Hudini یا Cinema 4D

kia9372

New Member
عزیزان لطفا بگید برای ساختن جلوه های ویژه یه فیلم که حرفه ای هم باشخ کدوم بهتره و چرا ؟

Hudini or Cinema 4D

rrss

Active Member
دوست عزیز تا اونجایی که از هودینی اطلاع دارم نرم افزار هودینی تو بعضی از جلو های ویژه مثل تکثیر جمعیت و سیستمهای ذر ه ای مث ساخت آب و شن و غیره بی نظیره و طوری شبیه سازی میکنه انگار واقعیه اصلا هودین یه جورایی خدای جلوه های ویژه ای هستش که تو خیلی از فیلمهای هالیوود ساخته شده ، سینما فوردی هم توی ساخت جلوه هایی مثل تیتراژ و تبلیغات حرف نداره، یعنی راحت عرض کنم که هودینی توی جلو های ویژه خیلی از فیلمهای هالیوودی کاربرد داره که خیلیاش رو با هودینی ساختن ، ولی با سینما فوردی کارایی مث ساخت تیتراژ و تبلیغات ازش استفاده میکنند که تو این زمینه ها هم سینما4دی حرف نداره، حالا بسته به هدفی که دارین میتونین نرم افزار مورد استفاده رو انتخاب کنین

mamali1990

New Member
دوست عزیز تا اونجایی که از هودینی اطلاع دارم نرم افزار هودینی تو بعضی از جلو های ویژه مثل تکثیر جمعیت و سیستمهای ذر ه ای مث ساخت آب و شن و غیره بی نظیره و طوری شبیه سازی میکنه انگار واقعیه اصلا هودین یه جورایی خدای جلوه های ویژه ای هستش که تو خیلی از فیلمهای هالیوود ساخته شده ، سینما فوردی هم توی ساخت جلوه هایی مثل تیتراژ و تبلیغات حرف نداره، یعنی راحت عرض کنم که هودینی توی جلو های ویژه خیلی از فیلمهای هالیوودی کاربرد داره که خیلیاش رو با هودینی ساختن ، ولی با سینما فوردی کارایی مث ساخت تیتراژ و تبلیغات ازش استفاده میکنند که تو این زمینه ها هم سینما4دی حرف نداره، حالا بسته به هدفی که دارین میتونین نرم افزار مورد استفاده رو انتخاب کنین

سلام. داداش حرفت خیلی درسته ولی اینجوریام که میگی سینمافوردی دست و پا بسته نیست. ینی یه سرچ تو یو تیوب بزنی میبینی فیلمای زیادی باهاش ساخته شده. عوضش اونقد ساده ست که میتونی تمام فکرتو بذاری روی خلاقیت کار. من یه ماه هودینی کار کردم و در حد پیش پا افتاده بلدم ولی واقعا سیستمش خیلی سخته. کلی نود باید حفظ باشی. سیستم داینامیک و ریگش وحشتناک سرگیجه ست. سیستم رندرش سی پی یو بیسه. منابع اموزشی مخصوصا فارسیش واقعا کمه. و با اینکه من سینمافوردی رو کامل بلدم خیلی سخت تونستم باهاش اتباط برقرار کنم. فکر کنم از شروع بخای هودینی کار کنی واقعا سخت میشه.. ولی بقول شما سیستم ذره ایی و ساخت سیالاتش خیلی قویه

جدیدترین ارسال ها

بالا