hostiran.net يا PersianServices.com

grlearn

Member
دوستان به نظرشما كدام يك از اين شركت ها سرويس بهتري ميدن

hostiran.net يا PersianServices.com

چون ميخوام يه سايت باز كنم

DANG3R

Member
این هاست های ایرانی و ... به شما امکانات محدود و با قیمت بالا عرضه می کنن .
من به شما پیشنهاد می دم که از هاست های خارجی با امکانات فوق العاده و قیمت پایین استفاده کنید.
برای مثال همین بلوهاست خودمون ، نامحدود فضا ، نامحدود پهنای باند ،میزبانی نامحدود Domain ... و همۀ اینا فقط و فقط با 99هزار تومان.
نمایندگی رسمی : SkyHost.iR ;
برای خرید پی ام بدید.
38.gif

nimafire

find / -name Support > u
سلام.ببین هر هاستینگی یه مزیت داره یه سری معایب.
ما هم هاست ارایه میکنیم. از ایران و کانادا. سعی هم کردیم از لحاظ قیمت و خدمات بهترین سرویس رو ارایه کنیم.
تصمیم با خودته:

www.afaghhosting.net

mehriz

Active Member
برای مثال همین بلوهاست خودمون ، نامحدود فضا ، نامحدود پهنای باند ،میزبانی نامحدود Domain ... و همۀ اینا فقط و فقط با 99هزار تومان.
با سلام
دوست عزيز فكر نكنم اين حقيقت داشته باشه. يكي از دوست هاي من از بلوهاست ، هاست گرفته ميگه اصلا فايل چيزي مثل آهنگ و از اينا نميتونم آپ كنم . اپ بشه سايتم را suspend ميكنند .:-?
و اينكه در مورد هاست ايران و پرشين سرويسز
هاست ايراني ها چند روز پيش يكي دومين خواستم واسم ثبت كنن . حدود 4 روز طول كشيد . در پنلم خودم ثبت كردم فقط بايد فعالش ميكردند. كه به نظر من اين اصلا خوب نبود.
پرشين سرويسز هم راستش تا حالا باهاشون كار نكردم:wink:

آخرین ویرایش:

grlearn

Member
با سلام

خب من هاستي ميخوام كه اطلاعاتم پاك نشه
چون يه سه سالي ميشد سايت داشتم و هر چند وقت اطلاعات روي هاستم پاك ميشدند و وقتي حضوري مي رفتم پشتيباني شركت ميگفتد سرور هامون خراب شدن
حالا من ميخوام يه هاست خوب از يه شركت معتبر بخرم اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم

PadinaWebGroup

Active Member
دوستان عزيز نيما جان و دنجر جان از شما بعيده ! ايشون بين 2تا هاستينگ خواسته يكي را معرفي كنيد نه اينكه الكي تبليغ خودتون را بكنيد..
(‌جسارت منو ببخشيد ،‌از شما تعجب كردم به همين دليل پست زدم)

موفق باشيد.

PadinaWebGroup

Active Member
با سلام
دوست عزيز فكر نكنم اين حقيقت داشته باشه. يكي از دوست هاي من از بلوهاست ، هاست گرفته ميگه اصلا فايل چيزي مثل آهنگ و از اينا نميتونم آپ كنم . اپ بشه سايتم را suspend ميكنند .:-?
هاست ايراني ها چند روز پيش يكي دومين خواستم واسم ثبت كنن . حدود 4 روز طول كشيد . در پنلم خودم ثبت كردم فقط بايد فعالش ميكردند. كه به نظر من اين اصلا خوب نبود.

تاييد ميشه..
بله اين جور سايت ها فقط براي ارشيو فايل مناسب هست و براي سايت هاي خوب و متوسط اصلا مناسب نيست.

با سلام

خب من هاستي ميخوام كه اطلاعاتم پاك نشه
چون يه سه سالي ميشد سايت داشتم و هر چند وقت اطلاعات روي هاستم پاك ميشدند و وقتي حضوري مي رفتم پشتيباني شركت ميگفتد سرور هامون خراب شدن
حالا من ميخوام يه هاست خوب از يه شركت معتبر بخرم اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم

شما دوست عزيز ميتونيد براي اين كار يك تايپيك جداگانه باز كنيد با اين كار :‌
1. هم شما زود تر به نتيجه مي رسيد.
2. و هم صاحب اين تايپيك در تايپيك منحرف نميشه و اين تايپيك به جواب ميرسه..:oops:

m-sh

Member
با سلام
الان این سایت پس چه شکلی بیش از 60 گیگابایت Mp3 آپلود کرده و روی بلوهاست هم هست ؟! :

www.empithree.co.cc

grlearn

Member
دوستان عزيز نيما جان و دنجر جان از شما بعيده ! ايشون بين 2تا هاستينگ خواسته يكي را معرفي كنيد نه اينكه الكي تبليغ خودتون را بكنيد..
(‌جسارت منو ببخشيد ،‌از شما تعجب كردم به همين دليل پست زدم)

موفق باشيد.

خب دوست عزيز به غير از اين دو شركت شركتهاي ديگه اي هم هستند اگه دوستان شركتهاي بهتر معرفي كنند اشغالي نداره

grlearn

Member
اینم قبل از خرید ببین
شاید به دردت بخوره
dotreg.ir
با سلام به دوست عزيز اين شركت هم محدوديت گذاشته يعني نميتونم فايل هاي زيادي به دانلود بزارم چون اگه بزارم سايت رو ميبندن براي اين منظور بايد از سرويس هاي ويژه استفاده بكنم

PadinaWebGroup

Active Member
خب دوست عزيز به غير از اين دو شركت شركتهاي ديگه اي هم هستند اگه دوستان شركتهاي بهتر معرفي كنند اشغالي نداره

عزيز دل اخه شما يه چيزي ديگه تو تايپيك پرسيدي الان يه چيز ديگه ميگي !
شما ميتونيد اگر سايت ديگه به جز اينا براي معرفي ميخوايد بايد يه تايپيك جداگانه باز كنيد. :wink:

موفق و پيروز باشيد.
گروه اينترنتي پادينا . شمشاد :oops:

websamancom

Well-Known Member
عزيز دل اخه شما يه چيزي ديگه تو تايپيك پرسيدي الان يه چيز ديگه ميگي !
شما ميتونيد اگر سايت ديگه به جز اينا براي معرفي ميخوايد بايد يه تايپيك جداگانه باز كنيد. :wink:

موفق و پيروز باشيد.
گروه اينترنتي پادينا . شمشاد :oops:
دوست عزیز شما که بیشتر اسپم میکنی یکی یک مطلب مینویسه شما 100 پست تفسیرش میکنید شما به نوعی دارید تبلیغ میکنید همین امضائی که دارید هم خودش به نوعی تبلیغ هاستینگ هستش

PadinaWebGroup

Active Member
دوست عزیز شما که بیشتر اسپم میکنی یکی یک مطلب مینویسه شما 100 پست تفسیرش میکنید شما به نوعی دارید تبلیغ میکنید همین امضائی که دارید هم خودش به نوعی تبلیغ هاستینگ هستش

دوست عزيز من نميخوام اسپم كنم يا تبليغ كنم ! من شديدا با اسپم موافقم.
خب امضا كه همه داره حالا چون من دارم به يه كاربر تازه وارد 2 تا پست ميدم و راهنماييش ميكنم ، دارم تبليغ خودمو ميكنم ؟!
خب مدير بخش يه چند وقت كار داشته باشه و نتونه بياد بايد ماها اينقدر اسپم كنيم و از موضوع اصلي خارج بشيم !

عجب دوره زمونه اي شده وقتي مياي يكي را راهنمايي كني يكي ديگه مياد ميگه ميخواي تبليغ خودتونو كنيييي !

عزيز يكمي سنجيده تر حرف بزنيد.

موفق باشيد.

websoft

Member
دوست عزيز پادينا ؛
شما مثل اينکه به طور غير مستقيم داريد اسپم مي زنيد. اين تاپيک براي دو تا سرويس دهنده يه جواب از هر کاربر ميخواد که من فکر نميکنم بيشتر از دوتا پست از يک کاربر بشه !؟
بعد از هر يکي دو تا پست ، شما هم ارسال ميکني
پادينا:
دوست عزيز من نميخوام اسپم كنم يا تبليغ كنم ! من شديدا با اسپم موافقم.
(!)

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
بچه ها بهترین این بحث رو تمام کنیم...
شما هم از هر کردوم خواستی استفاده کن.
page 1 این تاپیک اطلاعاتی که میخوای هست.
موفق باشی

نیما

جدیدترین ارسال ها

بالا