قالب lamborghini

sassyboy

Member
نه ببینید بهترین خاصیت قسمت wip اینه که کارتون رو اونجا می زارید و 5 -6 نفر هم دنبالش می کنن پس انگیزه برای ادامه کار و با پشتکار کار کردن بیشتر می شه ...

این دوستون تازه کاره و نمی دونه که برای یک کار خوب حتی بعضی حرفه ای ها ماه ها تمام وقت روش کار می کنن ...

مدل سازی سازی هم یاد می گیره ... به شرط که انگیزش رو داشته باشه ... و اگر نه اونی که زیاده آموزش مدل سازی که می شه هم دانلود کرد و هم خرید

خوب تو همین جریان wip کاربر ها راهنمایش می کنن که مثلا کدوم آموزش رو برای ارتقاع کارش بره و ببینه

این لینک اون قسمته ...
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=208

بک تاپبک بزن

خیلی ممنونم ازت واقعا کمکم کردی :rose::green::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجدد.من با فرشید موافقم.از یه نظرهایی حرف سینا هم درست هست.اما نمیشه گفت بدون مدل رنگ گرفتن بی ارزش هست.
حداقل برای مکس و وی ری تو کارهای معماری آرشیوهای بی نظیری مثل اورموشن یا cgaxis یا 3ddd.ru هستن واسه چی برم مدل کنم.
اینقدر وقت کم هست که دیگه واقعا نمیشه شعار داد کار بدون مدل بی ارزش هست.
البته یه موضوعی هم هست که دوستمون بامایا کار میکنن.مایا برای انیمیشن سازی بی نظیر هست.کل انیمیشن بیوولف رو با مایا 2009 ساختن! پس برای اون کار عالیه.اما برای کارهای تک فریم فکر کنم مکس بهتر جواب داده.به چند دلیل این رو میگم.
- چند نفر پیدا شدن با مایا و منتال ری کار خارق العاده بزنن.مطمئنا درصدشون خیلی کم هست.چون واقعا مایا قدرتمنده و هر سیستمی نمی تونه رندرگیری حرفه ای بامایا رو تجربه کنه.
- چند نفر تونستن با مکس و منتال ری کار خارق العاده بزنن.بازهم درصد کمی هستن.خیلی زیاد نیستن.
- چند نفر هستن با مکس و وی ری کار خارق العاده زدن... جواب این خیلی خیلی زیاد هست.تقریبا میشه گفت 80 درصد کارهای تاپ دنیا با وی ری هست و مکس.البته روی صحبتم با معماری و در اصطلاح کارهای آرک ویز هست.
نمونه بارزش تو سایتهای رونن برکمن اورموشن و ... میشه دید.
میشه گفت وی ری راحت ترمیشه باهاش به نتیجه مطلوب رسید و نکته جالب اینجاست برای کار خوب زدن با وی ری نیاز نیست متخصص ارشد پیکسار باشیم.با یه سیستم 4 هسته ای معمولی و 4 گیگ رم میشه کارهای بی نظیری زد.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها

sassyboy

Member
سلام مجدد.من با فرشید موافقم.از یه نظرهایی حرف سینا هم درست هست.اما نمیشه گفت بدون مدل رنگ گرفتن بی ارزش هست.
حداقل برای مکس و وی ری تو کارهای معماری آرشیوهای بی نظیری مثل اورموشن یا cgaxis یا 3ddd.ru هستن واسه چی برم مدل کنم.
اینقدر وقت کم هست که دیگه واقعا نمیشه شعار داد کار بدون مدل بی ارزش هست.
البته یه موضوعی هم هست که دوستمون بامایا کار میکنن.مایا برای انیمیشن سازی بی نظیر هست.کل انیمیشن بیوولف رو با مایا 2009 ساختن! پس برای اون کار عالیه.اما برای کارهای تک فریم فکر کنم مکس بهتر جواب داده.به چند دلیل این رو میگم.
- چند نفر پیدا شدن با مایا و منتال ری کار خارق العاده بزنن.مطمئنا درصدشون خیلی کم هست.چون واقعا مایا قدرتمنده و هر سیستمی نمی تونه رندرگیری حرفه ای بامایا رو تجربه کنه.
- چند نفر تونستن با مکس و منتال ری کار خارق العاده بزنن.بازهم درصد کمی هستن.خیلی زیاد نیستن.
- چند نفر هستن با مکس و وی ری کار خارق العاده زدن... جواب این خیلی خیلی زیاد هست.تقریبا میشه گفت 80 درصد کارهای تاپ دنیا با وی ری هست و مکس.البته روی صحبتم با معماری و در اصطلاح کارهای آرک ویز هست.
نمونه بارزش تو سایتهای رونن برکمن اورموشن و ... میشه دید.
میشه گفت وی ری راحت ترمیشه باهاش به نتیجه مطلوب رسید و نکته جالب اینجاست برای کار خوب زدن با وی ری نیاز نیست متخصص ارشد پیکسار باشیم.با یه سیستم 4 هسته ای معمولی و 4 گیگ رم میشه کارهای بی نظیری زد.

واقعا ممنونم از توضیحاتتون اتفاقا من کاملا با شما موافقم همون طور که گفتم من رشتم انیمیشن هستش نه معماری منتال ری قدرتمند هستش درست ولی طبق کفته ی شما وی ری واسه کار تک فریم خیلی قوی تره خودمم به این نتیجه رسیدم ای بابا ما این کاره نیستیم بریم دنباله همون انیمیشن خودمون:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:green::green::green:
من بیشتر رو کاراکتر کار میکنم (البته ببخشید چون کارا امانت هستش نیمتونم بزارم )واسه کار صدا سیماس که مدل سازیش داره تموم میشه واسه تست تکسچر دادم بهش
چند ماه دیگه یه انیمیشن درباره ی نماز پخش میشه به اسم دوست ماندگار اگه حال داشتید ببینید:green:)موفق باشید همگی

جدیدترین ارسال ها

بالا