکاری هستم ، تسط کامل به انگلیسی و طراحی سایت . بقیه چیزهایی که خودت گفتی ......
ID : apple_big88

web2web

Member
البته سایت شما آماتور است و خیلی کار داره تا بازدید زیادی داشته باشه!!!

web2web

Member
اگه کسی به مترجم برای ترجمه مطالب از سایت های خارجی و طراح سایت نیاز داشت من هستم :)

mehdiBC

Member
ممنون از دوستان
دوست عزيز من الان درگير خريد انجمن و شاپ و .... بودم وليسانس انجمن را خريدم
تو كه نمي دوني چه مكافاتي داشتم
حالا بماند
آقاي وب 2 حق با شماست من هاست خريدم بابت سايت آموزشي فراخوان هم دادم اما كسي پايه نبود
موارد بالا هم مي تونيد به دلايل اصلي اضافه كنيد الان سايت www.siteforum.ir را ببينيد اين انجمن من هست كلي مكافات داشتم هنوزم كار داره + ترم تابستوني و .....و.....
البته دوستان مي فهمن من چي مي گم
ولي خوب هنوزم مي گم اگه كسي پايه باشه هنوز هستم
فقط جون هركس دوست داريد الكي اينجا نگيد كه بعد زيرش بزنيد
خوب پايه باشيم ديگه تا آخرش بريم

web2web

Member
دوست عزیز وقتی من حرفی را می زنم روی حرفم هستم ، آی دی شما رو هم اد کردم هر موقع آنلاین شدید با هم مذاکره می کنیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا