قالب lamborghini

sassyboy

Member
اینو قبلا زده بودم خوب نشد بی زحمت نظرتون رو بگید در نظر داشته باید که ....من تازه کارم:sad:
مدل آماده مایا منتال ری زمان رندر 1 ساعت با cpu144mb cash

پیوست ها

• 003_lam final .jpg
    003_lam final .jpg
    808.7 کیلوبایت · بازدیدها: 61
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
ساسی جون مدل اینطور که به نظر میاد خیلی قشنگه . ولی این استودیوت تاریکه هیچی پیدا نیست درست. یک لطفس کن یک استویدو معمولی بزن بدون hdri

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مدل که آمادس:green:طیق گفته خودت
استدیویی در کار نیست.یه صفحه زیر یه بک گراند که نه نور منطبق یا صحنه داره نه پرسپکتیو درست.
این هم با مایا هست؟ چقدر با مایا کار کردی؟ چند وقت هست؟

sassyboy

Member
سلام.مدل که آمادس:green:طیق گفته خودت
استدیویی در کار نیست.یه صفحه زیر یه بک گراند که نه نور منطبق یا صحنه داره نه پرسپکتیو درست.
این هم با مایا هست؟ چقدر با مایا کار کردی؟ چند وقت هست؟

:cry::cry::cry::cry::cry:گفتم که تازه کارم 3 ماه بیشتر نیس شرو کردم
مرسی بابت راهنماییت:cry::sad:

sassyboy

Member
مدل آماده مایا منتال ری زمان رندر 1 ساعت با cpu144mb cash
چیزه دیگه ای باید بگم؟:green:

SinaTR

Well-Known Member
3 ماه به نظرم من زياد تازه کار هم نيستا
ببين من ماه دوم يا سوم سومين کارم تو 3دی مکس تويوتا ياريس بود

Ultra3D

Well-Known Member
خوب حالا ... کارت درسته خیلی نقاط ضعف داره ولی باز هم خوبه ... اصلا کار رو می زارن که نقد بشنونی و کارت رو بهتر کنی

البته بسته به علاقه و پشتکار و این که هر روز چند ساعت کار می کنی می شه گفت که 3 ماهی که کار کردی کافی بوده یا نه ( برای این که یک کار خوب بتونی بزنی)

پیشنهاد می کنم یک کار شروع کن ( یا همین) بزار تو قسمت Wip تا کارت پیشرفت کنه

sassyboy

Member
خوب حالا ... کارت درسته خیلی نقاط ضعف داره ولی باز هم خوبه ... اصلا کار رو می زارن که نقد بشنونی و کارت رو بهتر کنی

البته بسته به علاقه و پشتکار و این که هر روز چند ساعت کار می کنی می شه گفت که 3 ماهی که کار کردی کافی بوده یا نه ( برای این که یک کار خوب بتونی بزنی)

واقعا ممنونم من چون درسم هستش واسه این نمیتونم خیلی پای کار بشینم:-?
میشه بگید چجوری میتونم کارم رو بزارم تو قسمتwip?:)

SinaTR

Well-Known Member
نه ultra، موافق نيستم اين کارشو بذاره WIP.
اول بايد مدلسازی ياد بگيره sassyboy بعد رندر.
اگه نشه يه مدل خوب ساخت يه رندر خوب هيچ ارزشی نداره به نظر من.
من پيشنهاد می کنم يه بلوپرينت خوب از يه ماشين گير بيار شروع کن به مدلسازی (به کمک آموزش که تو اينترنت خودت بايد پيداش کنی) مثلا 405 هم بلوپرينت خوب از تمام زوايا داره هم ماشينش واسه تمرين خيلی خوبه، يا نه همون ماشينی که آموزشش رو پيدا کردی بساز و پا به پای اون پيش برو.

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
با یه سری تنظیمات کوچیک میتونید به نتیجه بهتری برسید چند تا شو که به ذهنم میرسه رو من میگم
اول اینکه باید تصمیم بگیری چه جور رندری میخوای بگیری رندر استدیویی یا فضای باز من به شما پیشنهاد میکنم اول روی رندر استدیویی کار کنید چون فضای باز خیلی سخت تره
برای رندر استدیویی از یه تصویر hdri ساده استفاده کنید مثل اینها یا اینکه از تکسچر ramp استفاده کن
دوم اینکه کره ای که دور ماشین گذاشتید رو باید تو قسمت attribute >render state تیک سه گذینه زیر رو خاموش کنید
cast shadow
receive shadow
primary visibility
سوم اینکه نور ها رو طوری قرار بدید که یه قسمت ماشین انقدر سیاه دیده نشه
با پست دیگه بیشتر از این نمیشه راهنمایی کرد اگر خواستید به نتایج بهتری برسید باید بیشتر تمرین کنید
موفق باشید:rose:

Ultra3D

Well-Known Member
نه ببینید بهترین خاصیت قسمت wip اینه که کارتون رو اونجا می زارید و 5 -6 نفر هم دنبالش می کنن پس انگیزه برای ادامه کار و با پشتکار کار کردن بیشتر می شه ...

این دوستون تازه کاره و نمی دونه که برای یک کار خوب حتی بعضی حرفه ای ها ماه ها تمام وقت روش کار می کنن ...

مدل سازی سازی هم یاد می گیره ... به شرط که انگیزش رو داشته باشه ... و اگر نه اونی که زیاده آموزش مدل سازی که می شه هم دانلود کرد و هم خرید

خوب تو همین جریان wip کاربر ها راهنمایش می کنن که مثلا کدوم آموزش رو برای ارتقاع کارش بره و ببینه

این لینک اون قسمته ...
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=208

بک تاپبک بزن

sassyboy

Member
نه ultra، موافق نيستم اين کارشو بذاره WIP.
اول بايد مدلسازی ياد بگيره sassyboy بعد رندر.
اگه نشه يه مدل خوب ساخت يه رندر خوب هيچ ارزشی نداره به نظر من.
من پيشنهاد می کنم يه بلوپرينت خوب از يه ماشين گير بيار شروع کن به مدلسازی (به کمک آموزش که تو اينترنت خودت بايد پيداش کنی) مثلا 405 هم بلوپرينت خوب از تمام زوايا داره هم ماشينش واسه تمرين خيلی خوبه، يا نه همون ماشينی که آموزشش رو پيدا کردی بساز و پا به پای اون پيش برو.

یه باز گفتم بازم میگم من رندرینگ رو انتخاب کردم دوستم:green:
ببین من رشتم انیمیشن و سینما هستش تو مدرسه به ما گفتن به کدوم قسمت انیمیشن علاقه داری منم دیدم تو رندرینگ بهتر میتونم کار میکنم چون دید 3 بعدی ندارم واسه مدل سازی:green:

sassyboy

Member
سلام
با یه سری تنظیمات کوچیک میتونید به نتیجه بهتری برسید چند تا شو که به ذهنم میرسه رو من میگم
اول اینکه باید تصمیم بگیری چه جور رندری میخوای بگیری رندر استدیویی یا فضای باز من به شما پیشنهاد میکنم اول روی رندر استدیویی کار کنید چون فضای باز خیلی سخت تره
برای رندر استدیویی از یه تصویر hdri ساده استفاده کنید مثل اینها یا اینکه از تکسچر ramp استفاده کن
دوم اینکه کره ای که دور ماشین گذاشتید رو باید تو قسمت attribute >render state تیک سه گذینه زیر رو خاموش کنید
cast shadow
receive shadow
primary visibility
سوم اینکه نور ها رو طوری قرار بدید که یه قسمت ماشین انقدر سیاه دیده نشه
با پست دیگه بیشتر از این نمیشه راهنمایی کرد اگر خواستید به نتایج بهتری برسید باید بیشتر تمرین کنید
موفق باشید:rose:

خیلی ممنون آقا کورش همیشه شما کمکم میکنید ممنونم:rose:
واسه کره من از rampاستفاده کردم الان داره رندر میشه تموم شد ضمیمه میکنم (تو استدیو هستش)

sassyboy

Member

واقعا از لطفتون ممنونم که راهنماییم میکنید:rose:

sassyboy

Member
لطفا بگید چطور شد:sad:

پیوست ها

• 004-lam final .jpg
    004-lam final .jpg
    621.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 004-lam(ao).png
    004-lam(ao).png
    928.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2