h.khafan - رندر ماشین !!!

sepi90

Member
اين عکستو عوض کردي من نشناختمت .
اين رندر آخريه خداييش خوب شده ها .
حامد جون ما که حاليمون نميشه تري دي و اين چيزا ، خودت چطوري ؟ :d
نه شوخي کردم خيلي هم حاليمه ، ولي همرام نيست :d
از شوخي بگذريم من که خوشم اومد به عنوان يک بيننده عبوري ، انشالله 12 سال ديگه که تري دي رو شروع کردم ميام يه نظر به اين تاپيک ميدم تا هم گور خودم رو کنده باشم و هم نظر تخصصيمو داده باشم .:d

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام. خوب داری پیش میری.
یک نظر کوچیک: سعی کن رفلکتهات حالت falloff بیشتری داشته باشن. حالت کلاسیکتر و قشنگتری میگیره و کلا اون رفلکتهای تیزت از بین میره.شاید هم رعایت کردی ولی کم.
موفق باشی.

Divine Love

Well-Known Member
سلام خفن.
من به جمع شرکت کننده ها پیوستم.
یک نکته در باره ی کارت.
نمی دونم چه قدر با Global Illumination آشنا هستی اگر مدلتو ببری توی MAX با یک skylight و Fianl Gather می تونی نتیجه بهتری بگیری.

h.khafan

Active Member
سلام. این آخریه واقعا عالی شئه ولی نمیدونم این نویزا از کجا میان میپرن تو کارت؟؟(روی شیشه جلو)

سلام

والا منم نمیدونم !! فکر کنم از متریالش باشه. دبیروز یه مقدارکی ور رفتم باهاش ولی نتیجه ندارد.

اين عکستو عوض کردي من نشناختمت .
اين رندر آخريه خداييش خوب شده ها .
حامد جون ما که حاليمون نميشه تري دي و اين چيزا ، خودت چطوري ؟ :d
نه شوخي کردم خيلي هم حاليمه ، ولي همرام نيست :d
از شوخي بگذريم من که خوشم اومد به عنوان يک بيننده عبوري ، انشالله 12 سال ديگه که تري دي رو شروع کردم ميام يه نظر به اين تاپيک ميدم تا هم گور خودم رو کنده باشم و هم نظر تخصصيمو داده باشم .:d

به سلام برادر سپهر :دی

شما استاد مایی سپهر جان. خودم خوبم تو چه طوری؟
خوب الان که گفتی همرات نیست رسیدی خونه یه نظر تخصصی بده :دی

ممنون که قوت قلب دای.

سلام. خوب داری پیش میری.
یک نظر کوچیک: سعی کن رفلکتهات حالت falloff بیشتری داشته باشن. حالت کلاسیکتر و قشنگتری میگیره و کلا اون رفلکتهای تیزت از بین میره.شاید هم رعایت کردی ولی کم.
موفق باشی.

سلام:

والا من یه مقداری زیادی مبتدیم. برا همینم دارم از مودو استفاده میکنم که راحتالحلقومه :دی
ولی میگردم ببینم چه طروی میشه رفلکتهارو فال اف کرد. انشاالله کم کم کوچ میکنم به برنامه های حرفه ای تر.

ممنون از توضیحت.

سلام خفن.
من به جمع شرکت کننده ها پیوستم.
یک نکته در باره ی کارت.
نمی دونم چه قدر با Global Illumination آشنا هستی اگر مدلتو ببری توی MAX با یک skylight و Fianl Gather می تونی نتیجه بهتری بگیری.

سلام .خوش اومدی .

کاملا نا اشنا هستم . مشکلم با مکس تنظیماته متریالشه. اصلا بلد نیستنم (اگه بلد بودم از ابتدا با مکس کار میکردم)
. اگه منبعی برای آموزش سراغ دارید لینک بدید خوانواده ای رو از نگرانی بیرون بیارید :دی

ممنون از توجهتون

حامد

Divine Love

Well-Known Member
ای بابا. الان که پیدا کردن توتوریال برای مکس از پیدا کردن آب تو سقاخونه راحت تره. کافی یک سرچ بزنی تو وب. منم اگه چیز خاصی پیدا کردم برات می فرستم.

ehsan_3dmax

Active Member
این رندر آخری خیلی خوب در اومده.
استودیوی خوبی ایجاد کردی. مادهی ماشینت هم خوبه ولی نورپردازی مشکل داره هنوز.
منتظر رندر نهاییت هستم.
موفق باشی.

h.khafan

Active Member
این رندر رو دیروز صبح تا ظهر گرفتم. با رندر قبلی از نظر نور تفاوت زیادی نداره. ولی یه سری از مشکلات متریالهاشو حل کردم.

زمان 7 ساعت !!! برا همین زمان زیاده که نمیتونم رندرهای بیشتری بگیرم .

-------------------
مشخصات سیستمم:

سی پی یو 2.6 سلرون D
گرافیک رادئون 9250 (128مگ)
رم 512 مدلشو نمیدونم .

میدونم سیستمم زغالیه ولی به نظرتون زمان 7 ساعت یکم غیر عادی نیست؟
فکر کنم تنظیمات رندرم خیلی غیر استاندارده.

h.khafan

Active Member
همینجوری نشستم یه بار دیگه نور پردازی کردم و یه رندر گرفتم چه جوری شده به نظرتون؟

البته رندر نهایی فعلا همون قبلیه.

جدیدترین ارسال ها

بالا