قالب Fryrender test

H.S

Member
سلام.

این رندر یک دوچرخه با Fryrender به عنوان تست هست و فقط هدفم آشنایی با متریال ها و نورپردازی با این موتور رندر بود.

دوچرخه از مدل های آماده Evermotion هستش.

پیوست ها

• Final 1.jpg
    Final 1.jpg
    150.6 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • Final 2.jpg
    Final 2.jpg
    133.7 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • Final 3.jpg
    Final 3.jpg
    120 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • Final 4.jpg
    Final 4.jpg
    175.8 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • Final 5.jpg
    Final 5.jpg
    98.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28

hamed.f

Well-Known Member
سلام خسته نباشی کار قشنگی شده ،من رندر چهاروم رو بيشتر دوست دارم.
موفق باشيد :rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: H.S

.:BehzAd:.

Active Member
از فوکوس های که کردی خوشم اومد.استدیو صحنه مشکل داره گرفتن رندر های استدیو با فرای هم مشکل هست هم زمان بر و تجربه و دانش رو میخواد که با زحمت و وآزمون تست و خطا بدست میاد.
موفق باشی
اساتید فرای میان و بهتر راهنمایت میکن.

::reza::

کاربر VIP
سلام دوست عزیز
خیلی خوبه که برای آشنایی با نحوه رندر با موتور رندرهای دیگه ای مثل فرای کار میکنید. در مورد این رندرهایی که گرفتی میشه گفت خوب شدند. اما نیازه کمی بیشتر روی متریالها کار کنید. به قسمتهایی هم نویز داره مثل رندر دومی از سمت راست که قسمت خارج از فوکوس، نویز پیدا کرده.
فوکوس رو کار خوب شده. استدیو رندرت رو ضعیف ساختی.نورت چیه Emitter که نیست به نظر میاد از Sun استفاده کردی.
(پیشنهاد میکنم از یه محیط بهتر با استفاده از نورهای امیتر رندرت رو بگیری، البته حتما از آموزشهایی که مربوط به استدیو رندر هست استفاده کنی.)
پست پروداکشن هم خوبه اما به نظر میاد یه خورده تو شارپ کردن زیاده روی کردی. سعی کن سایز رندرت رو کمی بیشتر کنی تا برای نشون دادن جزییات نیازی به شارپ کردن نباشه.
موفق باشی.

nightlord

Well-Known Member
خیلی خوب شده . نمیدونم چرا یه مقدار زیادی شارپ شده . فکر میکنم اندازه رندر کوچیک بوده بزرگش کردی بعد شارپش کردی کهاینطور شده ولی در کل بد نیست ، خوبه خسته نباشی
یه مقدار متریاله زین دچرخه البته میله زیرش باید بهتر روش کار بشه .

H.S

Member
ممنونم از راهنماییتون، این یک تست بود. در مورد استدیو حق با شماست اما منبع های آموزشی برای فرای خیلی کمند.

::reza::

کاربر VIP

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
مدل و رندر جالب شدن فقط احساس میکنم خیلی شارپ شده....

جدیدترین ارسال ها

بالا