Form to Email Script

Deltang

New Member
سلام
خوبييد همه؟!
من مىخوام يه فرم تو سايتم بزارم كه وقتى يكى اونو كامل مىزاره و اينتر رو ميزنه اطلاعات بياد رو ايمل من البته نه اون روش Outlook يعنى از همون سايت ايمل بفرسته و ترجيحا بتونه IP adress تنچه رو هم بفرسته به همراه ايمل
كسي Script سراغ نداره؟!!!

Deltang

New Member
سلام

سلام
راستش زيونش برام مهم نيست! هر چى باشه asp , perl , cgi فقط دنگ و فنگ زياد نداشته باشه يعنى راحت باشه چون من تو برنامه نويسى وب اصلا تجربه ندارم
ممنون :wink:

Deltang

New Member
...

سلام
اقا من اين asp رو upload كردم تو سايت . تو فرم هم قسمت action رو لينك اين asp دادم اما وقتي فرم رو امتحان ميكنم اين پيام در مياد برام

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا راستش من زياد ASP كار نكردم و نميدونم دقيقا مشكلتون از چي هستش..
اما يك چيزي كه هست SAP براي ارسال ايميل از يك سري كامپوننت استفاده ميكنه كه بايد روي سروتون نصب باشه مثل AspMail .... كه بايد ببينيد اين برنامه با چه كامپوننتي ميخواد ايميل رو بفرسته وش ما چيا رو داري...
اگر برنامه نويسي ياد دارين تا حدي يك سري به سايت www.aspmail.com بزنيد اونجا يك كد براي ارسال ايميل با استفاده از كامپوننت AspMail به عنوان مثال داره... اكثر سرور ها اونو پشتيباني ميكنند فقط كافيه توي كدي كه ميگيريد كمي تغيير بدين...

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا