kayako کایاکو

pasargadteam

Active Member
شما اينقدر در برنامه نويسي تبحر داريد كه امكان جلوگيري از سرقتي رو به اين نرم افزار اضافي كردي كه از خود شركت ارائه دهنده كاياكو هم قوي تره. خوب شركت ارائه كننده كاياكو كه با اون قدرت و تيم قدرتمند و قوي برنامه نويس تونسته يه همچين محصولي توليد كنه. موفق به جلوگيري از سرقت نرم افزارش نشده و الان من و شما نسخه كامل نرم افزار رو در اختيار داريم. پس روش شما براي جلوگيري از كپي كدها توهمي بيش نيست. در ضمن اينجا بحث زبان بود نه كد و Zend Optimizer و ما فقط يك فايل زبان رو مورد بحث قرار داديم. و اين هم يه نكته جالب، كاياكو از داخل برنامه امكان خروجي گرفتن از زبان رو ميده و شما ميتوني اون زبان رو Export كني و ببري در يك كاياكو كه جايي ديگه نصب كردي Import كني.
-------------------------------
ميدوني فايل نال شده چيه؟
------------------------------
كاياكو يك نرم افزاري هست كه قيمتش در زير اين نوشته درج شده كه شما بايد پولش رو جيرينگ پرداخت كني بعد User و Pass سيستم كاياكو نصب شده رويه يك سرور در اختيار شما قرار ميگيره.
Product Price Supportsuite Hosted Lease (monthly Contract) $39.95 Supportsuite Lease (monthly Contract) $39.95 Supportsuite Lease (yearly Contract) $299.95 Supportsuite Owned $499.95
small_esupport.gif
Esupport Product Price Esupport Hosted Lease (monthly Contract) $29.95 Esupport Lease (monthly Contract) $29.95 Esupport Lease (yearly Contract) $199.95 Esupport Owned $299.95
small_liveresponse.gif
Liveresponse Product Price Liveresponse Hosted Lease (monthly Contract) $29.95 Liveresponse Lease (monthly Contract) $29.95 Liveresponse Lease (yearly Contract) $199.95 Liveresponse Owned $299.95
Other Product Price Kayakomobile For Windows Mobile $39.95 Liveresponse Client Application Voip Add-on $12.95 Syncworks For Microsoft® Outlook® $39.95 Instaalert Professional $19.95 Additional Domain $99.95 Installation Service $59.95 Upgrade Service $59.95 Support & Upgrades Renewal (6 Months) $49.95 Branding-free Option $99.95و شما هم كه الان اين برنامه رو داري يك نسخه غير قانوني رو دراختيار داري كه بدون لايسنس هست. و به اصطلاح نال شده و تويه اينترنت به وفور موجود هست. نسخه نال يه كپي غير قانوني از نسخه اصلي برنامه اي هست كه حق كپي رايت داره و شما فقط در قبال پرداخت وجه سيستم ميتونيد از اون استفاده كنيد. و مشكل نسخه نال اين هست كه اگه رو سرور خارجي نصب بشه كاياكو با يك ايميل و ارائه مستندات استفاده از يك سيستم نال شده از هاست مستر ميخواد اكانت سايت شما ساسپند بشه و يا بلاك بشه به طور كلي و در حالت خوشبينانه از شما ميخوان اين سيستم رو حذف كنيد.

هدف از اين همه مقدمه:
عزيز دل برادر شما چه فكري كردي نوشتي لايسنس ميدي. از كي تاحالا شما ميتوني واسه نسخه غير قانوني كه خودت پول ندادي ميخوايي از بقيه پول بگيري. اوني كه فكر كردي ما هستيم . خودتونيد. شما بهتره يه مقداري مطالعه كنيد. من اين سيستم رو احتياج داشتم و دارم و حالا كه ميبينم اينقدر سوء استفاده از سادگي بعضي از دوستان با وقاحت تمام اقدام به ارائه لايسنس و فروش چيزي كه اصلاً ممكن نيست.
در ضمن عزيز لايسنس متعلق به محصولي ميشه كه خودت توليد كردي نه خودش.
در آخر هم يوني كد چيز مهمي نيست. هر چند من احترام ميزارم به زحمتت اما اين حرفايي كه زدي خودت رو زير سوال بردي. شما كاياكوت رو نگه دار واسه خودت. و اينقدر تبليغ سايت خودت رو نكن.

:: با توجه به اين كه اين مبحث رو من ايجاد كردم. قول ميدم تا آخر تيرماه كد فارسي شده و Rtl شده كاياكو رو قرار بدم::

ممنون از این همه لطفت .
لطفاً پس از اینکه فارسی سازی کردید روی نسخه نال شده به قول خودتون که به وفور هست لطف کنید یک بار در قسمت زبان برید , ایمپورت و اکسپورت رو یک بار انجام بدید تا متوجه این مبلغ 10000 تومن بشید عزیزم.

چندین بار از کامپیوتر های مختلف روش امتحان کردم گفتم شاید به خاطر اینکه از سیستم خودم نصب شده کش شده باشه اما مشکل این بود که نمیشه بهش فارسی ساز رو وارد کرد. باید تنها کاری که میکنید یک زبان ایجاد کنید سپس اقدام به ویرایش کلیش بکنید. این کار حداقل یک روز تقریباً مداوم بشینی پاش وقت میبره. 70 و خورده ای صفحه است که توی هر صفحه 4 قسمت است که باید تبدیل کنی.

یک شرکت هرچند هم بزرگ تجربه نشون داده کارهاش همیشه درست نیست و امکان خطا داره . همون طور که یاهو و ماکروسافت هم داشتند عزیزم. کایاکو هرچند قوی باشه ولی خدای کد نویسی نیست.
شاید یکی بهتراز یک شرکت بتونه کد بنویسه.

من این سیستم رو دیگه کنار میزارمش . به این همه توهین نمی ارزه .
از امروز سعی میکنم اگر کاری رو فارسی کردم برای خودم نگه دارم که اینهمه چیزایی که لایق خودت بود و فکر کردی دیگران هم همون طور که تو به کاربرای دیگه نگاه میکنی , نگاه میکنند به کسی نگی.

وقتی سیستم پشتیبانی جدیدی خودم به قول خودت نوشتم حتماً توی تالار گفتمانم اعلام خواهم کرد.
کار سختی نیست. کمی وقت نیازه یه چیزی توی مایه های همین کایاکو با کمی سادگی خواهد بود.

به هر حال اگر این مدت با پست هایی که زدم کسی ناراحت شد من معذرت میخوام.
هر کس هم فارسی ساز این سیستم رو میخوام از دوستمون بگیرند که تا چند وقت دیگه میزارند.

از همگی ممنون به خدا میسپارمتون.

دوستتون دارم.
یا حق.

oms_sos

Active Member
هيچكي كه بهت توهين نكرده كه داغ ميكني

شما به فروش خودتون ادامه بديد و ما هم منتظر ميمونيم كه Free بياد به بازار كه اميدوارم هر چه زودتر بياد

خوب خدانگهدار

perlinpars

Active Member
دوست عزيز كسي به شما توهين نكرد ولي اين رو بدون شناخت از شما با اطمينان كامل ميگم شما اون كد نويسي نيستي كه بهتر از كاياكو بتوني روش ليسانس بزاري و يا چه ميدونم از كپي كردنش جلوگيري كني. در مورده كاياكو هم بايد بگم بله اگه خيلي قوي بودند الان نسخه نال شده نه دست من بود نه دست شما. و در مورد فارسي شده كاياكو هم حتي اگه خودم وقت نكنم فارسي كنم . پولي هم باشه ميخرم ميزارم اينجا تا ملت حالشو ببرند.
دوستان عزيز open source باشيد و سعي كنيد همديگرو ارتقا بديم و چشم ديدن هم رو داشته باشيم. ولي نه به هر قيمتي.......
يا حق

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اینم از فارسی شدش... 100% کار میکنه.

پرشین دانلود نسخه فارسی سیستم پشتیبانی Kayako Support Suite را به رایگان تقدیم می کند.
Kayako Support Suite نام یک اسکریپت تحت وب می باشد که توسط آن می توان یک سیستم پشتیبانی جامع راه اندازی کرد. نسخه فارسی این اسکریپت در حال حاضر با قیمت های گزاف به فروش می رسد ولی پرشین دانلود برای حمایت از هم وطنان خوب ایرانی این نسخه را به رایگان جهت دانلود در سایت قرار داده است.
این اسکریپت بیشتر مورد توجه شرکت های هاستینگ قرار گرفته است ، چرا که به عنوان یک سیستم پشتیبانی قوی کاربرد دارد و تقریباً پاسخ گوی همه ی نیاز های آن ها می باشد. از قابلیت های این اسکریپت می توان به پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی مبتنی بر ارسال تیکت ، درج خبر ، عضویت و… اشاره کرد.
kayako.JPG

نمونه سایتی که از این اسکریپت استفاده می کند (مشاهده دمو)
حجم : ۳,۲۵ مگابایت
کلمه عبور فایل فشرده : www.persiandownload.ir
جهت افزودن زبان فارسی باید فایل هایی که در پوشه ی farsi kayako قرار دارند را در قسمت مربوط به فایل های زبان Import کنید.
لینک دانلود نسخه فارسی اسکریپت Kayako Support Suite (کایاکو فارسی)
دانلود از لینک های کمکی : لینک کمکی شماره ۱ ، لینک کمکی شماره ۲
منبع : پرشین دانلود

جدیدترین ارسال ها

بالا