ipbهم ليسانس ميخاد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nemesis

Member
دوستان ميخواستم بدونم اگه من ipbرا بدون ليسانس نصب كنم مثل وي بي ميان و به سرورم شكايت ميكنن و در سايتمو ميبندن

sayeh2222

Member
به گمان همین تور باشه حالا شاید یک خورده کمتر اگر می خوای لیسانس بگیری برو وی بی بگیر یک چیز دیگه بود اونم باحال بود ولی باید فارسی میشد بدون لیسانس کپ وی بی هم بود

YTERROR

Active Member
آره می خواد ولی من تا حالا ندیدم مثل وی بی بیاد سایت رو ببنده ولی آی پی بی یک امنکانات و زمینه دوئستانه تری نسبت به وی بی داره همین جوری نصبش کن کسی بهت گیر نمیده

sayeh2222

Member
اره بابا بابا خر که نیستن ببخشید خب اگر بخوان گیر ندن مجانی میدن بیرون دیگه

nemesis

Member
حيف شد اينها هم خسيس بازي در آوردن پوليش كردن اين وي بي گولش زد نگذاش مجاني بمونه انگار مجبورم با همون بي بي ادامه بدم

tarooneh

Member
آره
هرچی می کشیم از دست این وی بیه!
حالا خوبه هیچ چیزه خاصی ها نداره ها
ipb یه چیز دیگه اس
قالب ipb و سایر امکاناتش رو ویبی چیه که دیجی پست هم نداره!
ویبی 3.5 تمام امکانات جدید مدیریتش از روی ipb تقلید شده در صورتی که ipb ورژن جدید فقط ساخت منو ها رو از ویبی تقلید کرده!!!

YTERROR

Active Member
ولی من ندیدم سایتها انگلیسی زیادی هم نصب کردن شاید ببنده ولی نه مثل وی بی

Parham

Well-Known Member
خیر سیستم Vb نیست اما قالبش از یکی‌ از قالب های Vb هستش ..

آخرین ویرایش:

nemesis

Member
حالا يه سئوالي اگه بيييم و يكسري تغييراتي تو كدهاي ipb بديم مثلا تمام جاهايي كه لينكي به كمپاني ipb داده را پاك كنيم و ظاهر اون را هم تغغير بديم از كجا مفهمن كه ما اونو بدون ليسانس برداشتيم

Parham

Well-Known Member
کد ها را عوض کردی ... اصل سیستم را میتونی‌ عوض کنی‌ ؟! دوست عزیز یه موقع هستش به یکی‌ میگن این کار را نکن اگه بکنی‌ اینجوری می‌شه ... یا اون طرف گوش می‌کنه یا ریسک می‌کنه و امتحان می‌کنه و مشکلات بعدی ... من میگم استفاده نکنید از نسخه های موجود یا بخرید یا از سیستم های دیگه استفاده کنید ... دیگه قبول کردن یا نکردن این مساله بستگی‌ به طرف داره ...

sayeh2222

Member
ببینم اقا پرهام این قالبت رو از کجا اوردی ایا سایتی برو بچ میشناسن که این قالب پیش فرض وی بی رو برای پی اچ پی بی بی بدن ممنون

amir_red

Member
ببینم اقا پرهام این قالبت رو از کجا اوردی ایا سایتی برو بچ میشناسن که این قالب پیش فرض وی بی رو برای پی اچ پی بی بی بدن ممنون

بيا عزيزم اگه ميخواي مي توني از لينك زير استفاده كني كه ساخته شده توسط سايته aja-nuke.ir هست.

تصوير نمونه ي قالب :

enlighten.jpg

اينم لينك دريافت قالب براي بي بي : :)
در يافت قالب

VAHID216

مدیر بازنشسته
شما تو گوگل این رو سرچ کن تا قالب رو بدست بیاری چون این قالب پولی هست
"Enlighten""IPB"
موفق باشید و تاپیک جداگونه ای برای پست خودتون بزنید.

به نام خدا::

آقا بلاخره اگه ما لایسنس نخریم در سایت ما تخته میشه یا نمیشه؟

لایسنس رو واسه همین ipb میگم.

راستی لایسنسش چنده؟

و اگه من بخوام لایسنس بخرم ویبی رو پیشنهاد میکنید یا ipb رو؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا