Living

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسفم

واااااااااااااااااااي بازم تو اومدي

خدايي همون اول كه گذاشتي شك كردم و تو اين تاپيك هيچ پستي نزدم و صبر كردم ببينم چي ميشه كه بالاخره امين جون نشون داد كه الكي مدير نشده و دهن اون كسايي كه اعتراض داشتند رو سه قفله ببنده امين جون ايول

خب حالا بيام سر شما و بهت بگم كه اين كارت اصلا خوب نيست آخه بي چاره تو چي فكر كردي آخه آدم احمق تو كي مي خواي شعور پيدا كني كه دست از اين كارا برداري

هان كي ؟؟

ببين از من به تو يه نصيحت برو بمير اصلا ازت خوشم نيومد حالا مثلا اگه اينجا امين جون مچت رو نمي گرفت فكر مي كردي مي شدي نفر اول تري دي كار ايران ؟
نه داداشي زهي خيال باطل حالا كه فعلا " گير افتادي و دارن دهنت رو آسفالت مي كنن و ما منتظر موزاييك شدن دهنت هم هستيم

اميد وارم كه اين بار آدم بشي و دست از اين كارات برداري

ببين منم زياد از تري دي بارم نيست اما تا وقتي كه ياد نگرفتم هيچ وفت نميام اين كار رو بكنم و منتظر مي مون تا كاملياد بگيرم كه وقتي اومدم يه حرف براي گفتن داشته باشم

بازم برات متاسفم

stilllife

Member
..............................

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................واقعا متاسفم!

3D_Beginner

Banned
با عرض تاسف باید بگم کار این آقا دزدی از آب درومد
از پست اولی که زدی بهت شک کردم . خدا رو شکر اینقدر گستره ی اطلاعاتمون بالا هس که یه کار دزدی رو راحت پیدا کنیم

مدارک رو Attach کردم
این کار توسط یه فردی به اسم Noia انجام شده بوده و ایشون گفته بودن که از مدل های آماده استفاده کردن .نکته خیلی عجیب اینه که کار دقیقا همون کار هستش . کاملا مطابقت دارن

من به این آقای Noia اطلاع دادم که کارشون دزدی شده
ایشون هم خاستار شدند که فرد دزد رو تحویل قانون بدن
منم بهشون گفتم به سفارت ایران در کشورشون رجوع کنن و پیگیری کنن
شما یه شاکی شخصی پیدا کردی که از طریق نمایندگی ایران داره پیگیری میشه.
باید با پول رضایت صاحب کار رو جلب کنی . اگه نکنی باید بری زندان
از اونجایی که ایران زندان برای Copyright نداره شما تنها راحت پرداخت پول هست

برات متاسفم

نمیزاریم حق بچه هارو ضایع کنی

من متاسفم که شما اینقدر زود قضاوت می کنید.

من در پست اولم گفتم اینکار رو از روی عکس ساختم عکسش همینه که شما گذاشتی !

اگه میخواستم کار از دیگران بذارم احتیاجی به تغییر دادنش نبود و من هم همچین آدمی نیستم.

اینکه شما میگید اون بنده خدا شکایت کرده مشکلی واسه من پیش نمیاد. اینو مطمئن باش امین جان به دلیل اینکه من کار غیر قانونی نکردم

اون عکس رو مدل زدم. همین.

حالا اگه میتونین با دلیل و مدرک ثابت کنین که اینکار دزدیه.

ehsan_3dmax

Active Member
تو كه هنوز آدم نشدي كه! فكر كردم اين مغزت تونسته يك ماه رشد كنه. نگو هنوزم تعطيله!
امين جان من شجره ي خانوادگي اين گوسفند رو با مخلفاتش! دارم. هر اطلاعاتي اون يارو خواست بگو تا واسش بفرستم.
همگي مديراي عزيز موفق باشيد.
قربون همتون.

ويرايش: من تازه الان عكسها رو كامل ديدم! مي بينم كه حرفه اي شدي تو دزدي. چشمت نكنم ماشا... هزار ماشا... دكون دستگاهي راه انداختي!

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
من متاسفم که شما اینقدر زود قضاوت می کنید.

من در پست اولم گفتم اینکار رو از روی عکس ساختم عکسش همینه که شما گذاشتی !

اگه میخواستم کار از دیگران بذارم احتیاجی به تغییر دادنش نبود و من هم همچین آدمی نیستم.

اینکه شما میگید اون بنده خدا شکایت کرده مشکلی واسه من پیش نمیاد. اینو مطمئن باش امین جان به دلیل اینکه من کار غیر قانونی نکردم

اون عکس رو مدل زدم. همین.

حالا اگه میتونین با دلیل و مدرک ثابت کنین که اینکار دزدیه.

ما رو سياه نكن ديگه بابا
اين كار كپي برابر اصله.

amin2001

Active Member
پسر عجب مدلری هیستی تو دیگه :eek:
حرفه ای ترین مدلر دنیا هم wire رو ندیده باشه نمیتونه wire شبیه اون رو در بیاره :lol:
خودتو مسخره کردی یا مارو

نسلت ادامه پیدا نکنه و الا مافیا میشی

احسان جان بمیرم برات که با چه احمقی این همه سرو کله زدی

ازش سوال میکنم اگه چیزی لازم داشت بهت میگم . یا میلشو میدم بهت خودت سوال کن

سجاد . یا هر کی که هستی . ببین الان اینجا ساعت 2 شب شده . علی میدونه . والا شبا معمولا 3 اینا میخوابم . حالا نه فقط من . بقیه دوستان رو هم میگم . زحمت میکشیم برا چیزی که دوس داریم بشیم .فوقش 2 سال بتونی همه رو گول بزنی . یه عمر که نمیتونی . بجا این همه وقت که از بین بردی برو یاد بگیر . تا چند سال دیگه به خودت بتونی افتخار کنی . نه اینکه این تاپیکارو ببینی که چقدر بهت بد و بیرا گفتن

به خدا من جای تو بودم برا این وقت هام که از بین رفته میشستم گریه میکردم

hamed1star

Member
من هنوز يه چيزو نفهميدم ..... اخه ادم حسابي اين همه عضو ميشي يه عالمه پست ميزني لا اقل به خاطر اين وقتي كه ازت تلف شده يه كاري رو بدزد كه بيرزه نه يه كار معمولي عينه اين كه تازه ايراد هم داره

اصلا سريه بعد بيا خودم يه كار توپ بهت ادرس ميدم بري اونو بدزذي

Sherlock_Holmes

Active Member
وقتي ميگم مجيدآنلاين مخصوصا قسمت سه بعديش يه خونه ست واسه خودش براي همينه...
همه جور اتفاقي ميفته توش كه گاهي هم خوشايند نيست...

هركي يه چيزي مي پسنده... يكي ترجيح ميده عضو اين خانواده بشه و يكي ترجيح ميده كار ديگه اي بكنه... البته اين ترجيح دادن تا وقتي كه وقت ديگران رو تلف نكنه، به شعور بقيه اعضا توهين نكنه و خلاصه ضرري براي كسي نداشته باشه مشكلي پيش نمياره... اما اين اجتماع كوچك كه از بچه هاي با شعور، با شخصيت و صبوري تشكيل شده هرگز اجازه نميده كه به فهم و شعورش و مهمتر از همه به روحيه ي شاد و فعالش توهيني بشه...

از همه بچه هاي انجمن 3D كه با صبوري اين جريان رو مثل جريانات قبلي تحمل كردند و انسجام اين مجموعه رو با ادب و نزاكت خودشون حفظ كردند ممنونم...

همينجا از امين عزيز تشكر ميكنم كه اجازه نداد بيش از اين وقت همگي بچه ها تلف بشه...
از علي عزيز هم ممنونم...
از ساپورت بي دريغ احسان عزيزم و ماندانا خانم هم سپاسگذارم...

همگي موفق باشيد...

30upn9j.gif

3D_Beginner

Banned
شما به اون بنده خدا بگید بره سازمان ملل شکایت کنه !

خیلی دلتون خوشه بابا

3D_Beginner

Banned
شما هم بهتره بیشتر مواظب حرف زدن باشی *** ... وگرنه ...
تو كه هنوز آدم نشدي كه! فكر كردم اين مغزت تونسته يك ماه رشد كنه. نگو هنوزم تعطيله!
امين جان من شجره ي خانوادگي اين گوسفند رو با مخلفاتش! دارم. هر اطلاعاتي اون يارو خواست بگو تا واسش بفرستم.
همگي مديراي عزيز موفق باشيد.
قربون همتون.

ويرايش: من تازه الان عكسها رو كامل ديدم! مي بينم كه حرفه اي شدي تو دزدي. چشمت نكنم ماشا... هزار ماشا... دكون دستگاهي راه انداختي!

ویرایش شده توسط علی

ali3dtech

Member
بندت کردم تا عمر داری هم بیای بندت میکنم...

خودتو کردی مزحکه ی عام و خاص...

امین جان این بچه ارزش جواب دادنم نداره...

تاپیک هم قفل میشه بدلیل اینکه بیشتر از این ادامه پیدا نکنه

همگی موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا