Living

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3D_Beginner

Banned
ُسلام عرض میکنم خدمت تمام اساتید و کاربران عزیز سایت مجید آنلاین.

امیدوارم که در سلامت کامل باشید و زندگی رو به تکامل توام با شادی و خوشی داشته باشید.

در کنار اساتید جرات کردم یکی دیگه از کارهامو که چند روزه روش وقت گذاشتم در گالری سه بعدی سایت قرار بدم. جسارت منو ببخشید.

در مورد این اثر باید بگم که تمام کار مادلینگ به غیر از شمع روی میز کار خودم هستش و چون واسه دله خودم اینکار رو درست کردم و هیچ عجله ای برای تحویل نداشتم مادلینگ رو خودم انجام دادم تا تکنیک هایی که بلد بودم از یادم نره. در ادامه باید عرض کنم که من اینکار رو از روی یه

عکس دیگه ساختم که تا حدودی سعی کردم شبیه اون بشه و البته شد. تمام سعی ام بر این بود تا کار شباهت زیادی پیدا کنه با اون عکس.

در این اثر از نرم افزار 3DS Max استفاده شده و همچنین موتور رندر قدرتمند V-Ray. زمان رندر حدودا 1:30طول کشید.

سیستم من :

CPU : Core 2 Quad Q6600
Main : Asus Ps3r Chipset P-35
Ram : 4 Gig Gel
Graphic : Geforce 8800 GT

تکسچرینگش که زیاد مشکل نبود. قسمت عمده کار که وقت گرفت مادلینگ بود.

از 4 نور V-Ray Light برای فضای داخلی و یک نور Direct برای شبیه سازی نور خورشید استفاده کردم.

کار نهایی :

تنظیمات رندر :

وایر فریم هم طبق دستور دوست بسیار عزیزم ( امین ) گذاشتم :

از همه شما سپاسگذارم.

موفق و موید باشید.

.:. soroosh .:.

Active Member
در کل خیلی عالی شده و بسیار زیبا .
راستش را بخوای تعریف را خیلی دوست ندارم .
چون به هر حال طرف خودش میدونه که کارش خوب بوده که گذاشته برای بخش گالری .
پس میریم سراغ معایب یا شاید بهتر بشه گفت کم دقتی‌های کار .
نکاتی که من فکر میکنم .
تکسچر صندلی‌ها مشکل داره .
اگر دقتی کنی جهت تکسچر روی صندلی با کنار صندلی فرق میکنه ( که البته میشه گذاشت بر مبنای اینکه اون قسمت‌ها جدا دوخته شده و به همین دلیل جهتشون هم فرق میکنه )
اما سایزشون چی ؟ تکسچر روی صندلی مقداری کشیده شده و برای همین با تکسچر کنار صندلی همخوان نیست .
این مشکل برای تکسچر پشتی صندلی هم هست که میشه گفت اون طرح پارچش فرق میکنه که در این صورت میشه گفت عیبی نداره اما با این حال طرح‌ها کمی بزرگ شده و من نیاز میبینم که کوچیک‌تر بشه .
دستمال روی میز احساس میکنم روی هواست و بهتره کمی بره پایین‌تر .
اما پارچه روی میز ...
نه این دیگه عیبی که نمیبینم هیچ خیلی عالی شده .
به خصوص جنس پارچه که بسیار خوب دیده میشه .
و یک سوال اینکه این پارچه از طریق مدلینگ ساختید ؟!
چون مدلینگ پارچه خیلی مشکله مگر استفاده از داینامیک یا همون Cloth .
الان که نگاه میکنم میبینم تکسچر پارچه دسته‌ها هم همین مشکل را داره و فرم اصلی خودش را از دست داده .

و ای کاش برای پنجره‌ها هم یه فکری میکردی و یه تکسچر ساده چوب تقریبا همرنگ با دیوار‌ها میزاشتی روشون که از این حالت سادگی و یکنواختی و به خصوص یکی بودن با دیوار‌ها در میومدن .
میدونم خیلی حرف زدم ، ولی دستگیره پنجره‌ها کو ؟!!
ببخشید دیگه من سعی میکنم مشکلات کار را بیان کنم ( هر چند خودم را در این حد نمیدونم ) اما بیان نکاتی که به نظر بیننده میرسه میتونه مثمر ثمر باشه . البته امیدوارم اینطور باشه .
امیدوارم موفق باشید و هر روز پیشرفت بیشتری داشته باشید .

3D_Beginner

Banned
واقعا از راهنماییت ممنون استاد.

پارچه روی میز رو با Cloth درست کردم دوست من.

مرسی به خاطر انتقاداته سازندت.

یا علی ...

hellboy3d

Member
سلام
خسته نباشی
بازم تسلیت
کار خوبیه ایراد خاصیم نداره فقط نور یکم الکی شدیده اگه جنوبی اتاق که دیگه نور شدید نداره اگه هم شمالی که باید نور خورشید بتابه
موفق باشی دادشی

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
کار قشنگی شده .هم مدلینگ هم نورپردازی.
با این سیستمای خارجی که شما دارین باید انتظار همچین رندرای با کیفیتی هم داشت :) .

>فقط یک گلایه کلی دارم از بچه ها چرا همه زدن تو کار رندر داخلی.. بابا دلمون پوسید یک کاراکتری چیزی هم بزارین دیگه :sad:

hamed1star

Member
ايولا پسر چه كردييييييييييييييييي

خيلي خوب شده البته از قسمت پنجره ها زياد خوشم نيومد ولي روي ميز واقعا عالي بود

در ضمن يكمي رفلكت براي كف بدك نبود البته اين سليقه ايه

يه ايراد كوچيكه ديگه هم هست بايد بگ گراند رو متناسب تر انتخاب ميكردي شدت نور ها از بيرون به داخل يه كم ايراد داره

اميد وارم هر روز پيشرفت كني
موفق باشي

کار قشنگی شده .هم مدلینگ هم نورپردازی.
با این سیستمای خارجی که شما دارین باید انتظار همچین رندرای با کیفیتی هم داشت .

>فقط یک گلایه کلی دارم از بچه ها چرا همه زدن تو کار رندر داخلی.. بابا دلمون پوسید یک کاراکتری چیزی هم بزارین دیگه

داداش بچه ها همه منتظر كاره شما هستن مگه كسي ميتونه رو دست شما كار بزنه

3D_Beginner

Banned
Wowwwww ...

از این همه ابراز محبت شما واقعا ممنونم.

نظراتتون کاملا درسته ... بابا به خدا من هنوز شاگردم ... هنوز مثه شما ها اوستا نشدم.

کارای بعدیمو با راهنمایی های شما عزیزان بهتر می کنم.

Living_for_cg عزیز بابا من نمونه کارهای شما رو دیدم.

شما همین که نظر میدی واسه ما بعاث افتخاره.

بازم ممنون از همه دوستان عزیزم.

Liz@rd

New Member
البته من در حدی نیستم که نظر بدم ها ولی به نظرم فقط دستمال روی میز ( رومیزی نه ها ) و بک گراند بیرون یکم تغییر میکرد بهتر میشد .

3D_Beginner

Banned
مرسی امین جان خیلی لطف داری. انگشت کوچیکتم نمیشیم.

حالا جدا از شوخی اگه لازم می دونی یه WireFrame (فقط خطوط) بذارم ؟!

amin2001

Active Member
نه عزیز . همین کفایت میکنه
وایر کلا شناسنامه ی یه کاره
هویت کاره
وجودش کنا کار خیلی لازمه
معمولا هم توی قوانین همه سایت ها هم هست

هرچی وایر بیشتر بهتر .
من خودم حرفه ای بودن کار رو معمولا از روی وایرش تشخیص میدم
برا همین وایر اهمیت بالایی داره

کاری که وایرش تمیز باشه و سر سری نباشه رندرشم توپ در میاد

از روی وایر هم آدم خیلی چیزارو یاد میگیره
برا همین میگم هرچی بیشتر باشه بهتره . برا برو بچ

amin2001

Active Member
با عرض تاسف باید بگم کار این آقا دزدی از آب درومد
از پست اولی که زدی بهت شک کردم . خدا رو شکر اینقدر گستره ی اطلاعاتمون بالا هس که یه کار دزدی رو راحت پیدا کنیم

مدارک رو attach کردم
این کار توسط یه فردی به اسم Noia انجام شده بوده و ایشون گفته بودن که از مدل های آماده استفاده کردن .نکته خیلی عجیب اینه که کار دقیقا همون کار هستش . کاملا مطابقت دارن

من به این آقای noia اطلاع دادم که کارشون دزدی شده
ایشون هم خاستار شدند که فرد دزد رو تحویل قانون بدن
منم بهشون گفتم به سفارت ایران در کشورشون رجوع کنن و پیگیری کنن
شما یه شاکی شخصی پیدا کردی که از طریق نمایندگی ایران داره پیگیری میشه.
باید با پول رضایت صاحب کار رو جلب کنی . اگه نکنی باید بری زندان
از اونجایی که ایران زندان برای copyright نداره شما تنها راحت پرداخت پول هست

برات متاسفم

نمیزاریم حق بچه هارو ضایع کنی

پیوست ها

• 126736_1213720211_large.jpg
    126736_1213720211_large.jpg
    478.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • gb76tncvh7gon5pagm1v.jpg
    gb76tncvh7gon5pagm1v.jpg
    170.6 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Wire.jpg
    Wire.jpg
    232.9 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Mandana

Active Member
البته ایشون همون شخصی هستن که با یوزر های shahram_gh و مانستر و یوزرهای دیگه کارهای دیگران رو می دزدند

Post IP Addresses

* 3D_Beginner ********** [پیدا کردن گفتگوهای توسط کاربر‎]‏ [View Other IP Addresses for this User‎]‏
* M0NSTER ********** [پیدا کردن گفتگوهای توسط کاربر‎]‏ [View Other IP Addresses for this User‎]

# shahram_gh ********* [پیدا کردن گفتگوهای توسط کاربر‎]‏ [View Other IP Addresses for this User‎]

صد البته براشون متاسفم .برام جالبه که همچین آدمی همیشه چنین جملات قشنگی می ذاره بدون اینکه خودش بهش عمل کنه

بالاتر از همه چيز اين‌است‌که با خودمان صادق باشيم....

بهر حال من نمی دونم برای چی اینکار رو می کنی جناب علی، سجاد یا هر اسم دیگه ای که برای خودت انتخاب کردی.اما هر دلیلی داشته باشه فکر نکنم انقدر ارزش داشته باشه که اینهمه خسارت بدی + کمی آب خنک
چون همون طور که یادت هست اون دفعه به احسان گفتی غلط کردم و دوباره این کار رو نمی کنم.احسان هم دلش برات سوخت بیخیال شد
اما حالا فکر کردی چون احسان دیگه مدیریت نمی کنه هر کاری دلت می خواد می تونی بکنی غافل از اینکه احسان اتفاقن هنوز به انجمن سر می زنه.متاسفم ولی برای اینکه دوتا تعریف از بقیه بشنوی بهای سختی داری میدی.

همون طور که امین گفت صاحب این کار گفته ازت شکایت می کنه .متاسفم که با این کار ات اسم ایرانی جماعت رو توی اینترنت سعی می کنی به لجن بکشی اما مطمئن باش موفق نمی شی چون هیچ ایرانی ای از این کارت حمایت نمی کنه
تبریک میگم از یک مدلر _ اگه واقعن به عمرت مدلی ساخته باشی_ به درجه ی شاخص دزد اینترنتی ارتقا پیدا کردی
حالا با خیال راحت می تونی اطمینان داشته باشی که معروف شدی.واقعن که برات متاسفم.متاسفم که همشهری ای مثل تو دارم
موفق باشی

ali3dtech

Member
تو دیگه دست هرچی دزده بستی...

توی تاپیکای دیگه میری میگه کارتون اینجاش مدل آمادس و فلان...

آخرین تهمتی هم که زدی به یکی از دوستان بود که چند روز پیش زدی و بعدشم که بهت گفتیم اشتباه کردی پستتو ویرایش کردی...

متاسفم برات

Divine Love

Well-Known Member
من موندم دزدي كردن تو فضاي مجازي به چه درد آدم مي خوره؟ اونم به اين شكلش
گيرم اومديو چهار تا كار دزدي گذاشتي چهار نفرم برات بارك الله گفتن. خوب آخرش چي؟ چي بهت اضافه ميشه؟
از اون روزي كه با يوزراي مختلف هي كار دزدي مي ذاشتي اگه نشستي بودي خودت كار كرده بودي الان به يه جاهايي رسيده بودي.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا