lمشکل در نصب ویندوز7

graphic86

Member
سلام
موقع نصب ویندوز مشکلی دارم و این که اول فایلها رو لود می کنه بعد تصویر پس زمینه ویندوز 7 میاد و همون میمونه و دیگه هیچی نمیاد
بعد دی وی دی رو درمیارم دوباره میزارم حالا مشکل برطرف میشه و صفحه مربوط به تنظیمات زبان میاد. زیان رو انتخاب می کنم و Install می زنم
باز اینجا می مونه و مرحله بعد نمیره. دی وی دی رو هم درمیارم دوباره میزارم ولی باز فایده نداره.
از دی وی وی رایتر یا دی وی دی ویندوز نیست چون از چنتا استفاده کردم اینجوری بودن
آیا دلیلش میتونه خود سیستم باشه؟؟
آیا روش دیگه ی برای نصب ویندوز 7 هست؟/
ممنون

abolfazl_yavari

New Member
این مشکل گاهی سخت افزاری هم میشه ! (بیشتر مربوط به کارت گرافیک...)

با فلش هم میتونین نصب کنین ، اگه مادربردتون امکان بوت از یو اس بی رو پشتیبانی کنه که جدیدا تقریبا اکثر مادربردها این امکانو دارن ...

خوب باشید ...

graphic86

Member
سلام
من روی 3 تا سیستم این حالتو دیدم
مشکلی م نداشتن و کارت گرافیکشونم خوب و بالا بودن
دلیل دیگری ندارد

madmaster_3d

Well-Known Member
به خاطر دی وی دی رامت هستش
من همین مشکل رو داشتم. با دی وی دی رام طول میکشه اونجا. نباید در بیاری دی وی دی رو !!! با دی وی دی رایتر سریع تر می ریخت ولی یکجایی از نصب ارور میداد. خلاصه مشکل از دی وی دی رامت هستش. اونم ممکنه دلیلش نوع دی وی دی باشه مثلا شرکت فلان هستش. که با دی وی دی رامت مشکل دارن با هم :)

mnh40

Well-Known Member
کلا اگه سیستمت پایین باشه ویندوز 7 دیر نصب میشه شما باید صبور باشید و منتظر باشید تا خود صفحه باز شود و مرحله به مرحله جلو بره من ویندوز 7 رو زیاد رو کامپیوتر های مختلف نصب کردم به طور مثال تو یه سیستم که سی پی یو 4 هسته ای ای ام دی داشت ویندوز 7 ظرف 15 دقیقه نصب شد البته یکی دو دقیقه کمتر ولی تو یه سیستم 2 هسته ای اینتل 25 دقیقه و دو هسته ای - ای ام دی 33 دقیقه و ....
اینارو رو تجربه دارم بهت میگم رو سیستم های دو هسته ای ای ام دی یکم اولش دیر سی دی لود میشه تا او ن صفحه ای که شما گفتید بیاد
پس صبور باشید تا خودش نصب بشه مشکل از هیچی نیست فقط به پایین بودن سیستمت هست صبر کنی نصب میشه:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا