Iranian Yahoo Messenger

iman_ebru

Active Member
نرم افزار سیستم پاسخگوی خودکار یاهو مسنجر 6 توسط دو تن از مبتکران ایرانی طراحی و پیاده سازی شد.
این نرم افزار که به منظور استفاده توسط چت کننده های حرفه ای ایرانی و به منظور پاسخگویی همزمان به چندین کاربر ساخته شده , در محیط برنامه یاهو مسنجر 6 قابلیت فعالیت داشته و طراحی آن 3 ماه به طول انجامیده است.
نرم افزار پاسخگوی خودکار یاهو مسنجر , با استفاده از توابع API فرامین و دستورات لازم را به یاهو مسنجر ارسال می کند به طوریکه می تواند همزمان با دهها نفر به گفتگو بپردازد.
این نرم افزار که توسط آقابان سهیل سحابی و وحید صالحی تهیه شده است دارای یک بانک اطلاعاتی سئوال ها و پاسخ هاست , که به منظور پاسخگویی اتوماتیک ابتدا باید توسط کاربر و به صورت دلخواه تنظیم شده تا نوع پرسشها و پاسخ ها را مشخص کند , بر همین اساس برنامه طبق سلیقه کاربر پاسخگوی مطالب عنوان شده دیگران در چت خواهد بود.
همچنین این نرم افزار دارای امکاناتی جهت کنترل اتاق های گفتگو (Chat Room) بوده که متون موجود در اتاق را کنترل کرده و قابلیت ارسال پیام در فواصل مشخص را نیز دارا می باشد , از این قابلیت می توان برای تبلیغات در چت بهره گرفت.
برای دانلود این برنامه می توان از آدرس سایت www.ketabekhoob.com استفاده کرد همچنین راهنمای آنلاین این نرم افزار در آدرس http://www.ketabekhoob.com/answering_machine.htm در دسترس می باشد.

ايمان جان...
دستت درد نكنه....
اي ول....
علي يارت

مخلص شما
----------------------------------
فرهاد

a Truth Seeking

Active Member
سيستم پاسخگوی خودکار يعني همون روبات خودمون ديگه.
تشكر ايمان جان.
گل كاشتي عزيز.

a Truth Seeking

Active Member
يك سوال بي نهايت كلي :
چطور مي شه يا بوسيله اين نرم افزار و يا با استفاده از نرم افزار ROYA يك روبات 24 ساعته آنلاين در Yahoo Messenger ساخت؟
مي شه اين برنامه هارو بر روي يك سرور روي اينترنت فعال كرد؟

a Truth Seeking

Active Member
تشكر بابت جواب آبتين جان.
انگار چاره اي جز هميشه آنلاين بودن نيست.
ولي اگر مي شد اين برنامه هارو برروي يك سرور روي اينترنت فعال كرد خيلي عالي مي شد.

يعني هيچ كس نميتونه جواب منو بده
حداقل يه نفر اينو آپلود كنه
اي بابا
يه چيز خواستيماااا

iman_ebru

Active Member
من خد برنام ر ندارم ولي فضا دارم.
اگه كسي ميخواد آپلود كنه تماس بگيره

ولي من رويا رو دارم اگه اينو ميخواي برات آپلود كنم

ايمان جان...رويا كه داري..كامل هست يا بتا ؟
اگه كه كامل هست بزار حال كنيم D:

جدیدترین ارسال ها

بالا