Kelk 2000 قويترين نرم افزار خوشنويسي

HamidL

New Member
دوستان لطفا تکلیف مارو معلوم کنید.
بالاخره کدوم لینک رو دانلود کنیم که به مشکل بر نخوریم.
لطفا تو یه پست مشخص کنید برنامه و کرک و پچ اکس پی
ممنون از لطفتون

ramin2004

Member
دوستان لطفا تکلیف مارو معلوم کنید.
بالاخره کدوم لینک رو دانلود کنیم که به مشکل بر نخوریم.
لطفا تو یه پست مشخص کنید برنامه و کرک و پچ اکس پی
ممنون از لطفتون

در تایید: یه لینک درست و درمون بدین هم واسه برنامه هم پچ و هم کرک. حجمشون کم نیست که راحت هر لینک رو دانلود کنیم
مرسی

Nastaran_toloee

New Member
سلام . کسی میدونه چرا با وجود نصب پک ایکس پی ولی بازم وقتی از فایل Save as میگیریم فایلو سیو نمی کنه ؟

ghoghnuse

Member
سلام بر دوستان

ميشه يكي از دوستان لطف كرده و پچ xp را براي من ارسال كنه ؟

با تشكر فراوان .

ghoghnuse (((((( AT )))))) gmail ((((dot ))))0com

mashreghi

Member
آقا اگر کسی توانایی رفع مشکلی که در بیشتر پاسخ های این تاپیک مطرح شده را داره جواب بده. کلک با مراحل صحیح 1 . نصب پچ ایکس پی 2 نصب خود ایکس پی 3 . کرک کردن واستفاده از لودر نصب می شود ولی موقع سیو کردن کار نمی کند . آیا قلقی نقطه ضعفی چیزی دارد . لطفا راهنمایی کنید .

mashreghi

Member
دوستان شرح پریشانی من گوش کنید

بابا یه نفر اگر قلق نصب کلک 2000تو ایکس پی رو بلده بگه توی 98 و ام ای نصب کردم ولی ایکس پی نصب وکرک می شه ولی ذخیره نمیشه :

zeoos

New Member
روش نصب كلك 2000

سلام
من مدت زيادي است كه دارم با كلك 2000 كار مي كنم
اولا روي سي پي يو اينتل خوب جواب نميده - سي پي يو من ا - ام - دي 64 است و دوتا ويندوز ايكس پي 32 بيتي و 64 بيتي روي اون نصب شده .
كرك كلك دوتا فايل داره -يكي كلك exe است كه در دايركتوري اصلي اورايت ميشه و ديگري فايل dll است كه در دايركتوري سيستم 32 ويندوز اوررايت ميشه و مسئله حل مي شه . - در غير اينصورت شما مراحل اوليه را اشتباه رفته ايد . ضمنا اون پچ هم بعداز مراحل پاياني نصب بايد اجرا كنيد .
موفق باشيد

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها هیچ ربطی به سی پی یو و این حرفا نداره! من که با اینتل باهاش هیچ مشکلی نداشتم! ولی طرز صحیح نصبش رو باید بدونید.

طریقه نصب کلک 2000:

1) برای نصب اول فایل patch رو نصب کنید و سیستم رو restart کنید.

2) فایل اصلی برنامه رو بعد از بالا اومدن ویندوز نصب کنید و دوباره restart کنید.

3) حالا فایل مربوط به کلک 2000 ک رک شده رو داخل دایرکتوری برنامه کپی کنید. همین!

این راه رو من به هر کسی گفتم جواب داده و خودم هم خیلی وقته از همین روش استفاده میکنم.

as28

New Member
سلام دوستان من کلک را نصب کرده ام ولی موقع save as که می خوام image بگیرم نمیشه چه کنم؟

zeoos

New Member
بچه ها هیچ ربطی به سی پی یو و این حرفا نداره! من که با اینتل باهاش هیچ مشکلی نداشتم! ولی طرز صحیح نصبش رو باید بدونید.

طریقه نصب کلک 2000:

1) برای نصب اول فایل patch رو نصب کنید و سیستم رو restart کنید.

2) فایل اصلی برنامه رو بعد از بالا اومدن ویندوز نصب کنید و دوباره restart کنید.

3) حالا فایل مربوط به کلک 2000 ک رک شده رو داخل دایرکتوری برنامه کپی کنید. همین!

این راه رو من به هر کسی گفتم جواب داده و خودم هم خیلی وقته از همین روش استفاده میکنم.

:wink:
سلام همشيره
عجب شما مثل اينكه جزو مديرايي نه ؟
ببينم كي تابحال شنيده كه اول پچ Patch را نصب كنند / بعد نرم افزار اصلي را .؟
ضمنا براي اولين بار من كلك 2000 را حدود سه سال و نيم پيش توي وبلاگ دانلودآل معرفي كردم و يكي از دوستان گروه كرك آنريل اون كرك را تكميل كرد و از ابتداي سال 1376 تا بحال از شروع نسخه كلك سينا سافت دارم با اون كار مي كنم و حتي در جريان برنامه نويسي اون توسط برادران كربلايي در سيناسافت بودم .

عافيت باشه

Little-Demon

Well-Known Member
سلام همشيره
ضمنا براي اولين بار من كلك 2000 را حدود سه سال و نيم پيش توي وبلاگ دانلودآل معرفي كردم و يكي از دوستان گروه كرك آنريل اون كرك را تكميل كرد و از ابتداي سال 1376 تا بحال از شروع نسخه كلك سينا سافت دارم با اون كار مي كنم و حتي در جريان برنامه نويسي اون توسط برادران كربلايي در سيناسافت بودم .

عافيت باشه
راست میگی ؟

واقعا کار نمی کنه ؟ من که هر چی میخوام اون پچ رو دانلود کنم میگه مهلت استفاده آزاد تموم شده . . .:eek:

mashreghi

Member
دوستای عزیز . من به هر دوروش نصب پچ در ابتدا ( که در خیلی از پکیج های کلک دیدم ) و پچ در مرحله بعد اقدام کردم ولی در مورد این مطلب مدیر انجمن بگم که من فقط فایل کرک ( لودر ) رو دیدم و ندیدم که فایلی برای کپی در دایرکتوری بوده باشه . اگر امکان داره مدیر محترم یا دوستان دیگه اون فایل رو آپ کنن تا ما از این برزخ در بیائیم .

فایل های موجود در کلک 2000 که من نصب کردم :

1 -فایل اصلی به اضافه سریال

2- پچ ایکس پی

3- لودر برای اکتیو کردن

4- ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی فایلی برای کپی در دایرکتوری ندیدم پس اگر کسی این چنین فایلی رو داره مرحمت کنه .

آخرین ویرایش:

album

Member
سلام همشيره

عافيت باشه
باشه شما قدیمهی شما فسیل شما نسل انقلاب ! شما زیر خاکی حالا چه جوری این اررور کوفتیه K2KRMT.dll !!! رو حلش کنیم !

جدیدترین ارسال ها

بالا