Gmail

arashsoft

Well-Known Member
بابا بسه ديگه
اصلا ول كنين
هي بحث الكي نكنين اعصاب خود و بقيه رو خراب

tornado

Member
rahincom گفت:
آقا براي Gmail دادن انقدر شرط نذاريد.

هر كسي خواست بگه من inviteش كنم.

دوست عزيز

اگه هركي رو دعوت ميكنيم قبول كنه و بياد اون هم يك نفر ديگه رو دعوت كنه بدين ترتيب همه جي ميل دار ميشن ! در غير اينصورت ممكن نيست همه بتونن جي ميل داشته باشن ! :wink:

قبول داريد ؟!

bishba

New Member
بهتره بجايGmail از ايمل 3 گيگا بايتي spymac.com استفاده كنيد كه نيازي به invite هم نداره و رايگان هست. جديدا اين سايت سيستم هاي IBM را هم suport ميكنه و امكانات فوق العاده اي داره.

tornado

Member
اصلا اينوايت يعني چي؟
لطفا توضيح كامل بديد ممنون

اينوايت يهني invite ! که معنی اش میشه : دعوت کردن :wink:

طاهر جان جواب میل ات را کامل دادم ، برو بخون متوجه میشی :wink:

بهتره بجايGmail از ايمل 3 گيگا بايتي spymac.com استفاده كنيد كه نيازي به invite هم نداره و رايگان هست. جديدا اين سايت سيستم هاي IBM را هم suport ميكنه و امكانات فوق العاده اي داره.

اصلا این حرفو نزن که .... :roll:

جی میل قابل قیاس نیست دوست عزیزم ! سرور spymac اصلا مشکل داره و سرعت اش افتضاحه !

در مورد امکانات قبول دارم ولی سرعت و ... افتضاحه افتضاحه !!

www.walla.com این یکی باز بهتره از spymac ! در ضمن اسون میشه عضو شد ! نه مثل spymac که 7 صفحه برای عضو شدن سوالات و .. داره :D

با سلام:
14.99 دلار رايگانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما احتمالا رقم ها و فضا های بسیار رو دیدید و جذب شدید به قسمت پولی :D

برای دوستانی که رایگان اینو بخوان spymac ، بما 1 گیگابایت فضا میداد ! که حالا تازگی نمیدونم چقدر میده ؟!

Maxton

Active Member
tornado گفت:
اصلا اينوايت يعني چي؟
لطفا توضيح كامل بديد ممنون

اينوايت يهني invite ! که معنی اش میشه : دعوت کردن :wink:

طاهر جان جواب میل ات را کامل دادم ، برو بخون متوجه میشی :wink:

اصلا این حرفو نزن که .... :roll:

جی میل قابل قیاس نیست دوست عزیزم ! سرور spymac اصلا مشکل داره و سرعت اش افتضاحه !

در مورد امکانات قبول دارم ولی سرعت و ... افتضاحه افتضاحه !!

www.walla.com این یکی باز بهتره از spymac ! در ضمن اسون میشه عضو شد ! نه مثل spymac که 7 صفحه برای عضو شدن سوالات و .. داره :D

با سلام:
14.99 دلار رايگانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما احتمالا رقم ها و فضا های بسیار رو دیدید و جذب شدید به قسمت پولی :D

برای دوستانی که رایگان اینو بخوان spymac ، بما 1 گیگابایت فضا میداد ! که حالا تازگی نمیدونم چقدر میده ؟!
افرين ادامه بده...

omid_1omid

New Member
سلام

من Gmail دارم ! ولي گزينه ي Invite كردن هنوز فعال نشده !! و من نمي تونم كسي رو دعوت بكنم

كسي ميدونه كه بايد چكار كرد ؟؟؟؟

Maxton

Active Member
دوستان ديگه گوگل به هيچ كس اينوايت نمي ده مگر اونهايي كه از قبل نگه داشتن...

aminha

Member
من يه چند تايي دارم
email بديد تا من دعوتون كنم

اولويت با اعضاي قديمي تر

جدیدترین ارسال ها

بالا