.: Global Illumination :.

NAKOOT

Well-Known Member
حمیت دلت بسوزه
1522.gif

خوب من اینو با همین سیستم درست کردم.مثلا کیس خودمه
cuty021.gif

البته هنوز متریال کامل بهش ندادم
چطور شد؟
shy.gif

همین کارت منو دیوانه کرده
crazy.gif

من یه آموزش ساخت ماشین با C4D رو دارم ... ولی از وسطاش نمی دونم چی می شه که اونجوری می شه !
ببینم آبتین تو می تونی کمکم کنی
zha.gif

hamid ir

Well-Known Member
حمیت دلت بسوزه
1522.gif

خوب من اینو با همین سیستم درست کردم.مثلا کیس خودمه
cuty021.gif

البته هنوز متریال کامل بهش ندادم
چطور شد؟
shy.gif
باریکلا پسرم.من همیشه میدونستم آخرش یه چیزی میشی
خوب شده فقط بعضی از خطوط خوب نشون داده نمیشه

digital art

New Member
به نظر من نسبتا خوب شده
خطوط رو بیشتر مشخص کن ( با متریال البته نه با مدلینگ ) ، ضمنا وقتی میخواید از Gi استفاده کنید باید شدت نور صحنه با تنظیمات Gi هماهنگ باشه که نور صحنه ملایمتر بشه.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
درسته منم میخواستم موضوع نور رو بگم که باید بیشتر رعایت میکردی. موقع خروجی GI یه بار اون گزینه Auto Light رو از قسمت Options بردار ببین چطور میشه.

logical_82

Member
ماشالله بچه ها خوب داریم پیش می ریما (
18.gif
)
کچل کار تو هم خوب شده . قرار نبود تنهایی جلو بریا .

NAKOOT

Well-Known Member
الان که این پست رو می دم درست 05:45 از رندر کار جدیدم باGi می گذره ولی هنوز تموم نشده ...
کم کم دارم بیهوش می شم ... آخه ساعت 02:25 صبح
%da%86%d8%b1%d8%aa%20%d8%b2%d8%af%d9%86.gif

digital art

New Member
به نظرم اینکار اصلا نیازی به Gi نداشت و با یه نورپردازی مناسب میتونستی به تصویری بهتر از این برسی.

ولی خوب شد که تست کردی و زمان رندر دستت امد ، شما احتمالا تنظیمات مناسبی برای Gi نزاشتید که زمان رندر این تصویر اینقدر طولانی شده ، چون 12 ساعت رندر برای این تصویر ساده خیلی زیاده نهایت باید رندرت حدود 5 دقیقه طول میکشیده.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
درسته اگر تو اون نمونه ای که من گذاشته بودم دقت کنی متوجه میشی که زمان رندر باید خیلی کمتر اینا میشده. تو توضیحات Gi هم گفته بودم که این نوع رندر بیشتر زمانی استفاده میشه که قراره یا کار با رزلوشن بالا استفاده بشه و کیفیت بالا نیاز داره یا اینکه کار از پیچیدگی و خمیدگی زیاد توی طراحی ایجاد شده باشه و نیاز باشه که این پیچیدگیها به خوبی نمایش داده بشن و تمام جزئیات خوب رندر بشن. در هر صورت فکر کنم تجربه خیلی خوبی بوده برات.

ehsan_3dmax

Active Member
من قراره برای کار دانشگاهم یه خونه با همه اتاقهاش رو طراحی کنم.قرار بود با مکس بکشم استاد گفت با سینما 4 دی که بیشتر بلدی هم عیب نداره بکشی
من بخوام مثلا یه اتاق کامل رو با این مدل رندر کنم حدودا چقدر وقت اضافه تلف میکنه؟ اصلا می صرفه یا بیخیال شم و عین بچه آدم رندر جواتی بکنم آیا؟
1656.gif

اگه سیستمت همینه که حمید گفت، خوب هیچ مشکلی نداری واسه کار.
من با 1.5 گیگ رم کار میکنم و مشکلی ندارم. در زمان رندر فقط همونطور که میدونی cpu تاثیر گزاره و تکسچرها توی رم لود میشه. در مورد زمان رندر هم اگه تنظیمات بهینه رو بدست بیاری زیاد تایمی رو اضافه نمیکنه.
موفق باشی.

NAKOOT

Well-Known Member
مهم سی پی یو هستش ...
من 1گیگ رم دارم ولی زمان رندر از هیچیش استفاده نمی شه ...
ولی سی پی یو 100% داره کار می کنه ...

Mandana

Active Member
همین کارت منو دیوانه کرده
crazy.gif

من یه آموزش ساخت ماشین با C4D رو دارم ... ولی از وسطاش نمی دونم چی می شه که اونجوری می شه !
ببینم آبتین تو می تونی کمکم کنی
zha.gif

چاکرم.ببخشید اصلا این تاپیک رو فراموش کرده بودم
shy.gif

منم زیاد بلد نیستم.اما تمام وقتم رو تاحالا برای یاد گرفتن مدلینگ گذاشته بودم.برا همین از نور و تنظیمات رندر اصلا سرم در نمیاد.اما در مورد مدلینگ یه چیزایی حالیمه.اما بازم نه اونقدرا
2chw5mg.gif

احسان جان لطف کردی.اما من اصلا نمی دونم تنظیماتش چجوری ممکنه بهتر بشه.همین کیس در حدود 30 دقیقه طول کشید تا رندر شد.خو نامردیه بخواد اینهمه طول بکشه.اونم برا یه فینگیل کیس
suffering.gif

راستی اتاقی که کشیده بودم تموم شد.احتمالا تا شب یا فردا میذارمش ببینین چطورا شده
approval.gif

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا