full back up از cpanel

hamids68

Member
سلام

یک جا برای اینترنت پر سرعت پیدا کردم میخوام کل اطلاعات سایتم رو که حدود 900 مگ هست داون لود کنم

1- یادم نیست از کی شنیدم ولی یه چیز مبهمی توی ذهنم هست که یک نفر به من گفت هرموقع سیستم فول بک آپ میگیره یک نسخه هم روی کنترل پنل میزاره... اونو پاک کن که فضای بی مورد اشغال نشه... یک همچین چیزی... آیا درست شنیدم ؟

2- شاید این سوال بی مورد باشه ولی آیا وقتی فول بک آپ گرفته میشه آیا واقعا تمام اطلاعات سایت رو شامل میشه مثلا
آیا تالار ما رو هم شامل میشه ( الان 55% فعالیت ما روی تالار ها هست...)

SME

Banned
سلام.
پاسخها به ترتیب:

1_ شما موقع بک آپ گرفتن میتونید انتخاب کنید که روی کامپیوتر شما ذخیره بشه یا روی هاستتون. البته اگر روی هاستتون ذخیره بشه میتونید اوون رو از طریق اف تی پی یا خود کنترل پنل پاکش کنید.
2_ موقع بک آپ میتونید انتخاب کنید که از چه قسمتهایی گرفته بشه. همه اطلاعات-محتویات سایت-دیتابیس و ...

امیدوارم پاسختون رو داده باشم.
موفق باشید/

hamids68

Member
بله ممنون

اما موقعی که میخوام کل دیتا روی کامپیوترم داون لود کنم نمیپرسه که کدام قسمت رو میخوای... مستقیما میخواد داون لود رو شروع کنه...

چون اون زمان ديگه فايل بک آپ رو درست کرده و شما بايد فقط دانلودش کنيد.
اول درست ميشه (طبق همون چيزی که درست می کنيد.
بعد بايد دانلودش کنيد.

علی اميری

خوب اگر بخواید خیلی کاستومایز شده بک آپ بگیرید بهترین راه اینه که از داخل ftp تک تک موارد رو دانلود کنید!

چون سی پنل در این مورد یه کم محدوده و نهایت کاستومایزش بکاپ گیری تنها از دیتابیس یا تنها از فایل ها و این قبلیه!

اگر هم می خواید حجم کمتر بشه
می تونید فایل های مورد نظر رو از داخل سی پنل (ورژن 11 ) فشرده کنید و بعد دانلود رو شروع کنید

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا