Kelk 2000 قويترين نرم افزار خوشنويسي

sorosh

Active Member
مرسي دوست عزيز

بالاخره يك كرك معرفي كردي كه كار ميكنه همان كه 172 كيلو است رو ميگم

اما حالا مشكل اين است كه منو ها را اجق وجق نشان ميدهد يعني هيچي معلوم نيست

.....كاي هم دنبال اينگليسي كردن منو ها گشتم چيزي پيدا نكردم ...؟؟؟؟؟؟؟؟

ميتوني يك تو ضيحي بدهي؟؟/

Sunboy454

Active Member
آقا شما هنوز درگیر این برنامه ای ؟ ؛
واقیعتش من الان برنامه رو نصب ندارم و یادمم نیست که انگلیسی کردن منوهاش وجود داشت یا نه !
ولی از دوستان که برنامه رو گرفتن و بدون مشکل تست کردن ، باید منتظر اونا باشی ؛ چون اون موقع هم واسه کرک من خودم هر راهی به شما میگفتم (مثل اینکه) کار نمیکرد
-=-=-
راستی سروش جان من ورژنی رو که خودم ازش استفاده میکردم رو با کرکش آپلود کردم ، آخرین لینک صفحه ی قبل ( تست شده) گذاشتم میتونی اونو هم یه تست بزنی

x-behrooz

Member
آقا به من كمك كنيد من همه اين كارها را كردم ولي اصلا نمي توانم داخلش بنويسم

StarSoheil

Member
شما موقعی که برنامه رو اجرا کردین باید روی خط دبل کلیک کنید اونجا میتونید نوع خط و نوشته خود را بنویسید

shiani

Member
سلام دوستان
ببخشيد من دير به اين تاپيك وارد ميشم اما گفتم شايد بتونم كمكي بكنم
در كلك 2000 شما ميتونين از گزينه Format مورد Line Properties رو انتخاب كنيد. در اونجا جائي كه كلمه كلك نوشته شده ميتونيد جمله خودتون را تايپ كنيد. در همون جا نوع خط رو هم ميتونيد معرفي كنيد يعني نستعليق شكسته و يا هر خط ديگه اي كه بخواهيد.
ضمنا ميتونين روي خود خط Right Click بكنيد و گزينه Properties رو انتخاب كنيد.
موفق باشيد

esmaiil

New Member
Crack For Kelk2000

اين كرك كار مي كنه خودم ازش استفاده مي كنم خيلي باحاله

پیوست ها

• Kelk2000 Cracked.rar
    58.9 کیلوبایت · بازدیدها: 763

paria-73

New Member
سلام
اول به سهم خودم متشكرم از اين كمكهاي خوب وارزشمندتون.
اما من واقعا اين برنامه رو هم خيلي دوستش دارم هم خيلي لازمش دارم ولي متاسفانه هنوز نتونستم باهاش كار كنم
اصلا اين مورد كرك كردن هميشه برام مشكل بوده يعني راستش نصب برنامها رو فقط از طريق سريال ميتونم .
ميبخشيد درسته كه ندونستن عيب نيس اما نفهميدن عيبه ....و متاسفانه من هنوز طرز فعال كردن اين برنامه رو در عين
حالي كه خيلي برام مهمه هنوز نفهميدم خواهش ميكنم يه طوري كه مفهوم باشه بگيد قدم به قدم بصورت 1-2-3.....
چيكار كنم كه اين برنامه رو به صورت كامل و قابل استفاده داشته باشم ...پيپاپيش ازتون سپاسگزارم

sadismi_10

Member
دوستان.اگه یه آموزش کامل در مورد وارد کردن در فتوشاپ بدید ممنون میشم

Kingman_62

New Member
ازش با استفاده از گزینه clip متاسفانه الان جلوم نیست مه گم تو کدومه ولی فکر می کنم تو 2 یا 3 مینگزینه افقی بالا باشه
بعد Paint موجود در XP را باز کن گزینه Past رو اتخاب کن تا اینجا تونستی فقط یه عکس ازش تهیه کنی بعد عکس رو Save کن تا در Photoshop بازش کنی و حالا تک تک اجزای کلمه رو انتخاب کن و کارت رو انجام بده در ضم من خودم
تنها تونستم این راه و پیدا کم اه کس دیگه ای چیزی بلده راهنمایی کنه
با تشکر

sadismi_10

Member
من نرم افزار کلک 2000 رو نصب کردم.اولا از من cdkey می خواد.اونو باید از کجا گیر بیارم.دوما نرم افزاری که من گرفتم به همراه یه فایل کرک بود و پچ مورد نیاز ایکس پی رو نداشت.در کل میخواستم یه توضیح کامل در مورد این نرم افزار و نحوه ی نصب و کار باهاش بدید.(در ضمن چطور باید نوشته ها رو روی عکس منتقل کنم؟

Fa

Well-Known Member
آقا یکی در مورد این site key یه توضیح حسابی بده
31.gif

اون فایل help رو هم خوندم چیزی نفهمیدم
24.gif

Sunboy454

Active Member
آقایون شما اگه یه بار از اول تاپیکو میخوندین به این مشکلات برنمیخوردین ؛
این شکل رو نگاه کنین و براساس توضیحاتش عمل کنین تا مشکلی پیدا نکنین
اگه فایلهاتونم ناقصه ویا به هر صورت باهاش مشکل دارین میتونین از لینک تست شده تو این تاپیک استفاده کنین

Opera 8.0

Member
شما بعد تموم شدن اینستال و نصب پچ XP و ریستارت
برنامه رو اجرا میکنی
لوگوی برنامه که ظاهر میشه کیلد Enter رو میزنی
توی اون کادری که ظاهر میشه اعدادی که طبق شکل زیر توی قسمت اول هستن رو با موس انتخاب و کپی میکنین
اعداد کپی شده رو توی کیجن میذارین و کد سایتی که بدست میارین توی قسمت دوم کپی و ok میکنین
همین
البته خود منم از جمله کسانی هستم که از کیجن نتیجه نگرفتم و از لودر استفاده میکنم
چون این کیجن روی خیلی از سیستمها جواب نمیده
امیدوارم برای شما جواب بده

f27orb.jpg

Fa

Well-Known Member
ممنون از توضیحات بالا
15.gif

حالا من هر چی رو که مینویسم به صورت تحریری می نویسه حتی وقتی نوعهای دیگه رو امتحان میکنم
31.gif

mizsia

Member
(; دوست عزیز! یه کم به خود برنامه دقت کن! موقع نوشتن متنت! میتونی نوع خط رو هم انتخاب کنی...

Opera 8.0

Member
بله شما موقع نوشتن میتونین رنگ متن و فونت و سایز و..............
اونو تغییر بدین

StarSoheil

Member
با این تصویری که جناب opera برای کرک کردن برنامه گذاشت دیگه فکر نکنم کسی مشکلی در این مورد داشته باشه

Sunboy454

Active Member
نسخه ی 2001 کلک 2000 همراه با loader برای کرک :
Download
size~ 9.3

اینم یه فیلم آموزشی در رابطه با نوشتن تو کلک :
Download
size~ 1 mg
البته توضیحات تو فیلم بصورت عربی هست که تقریبا متوجه میشید ،

کد:
rar pw: www.alhawe.com

جدیدترین ارسال ها