Kitchen

shahram_gh

Banned
سلام.

عزیزان دیگه هر چی بلد بودم پیاده کردم چشام در اومد تو این چند روز. راستی تمامی مدلها آمادست.

نظر نظر نظر !!!

موفق باشید.

پیوست ها

• 005.jpg
    005.jpg
    114.2 کیلوبایت · بازدیدها: 67

Mohammad-3d

Member
نور پردازیش خوبه فقط متریال کف آشپزخانه (سرامیکها) مشکل داره به نظر من یکم باید برجسته باشه

:Mohsen:

کاربر باتجربه
محشره
staunugly.gif

لوستر كه عاليه
ديگه چيزي نميتونم بگم
فقط يه سوال، اين مدلهاي آماده قشنگ قشنگ رو از كجا گير مياري؟

hellboy3d

Member
سلام
ایول عالیه
این ابجکتا که همه اش تو ارچ مدل هست>؟؟؟؟
منظورم اینکه تکتکت دان می کنی؟

hosienmax100

3D Artist
سلام

ببخشید اینو میگم قرار نبود پست بزنم فقط کوتاه بگم مدتیه میبینم توی بخش گالری هر کی کاری میزاره اولش ذکر میکنه مدل ها آماده هستن خوب دوست عزیز دیگه چرا میزاری تو بخش گالری فقط شما هالطف میکنید یه سری تنظیمات ساده و کلیشه ایی

رو برای این sence ها انجام میدید و یه رندر میزنید این خیلی بده باعث میشه کم کم از کار اصلی دور بشین و معتاد بشین به هنر

دیگر افراد ........

اگه چند ماه چند ماه یه کار باشه تو گالری و همش مختص به اون کاربر باشه دیدنش ارزش صدتا از این کار ها رو داره

من به عنوان یه دوست و یه کاربر ساده ی مجید انلاین اینارو گفتم اگه کسی ناراحت شد بگید حتمآ ویرایش میکنم چون من در جایگاهی نیستم که بخوام به کارها گیر بدم

لازم به ذکر است دوست عزیز من کلی گفتم از دست من دلگیر نشید (هر چند با شناخت کمی که از شما دارم میدونم آدم باهوشی

هستید و حرف و منظور منو درک میکنید )

خیلی خوب میشد اگه بخش گالری دارای یه سری فیلتر هنری باشه

مرسی

shahram_gh

Banned
اقا حسین شما یا 3d کار نیستید یا اینکه ...

ببین عزیز جان هر کسی در 3d یک کاری انجام میده من کارم بیشتر و بیشتر روی متریال + نور + رندر هستش و کمتر مدل میزنم.

شما که میگی یه سری تنظیمات ساده انجام میدی بعد میزاری تو گالری میخوای سن رو بذارم شما هم رندر کن بذار اینجا ببینم واقعا همینجوریه !

alizap

Member
hoseinmax100 عزیز با حرفت موافقم اما این مساله دو حالت داره:
1-اگر این طوره که شما میگید که خیلی بده(خیلی بد تر از این حرف هاست واسه انیماتور ها)
2-اما گاهی لازمه که افرادی که در زمینه ی رندر و نورپردازی اطلاعات دارند کارهاشون رو به نمایش بذارن
هر کسی عقیده ای داره,عقیده ی من اینه...

hellboy3d

Member
سلام
من لازم دونستم چیزی بگم شرمنده
در مورد بحشتون خب حق با هر دوتون اما اینکه شهرام جون داره تو متریال و نور پردازی واقعا حرفه ای میشه شکی نیست و به این علاقه به هر حال یه قسمت از انیمیشن رو هم نور پردازی وتکسچرینگ به عهد داره مثلا من خودم عاشق مدلینگ و انیمیت کردنم
اگه کسی مثل شهرام جون نباشه حتا اگه من بهترین انیمت دنیا رو انجام بدم کار من بی منا میشه
پس اینا لازمو ملزوم
ببخشید که نظر دادم

hosienmax100

3D Artist
اقا حسین شما یا 3d کار نیستید یا اینکه ...

ببین عزیز جان هر کسی در 3d یک کاری انجام میده من کارم بیشتر و بیشتر روی متریال + نور + رندر هستش و کمتر مدل میزنم.

شما که میگی یه سری تنظیمات ساده انجام میدی بعد میزاری تو گالری میخوای سن رو بذارم شما هم رندر کن بذار اینجا ببینم واقعا همینجوریه !

3d کار ؟ نه نیستم !

من تاکید کردم دارم کلی حرف میزنم قصد رقابت کردن با کسی رو ندارم و در حد اینکار هم نیستم _ضمنآ بچه ها میدونن من مشکل مانیتور دارم

حالا همین تنظیمات رو با یه نمونه کار دیگه غیر از این مدلها ( مدل های خارجی ) انجام بده نتیجه رو ببین چیزی که توی این

کار ها اول به چشم بیننده میاد مدلسازی هست بعدش.......

شما که کار نورپردازی و متریال دارین برید روی نور پردازی و متریال مثلا زیر آب کار کنید یا مثلا رندرینگ یک صحنه ی کمپوزیتی

بهرحال اگه حرف من باعث دلخوری شد ببخشید

دیگه این قدر توی مجید انلاین در مورد این چیزا حرف زدیم و به جایی نرسیدیم که از گفته ی خودم پشیمان شدم

مرسی !

hosienmax100

3D Artist
سلام
من لازم دونستم چیزی بگم شرمنده
در مورد بحشتون خب حق با هر دوتون اما اینکه شهرام جون داره تو متریال و نور پردازی واقعا حرفه ای میشه شکی نیست و به این علاقه به هر حال یه قسمت از انیمیشن رو هم نور پردازی وتکسچرینگ به عهد داره مثلا من خودم عاشق مدلینگ و انیمیت کردنم
اگه کسی مثل شهرام جون نباشه حتا اگه من بهترین انیمت دنیا رو انجام بدم کار من بی منا میشه
پس اینا لازمو ملزوم
ببخشید که نظر دادم

بحث یه چیز دیگست دوسی!

بهترین جواب میتونه این باشه !

مراجعه کردن به سایت های دیگر و رفتن به بخش گالری

جدیدترین ارسال ها

بالا