majidonline dige khob nist

YTERROR

Active Member
نه این درست نیست شاید چند ماه گذشته خیلی خوب نبوده و اگه تا الان دوم آورده بخاطر مدیراش بوده ولی کم کم داره راه میافته من خودم چند ماه گذشته یکدونه پست هم نزدم ئلی این یکماه فعالیتش داره بیشتر میشه

d@nyal

Member
شما داريد چه چيز هايي رو معيار قرار مي ديد ؟؟؟؟
بنظر من برعكس.

f_mostafa_f

Active Member
من از یادم نیست چند وقته که تو مجید آنلاینم.....ولی یادمه از همون اول هم سایت دچار فراز و نشیب بوده و هست و احتمالا هم خواهد بود...

ولی مجید آنلاین هنوز بهترینه به نظر من...

PC man

Active Member
1.نمی دونم این چند دهمین تاپیکی هست که دارم درباره وضعیت مجیدآنلاین می خونم.بابا ولش کنین دیگه ! تا کی می خواین این بحث رو ادامه بدین؟اگه شما که این تاپیک ها رو می زنین واقعن دلتون واسه این سایت می سوزه خودتون دست بکار شین!چرا دم به دم تاپیک می زنین.

2.این قالب نیست . بلکه فاروم قبلی مجید آنلاین رو که با phpbb اداره میشد به V Bulletin ارتقاء دادن.چون امکانات بیشتری نسبت به phpbb داره.

مجیدآنلاین یکی دو سال پیش رو چند مدیر خبره و حرفه از جمله Peyman_pop و Masih و E truth seeking , Saman Sweden, Iran Explorerو چند تا دوست عزیز دیگه الان نام کاربری شون رو در ذهن نیست اداره می کردن.و واقعا هم اون در این 3 سال که عضو هستم هیچ بدی ازشون ندیدم.ولی خوب به طلاح دید مدیر سایت و چند نفر دیگه دسترسی شون به سایت قطع شدن.

امیدوارم دیگه از این بحث توی انجمن نباشه .از مدیر این انجمن هم تقاضا دارم از ادامه بحث جلوگیری کنن.خودم بارها شاهد بودم که در فاروم های خارجی اگه یک تاپیک بی ربط و یا تکراری میزدن فوراً مدیر انجمن به کاربر از طریق پی ام می دادن و اگر تکرار میشد کاربر رو ban می کردن.نمی دونم چرا مدیرای ما اینقدر از خودشون ضعف نشون میدن!

f_mostafa_f

Active Member
Masih و Iran Explorer و Saman Sweden ...

یادشون بخیر...اینا رو خوب یادمه ولی نمیدونم چرا یه هو اینا رفتن...

خدایی اطلاعات Saman Sweden حرف نداشت...

ولی یادمه که گاهی این بچه ها به جون هم می افتادند...

به هر حال یاد همشون گرامی...روحشون شاد...

PC man

Active Member
مصطفی جان همچین که گفتی من فکر کردم این عزیزان مرحوم شدن! روحشون شاد!یادشان گرامی!

خیلی دوست دارم دوباره ببینمشون.فقط یک چند تا عکس واسم یادگاری مونده

mohsenshahbazi

Active Member
البته اینایی که گفتین به خاطر مشکلاتی که تو همین فروم و کل کل با کاربران براشون ایجاد شد از اینجا رفتن ....

اما خداییش هنوز یادم نرفته کاربرانی مثل Magid که دم به دم لینک دانلود میزاشت ...
مثل سامان که معمولا یه لیست40-5- تایی از سرورهای FTP همیشه تو استینش داشت ...

دیگه گذشت اون زمونا !!!؟؟؟

حالا ماییم که باید اینجا رو بسازیم ...

همین

محسن

PC man

Active Member
Magid که سرشاخ بود سر ساعت یه حالی به فروم میداد.بابک ساطلی هم یادم اومد.اونم بچه گلی بود.خیلی به بچه ها کمک می کرد.آبتین خسروی.و سالار که اون هم مثل سامان اطلاعات زیادی داشت.

,واسه دوستانی که می خوان خاطره ها زنده شه چند تای عکس گذاشتم.امیدوارم خوشتون بیاد

مسیح

این هم سالاز که فکر می کنم نروژ باشه

این هم مهرداد که فتوشاپش حرف نداره

آبتین خسروی(این هم فتوشاپیست)
AbtinKhosravi.gif

عکس دسته جمعی مجیدآنلاین ( مجید و مسیح چقدر صمیمی نشستن!)
0000-f.gif

این هم باید عکس خودت باشه محسن درسته!؟
mohsen_shahbazi.gif

یادشون بخیر!

PC man

Active Member
وای عکس خودم رو یادم رفت

گل مجلس PC man

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا