Mattrunks - Tutorials Pack for After Effects

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل
راستش بنده تازه با سایت خوب Mattrunks آشنا شدم وبعد از دیدن چند آموزش علاقمند شدم که آموزشهاشو دانلود کنم ، لذا از دوستان درخواست میکنم که بنده رو کمک کنند تا بتونم به این آموزشها دست پیدا کنم ، آموزشهای Mattrunks - Tutorials Pack for After Effects منظورمه .

از دوستانیکه دارند درخواست میکنم که اینجا بذارن تا بقیه هم بتونند دانلود کنند و استفاده کنند
ممنون:rose:

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز

آموزشهای این سایت واقعا سطح بالا هستند و توی موشن گرافیک حرف اول رو میزنند!!

فقط چندتا مشکل وجود داره:

اینکه آموزشها به زبان فرانسه هست و خیلی صبر و حوصله برای یادگیریش باید به خرج بدین!
حالا اگه فقط صحبت های آموزش فرانسوی بود بازم مشکلی نبود میشد یه کاریش کرد چه کنم که محیط نرم افزار افترهم زبان فرانسه هست و خیلی سخت میتوند سردربیارید. اگه تازه شروع کردید این آموزشها رو بهتون پیشنهاد نمیکنم...
البته جدیدا یکسری از آموزشها دوبله انگلیسی شدن ولی بازم محیط نرم افزار فرانسه هست!
یه مشکل دیگه اینکه آموزشهای این سایت خیلی بد گیر میاد و لینکهایی هم که ازشون گذاشته میشه زود مسدود میشه!

البته یه سری آموزش Free داخل خود سایت هست که اونها هم عالی هستن که اگه اینترنت درست وحسابی داشته باشید میتونید استفاده کنید...(انلانین میتونید ببینید..آموزشهای مجانی روهم به هیچ وجه نمیتونید دانلود کنید!)

اگه بازم مصرا دنبال آموزشها هستید یه سری به اینجا بزنید، پیدا میکنید...
http://forum.cgpersia.com/f73/mattrunks-com-tutorials-collection-75260

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل خصوصا دوست خوبم godfather66 عزیز که با راهنمائی مفیدشون و راهگشاشون بنده رو شرمنده کردن
دوست خوبم godfather66 عزیز ، در مورد اینکه زبان آموزشها به زبان فرانسه هست باید بگم که بنده یه دو سالی میشه که افتر کار میکنم و اکثر آموزشهای زبان اصلی رو دیدم و کار کردم و ساختم و با اکثر یتشون مشکلی تا حالا نداشتم و تقریبا میشه گفت جزو کسانی که با افتر آشنایی ندارند نیستم و از افتر افکت و نحوه کار کردن باهاش بی اطلاع نیستم ودستی تو افتر افکت دارم و فکر نمیکنم که با زبان و آموزشها به زبان فرانسه، مشکلی داشته باشم
نوع اینترنت هم ای دی اس ال هستش و میتونم توی نت نیگاه کنم ولی زیاد دوست دارم که دانلودشون کنم تا بعدا هم بتونم ازشون استفاده کنم و مهمتر از همه اینها این بزرگواری شماست که هر چی بگم ، کم گفتم ،دوست خوبم شما با این کاری که کردین لطف بزرگی به من کردین خصوصا راهنماییهای شما که بسیار بسیار راهگشا و مفید بود واقعا از لطفی که کردین خیلی ممنون وسپاسگذارم :rose::)

در ضمن یه سوالی برام پیش اومده و اونم اینکه سرعت دانلود توی این سایت خیلی خیلی پایین هستش و خیلی طول میکشه تا دانلودشون کنم ، برا همین از شما و دوستان خوبم درخواست میکنم که یه راهی پیش پام بگذارن تا بهتر و سریعتر از این دانلود کنم آیا سایت دیگه ای ، یا راه دیگه ای نیست؟؟؟؟
در ضمن از دوستان خواهش میکنم که هر کسی این آموزشها رو داره بذاره تا همه بتونن دانلود بکنن و استفاده بکنن
قبلا از لطف شما بزرگواران نهایت تشکر و قدردانی را دارم:rose:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من این فایل تورنت رو کامل دارم اما گرفتنش و دادنش رو نمیدونم

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست خوبم شما با این کاری که کردین لطف بزرگی به من کردین خصوصا راهنماییهای شما که بسیار بسیار راهگشا و مفید بود واقعا از لطفی که کردین خیلی ممنون وسپاسگذارم :rose::)

در ضمن یه سوالی برام پیش اومده و اونم اینکه سرعت دانلود توی این سایت خیلی خیلی پایین هستش و خیلی طول میکشه تا دانلودشون کنم ، برا همین از شما و دوستان خوبم درخواست میکنم که یه راهی پیش پام بگذارن تا بهتر و سریعتر از این دانلود کنم آیا سایت دیگه ای ، یا راه دیگه ای نیست؟؟؟؟
در ضمن از دوستان خواهش میکنم که هر کسی این آموزشها رو داره بذاره تا همه بتونن دانلود بکنن و استفاده بکنن
قبلا از لطف شما بزرگواران نهایت تشکر و قدردانی را دارم:rose:

خیلی خوشحالم که تونستم مفید عمل کنم... کاری نکردم شما خیلی لطف دارید :rose:

اگه درست متوجه شده باشم منظورتون سایت www.fshare.vn هست که سرعت دانلود پایین داره. دراین مورد باید بگم این تنها سایتیه که چند ماه این لینکها رو پاک نکرده و دوستداران این آموزشها فعلا چاره ای جز آپلود روی این سایت نداشتند!!
تا جایی که من میدونم فعلا راهی جز دانلود از این سایت نیست! من دوسال پیش با سایت Mattrunks آشنا شدم و اون موقع آموزشهاش مجانی بود و راحت میشد دانلود کرد تا پارسال که اینجوری شد! یکسال دنبال آموزشهای جدیدش بودم ولی نتیجه ای نداشت تا موقعی که روی این سایت آپلود شد! دانلود ازاین سایت هم برای خودش دغدغه ای بود من روی Filegir لینکها رو مستقیم میکردم و میگرفتم که اونهم بدلیل ساپورت نکردن, محدودیت روزی 2 3تا داشت!!
تورنت
هم هست ولی من امتحان نکردم، بعید میدونم اونهم سرعت بالایی داشته باشه ..

من تقریبا 90 درصد آموزشها رو دارم ولی نمیتونم براتون آپلود کنم (سرعت آپلود بسیار پایین و حدود 7.5 گیگ حجم آموشها)

اگر اصفهان باشید میتونم کمکتون کنم...

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
سلام خدمت دوستای خوبم خصوصا godfather66 عزیز
دوست خوبم همونطوریکه گفتم دانلود از این سایت خیلی سرعتش پایینه ،اینجوری خیلی طول میکشه تا دانلود بشه و اینجوری خیلی هم خسته کننده اس ،بخاطر همین اگه فقط راهش این سایت باشه باید بگم که از خیرش باید بگذرم چون چاره دیگه ای نیست وخیلی طول میکشه و تا اون موقع اگه زنده باشم میتونم استفاده کنم
و در مورد اینکه اگه اصفهان بودم میشد یه کاری کرد باید بگم که بنده ساکن تبریز هستم و از این بابت کم سعادت شدیم

ضمنا از دوستان درخواست میکنم که یه راهنمائی یه راهی یه چیزی آخه ؟؟؟ خدا رو خوش نمیاد ، اگه کسی این آموزشها رو داره بذاره تا بقیه هم بتونند دانلود کنند:)

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
آسن آموزش ها طبق تورنت بالای 11 گیگ با فایل های پروژه اصلی هستند اما مسئله اصلی حجمشون و عدم توانایی بچه ها تو آپلود هست

rrss

Active Member
دوست خوبم Soheil_2034 عزیز من تا حالا با تورنت کار نکردم نمیدونم چجوریه ، حالا از شما و دوستان گل درخواست میکنم که یه جوری ردیفش کنند بد جوری توش موندم :-?

دوستان خوبم یعنی راهی نداره که یه کمکی بکنین ؟؟؟الان شکل قیافه ام اینطوری شده:sad:
خدا رو خوش نمیاد اینجوری بمونه

آخرین ویرایش:
دوست خوبم Soheil_2034 عزیز من تا حالا با تورنت کار نکردم نمیدونم چجوریه ، حالا از شما و دوستان گل درخواست میکنم که یه جوری ردیفش کنند بد جوری توش موندم :-?

دوستان خوبم یعنی راهی نداره که یه کمکی بکنین ؟؟؟الان شکل قیافه ام اینطوری شده:sad:
خدا رو خوش نمیاد اینجوری بمونه

داداش بهتره از جناب godfather66 درخواست کنی که از اصفهان آموزش ها رو برات پست کنه به تبریز
فکر کنم با این کار سریعا به آموزش ها دست پیدا کنی
مبلغ پست و هزینه رایت کردن هم زیاد که نیست پس این کار رو بکن
موفق باشی

rrss

Active Member
دوستان اگه میشه یه راهنمائی یه چیزی ؟؟ هیشکی نیست ؟؟؟ آیا میدانید لذتی که در کمک کردن و راهنمائی هست در راهنمائی نکردن نیست؟؟؟ ایشالا هیچ وقت بی جواب نمونی !!!!!! هنوز همون شکلیم، خدا رو خوش نمیاد:sad:

rrss

Active Member
دوست خوبم Soheil_2034 عزیز خدا شاهده بنده راضی نیستم کسی رو به زحمت بندازم ، و میخواستم که این راه حل رو در آخر که همه راهها رو امتحان کردم و جواب نداد ، این راه رو امتحان کنم، ولی حالا که شما میفرمایین ، میخواستم بپرسم شرایط این پست کردن وارسال چجوری هستش ، هزینه خود سی دی و ارسال و غیره چجوریه ؟؟؟

arsham18

New Member
سلام . کسی می دونه فایل تورنت این مجموعه ی آموزشی رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟
یا اگه کسی حاظره در قبال دریافت هزینه ی پست و رایت ، دی وی دی مجموعه رو برام ارسال کنه ، ممنون می شم .
[email protected]
من در حال حاضر ساکن کاشان هستم .
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا