قالب Ford 1970

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام به دوستان قدیمی و جدید سایت
شاید این آخرین کارم باشه که تو مجیدآنلاین میزارم، شایدم آخرین پست هام.
چون خسته کننده شده از نظر فنی چند ماه هست که سایت خرابه ولی هیچ کی جوابگو نیست. خیلی تلاش کردیم فروم رو برگردونیم به قبل ولی خب نشد. تازه جو بچه ها هم فرق کرده که حس خوبی ندارم.
از همه دوستانی که تو این چند سال ازشون اطلاعات کسب کردم و راهنمای من بودن بسیار ممنونم و امیدوارم شاگرد خوبی بوده باشم.:rose:

در مورد خوده کار:
این ماشین برای مسابقه هفتگی زده شد.
رندرهای استادیویی واسه مسابقه بود و باقی رندرها رو همین الان کار کردم که یه سری ایده داشتم برای کار ولی برای پیاده کردن ابزارش گیرم نیومد.
پست پرو قسمت dust دوربین کار حمیدآقاجانی هست.

لطفا همه ی رندرها رو ببینید،امیدوارم خوشتون بیاد......
سوالی بود در خدمتم.
---------------------------------------------------------------
3DMAX 2013 - VRAY - PHOTOSHOP - COLOREFEX
---------------------------------------------------------------
پیش نمایش رندر :

Final%20render.jpg

پیوست ها

• B-&-W.jpg
    B-&-W.jpg
    370.6 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • 3.jpg
    3.jpg
    224.5 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • 4.jpg
    4.jpg
    237.4 کیلوبایت · بازدیدها: 81
  • wire.jpg
    wire.jpg
    243.4 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • Final render.jpg
    Final render.jpg
    366.4 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

ronironiz

New Member
سلام مهران عزیز ، لطفأ این طوری سایت را ترک نکنید چون ما هم به امید دیدن کارهای قوی شما و دیگر دوستان خوبمان که توی اینکار استاد هستند وارد سایت میشویم و از تجربه های شما و نظرات آموزنده شما استفاده میکنیم. حالا ما که تازه کاریم هیچ حداقل بخاطر خوب ماندن سایت مجید آنلاین و کمک به دیگر اساتید وجود شما لازم میباشد.ارادتمند

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بسی بسیار عالیست ... مهران به نظرم کار برای یک کار یکهفته ای خیلی هم عالی بود .
هماننا ما هم سایت را ترک میگویـــــــــــــــم ، بدرود ! اما ...
نه هنوز ... یکم دیگه انجمن رو اذیت کنیم بعد شما را ترک میگوییم . :green:

darklight

کاربر فعال
اول از همه کارتون بسیار خوب و زیباست هم مدل و هم رندر ...
دوم این که: همه دوستان کاربلد که دارن از اینجا میرن که ...؟ پس یکی مثل من که به هزار امید اومده توی این فروم و کم کم داره تو کار پیشرفت می کنه (و امیدوارم کارم به حد دوستان برسه یه روزی ... یعنی میشه ..؟ ای خدا!!) چی کار کنه؟ یعنی اینقدر اینجا بد دیدید؟ البته به نظرم اینکه این فروم فقط تخصصی گرافیک سه بعدی نیست و بخشهای زیاد دیگه ای هم داره خودش یه مشکله و باعث رسیدگی کم به این بخش شده ولی بازم من جای دیگه ای ندیدم که بچه ها اینقدر خاکی باشن و حتی جواب سوال تازه کارهایی مثل من رو هم بدن. شما هام بذارید از این فروم برید که دیگه نمی شه که.... بزرگواری کنید یه کم تحمل کنید و امید امثال من رو هم نا امید نکنید. البته به شدت امیدوارم این بخش یه تکونی بخوره و قوانین مناسب و نظارت مناسبی پیدا کنه که هم تازه کارها و هم حرفه ای ها بتونن به خوبی ازش استفاده کنند. الان فروم خیلی بی روح و خیلی درهمه و بازدید کننده هاش هم هر روز کمتر از دیروز. یادمه حدود ۶ یا ۷ ماه پیش که سر میزدم همیشه توی بخش سه بعدی بیشتر از ۴۰ نفر آنلاین بودن اما الان به ندرت به بیش از ۲۰ نفر می رسه که با مشکلاتی که برای سایت به وجود اومد این وضع بدتر هم شده. دوستان مدیر و ناظر لطفا سریعتر یه فکری به حال قوانین و دوستان فنی هم یه فکری به حال مشکلات بکنن که سایت از این وضعیت زودتر خارج بشه. خیلی خوب میشد اگه این بخش رو می شد به طور کامل از سایت جدا کرد و به صورت کاملا مستفل مدیریت و سازماندهی می شد و تبلیغات خاص و تخصصی برای این بخش می شد.

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام مهران عزیز ، لطفأ این طوری سایت را ترک نکنید چون ما هم به امید دیدن کارهای قوی شما و دیگر دوستان خوبمان که توی اینکار استاد هستند وارد سایت میشویم و از تجربه های شما و نظرات آموزنده شما استفاده میکنیم. حالا ما که تازه کاریم هیچ حداقل بخاطر خوب ماندن سایت مجید آنلاین و کمک به دیگر اساتید وجود شما لازم میباشد.ارادتمند
ممنون از نظر لطفت
من کوچیکه شمام و همه ی دوستان.
نمیدونم دیگه چی بگم........

بسی بسیار عالیست ... مهران به نظرم کار برای یک کار یکهفته ای خیلی هم عالی بود .
هماننا ما هم سایت را ترک میگویـــــــــــــــم ، بدرود ! اما ...
نه هنوز ... یکم دیگه انجمن رو اذیت کنیم بعد شما را ترک میگوییم . :green:
مرسی رفیق
شما دیگه بمون، سایت هم اذیت نکن آینده خوبی نداره :wink:

اول از همه کارتون بسیار خوب و زیباست هم مدل و هم رندر ...
دوم این که: همه دوستان کاربلد که دارن از اینجا میرن که ...؟ پس یکی مثل من که به هزار امید اومده توی این فروم و کم کم داره تو کار پیشرفت می کنه (و امیدوارم کارم به حد دوستان برسه یه روزی ... یعنی میشه ..؟ ای خدا!!) چی کار کنه؟ یعنی اینقدر اینجا بد دیدید؟ البته به نظرم اینکه این فروم فقط تخصصی گرافیک سه بعدی نیست و بخشهای زیاد دیگه ای هم داره خودش یه مشکله و باعث رسیدگی کم به این بخش شده ولی بازم من جای دیگه ای ندیدم که بچه ها اینقدر خاکی باشن و حتی جواب سوال تازه کارهایی مثل من رو هم بدن. شما هام بذارید از این فروم برید که دیگه نمی شه که.... بزرگواری کنید یه کم تحمل کنید و امید امثال من رو هم نا امید نکنید. البته به شدت امیدوارم این بخش یه تکونی بخوره و قوانین مناسب و نظارت مناسبی پیدا کنه که هم تازه کارها و هم حرفه ای ها بتونن به خوبی ازش استفاده کنند. الان فروم خیلی بی روح و خیلی درهمه و بازدید کننده هاش هم هر روز کمتر از دیروز. یادمه حدود ۶ یا ۷ ماه پیش که سر میزدم همیشه توی بخش سه بعدی بیشتر از ۴۰ نفر آنلاین بودن اما الان به ندرت به بیش از ۲۰ نفر می رسه که با مشکلاتی که برای سایت به وجود اومد این وضع بدتر هم شده. دوستان مدیر و ناظر لطفا سریعتر یه فکری به حال قوانین و دوستان فنی هم یه فکری به حال مشکلات بکنن که سایت از این وضعیت زودتر خارج بشه. خیلی خوب میشد اگه این بخش رو می شد به طور کامل از سایت جدا کرد و به صورت کاملا مستفل مدیریت و سازماندهی می شد و تبلیغات خاص و تخصصی برای این بخش می شد.

ممنون بابت صحبت هات
ان شالله شما هم به زودی بهترین کارهای 3d رو بسازید و آینده ی خوبی داشته باشید که الان هم کاراتون خیلی خوب هست.
----
خیلی حرفها برای گفتن هست ولی جاش نیست .........
----
از دوستانی هم که این تاپیکو با یه تشکر همراهی کردند ممنونم :rose:

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
من کاملا مهران رو درک می کنم چون خودم به شدت با جو اينجا خيلی وقته مشکل دارم، هربار هم که فعاليتی داشتم جوابمو گرفتم، آخرين بار تو تاپيک مسابقه بود.
حتی سايت cgart هم که خيلی از دوستان باهاش آشنا هستن تاييد شدن کارای ضعيف و تاييد نشدن و يا دير تاييد شدن کارای قوی آزار دهندس، ولی حداقل اونجا خيلی کمتر پيش مياد که کاری رو تخريب کنن يا به کسی بی احترامی بشه.

مهران کارت برای يک هفته خيلی خوبه، کارای اوليه من زير يه هفته تموم می شد ولی خوب کيفيت لازم رو نداشت، اگه يه وقت خواستی بازم ماشين مدل کنی ستونا و شيشه بغلو صاف مدل نکن:wink:

Mehran coyote

Well-Known Member
کار خیلی زیبایی شده مثل بقیه طراحی هایی که کردی . موفق باشی
تو هم همینطور
ممنونم :rose:

من کاملا مهران رو درک می کنم چون خودم به شدت با جو اينجا خيلی وقته مشکل دارم، هربار هم که فعاليتی داشتم جوابمو گرفتم، آخرين بار تو تاپيک مسابقه بود.
حتی سايت cgart هم که خيلی از دوستان باهاش آشنا هستن تاييد شدن کارای ضعيف و تاييد نشدن و يا دير تاييد شدن کارای قوی آزار دهندس، ولی حداقل اونجا خيلی کمتر پيش مياد که کاری رو تخريب کنن يا به کسی بی احترامی بشه.

مهران کارت برای يک هفته خيلی خوبه، کارای اوليه من زير يه هفته تموم می شد ولی خوب کيفيت لازم رو نداشت، اگه يه وقت خواستی بازم ماشين مدل کنی ستونا و شيشه بغلو صاف مدل نکن:wink:

خیلی ممنون سینا
اره ماشینم از نظر مدلینگ اشتباه داره و به نظرم سخترین قسمتش همین ستون ها و بقلهای ماشین هست که به خاطر تجربه زیادت خوب متوجه شدی.
ان شالله درست بشه تا هممون آینده خوبی داشته باشیم.

emad04

Well-Known Member
سلام .

مهران جان کارات خیلی پیشرفت کرده به وضوح میشه تشخیص داد .

رندر های استودیو زیاد جذاب نیستن ولی مشکلی هم ندارن اما رندر بیرون خیلی خوب شده خسته نباشی

ما که خیلی وقته رفتیم ولی هر از چند گاهی دلم برای سایت تنگ میشه و کارهای شما هم روحیه بخشه . :rose:

dr.hashemi

کاربر فعال
مهران جان اولا که خیلی قشنگ شده و خسته نباشی
چیزی که من بهش رسیدم تو این فروم یا جاهای دیگه اینه که باید با بی توقعی اون چیزی که داری در اختیار بقیه بزاری ممکنه ازت استقبال بشه ممکنه هم نشه ولی اگه توقع استقبال شدن رو داری ممکنه حالت گرفته شه چون کلا مردم ما کم لطفن
خودمم شخصا به این نتیجه رسید که کار گزاشتن اینجا بی فایده ست یا حداقل اینکه اونایی که باید بیان رفع اشکال کنن نمیان واسه همین فقط فوکوس کردم رد آموزش و هر چی بتونم میسازم و شیر میکنم
اصلا حسی که داری غلط نیست ولی خودتو داری اذیت میکنی
امیدوارم که فعالیتت رو ببینم

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام .

مهران جان کارات خیلی پیشرفت کرده به وضوح میشه تشخیص داد .
رندر های استودیو زیاد جذاب نیستن ولی مشکلی هم ندارن اما رندر بیرون خیلی خوب شده خسته نباشی
ما که خیلی وقته رفتیم ولی هر از چند گاهی دلم برای سایت تنگ میشه و کارهای شما هم روحیه بخشه . :rose:
مرسی عماد من کوچیکتم.
منم هم دارم به شما میپیوندم درا باز کن :))

مهران جان اولا که خیلی قشنگ شده و خسته نباشی
چیزی که من بهش رسیدم تو این فروم یا جاهای دیگه اینه که باید با بی توقعی اون چیزی که داری در اختیار بقیه بزاری ممکنه ازت استقبال بشه ممکنه هم نشه ولی اگه توقع استقبال شدن رو داری ممکنه حالت گرفته شه چون کلا مردم ما کم لطفن
خودمم شخصا به این نتیجه رسید که کار گزاشتن اینجا بی فایده ست یا حداقل اینکه اونایی که باید بیان رفع اشکال کنن نمیان واسه همین فقط فوکوس کردم رد آموزش و هر چی بتونم میسازم و شیر میکنم
اصلا حسی که داری غلط نیست ولی خودتو داری اذیت میکنی
امیدوارم که فعالیتت رو ببینم

سلام محسن جون ممنونم واسه نظر
خودمم شخصا به این نتیجه رسید که کار گزاشتن اینجا بی فایده ست
راس میگی والا:wink:
هر کسی یه کار تو گالری میزاره انتظار داره ازش بازدید بشه، من انتظارم کمه ولی دوست داشتم کارای ضعیف سایت که نسب به چند سال پیش تاحالا خیلی زیاد شدن هم نقد درست بشن و بعدش خوده کاربر طراح هم درس بگیره از نقدها و تو نت بگرده تا ضعفش رو بپوشونه نه اینکه بهونه بیاره و بگه حوصله ندارم و لینک آموزش بده
بچه ها کاراشونو اینجا میزارن تا هم اطلاعاتشون رو شیر کنن هم اینکه برای فرصت شغلیش تبلیغ بشه و......
-------------------------------------------------------------------------------------------------
توهم کاره خوبی میکنی آموزشهات هم دیدم خیلی خوبن و سبک بازاریابیت هم جالبه.
یه سری برنامه دارم انجام بشه که ان شالله بعد از این 4 سال زحمتو به نتیجه برسونم.

aroen

Well-Known Member
سلام خسته نباشی کار خوبی شده :rose:
زاویه دوربین خیلی مهمه در کنار مدلینگ خوب، عکاسیه حرفه ای هم لازمه :wink:

mahdi.b

Member
آقا مهران خسته نباشی کار قشنگی شد البته از حرفه ای ها هم همین انتظار هم میره .. من حدودا سه سالی هست با این سایت آشنا بودم و میومدم ولی چون جدی نبود و زیاد سر نمیزدم چند ماهی میشه آکانت جدیدی درست کردم که کمی جدی تر حصور داشته باشیم کاملا شما حق دارین فرق محسوسی حال و هوا انجمن با مثلا پارسال داره از خیلی جنبه ها ... و دوستان با تجربه و کار بلدی که خاکی و متواضع هم هستن بیشتر مورد کم لطفی گویا قرار میگیرن .. اگه قرار باشه دوستان کار بلد برن دیگه جدا دلیل جذب کننده ای هم برای ما نمیمونه که بخوایم به سایت سر بزنیم تا یه طرح ایده آل ببینیم و ما هم حسابی نیومده میریم!! هر جا که هستین و میرین موفق باشین

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام خسته نباشی کار خوبی شده :rose:
زاویه دوربین خیلی مهمه در کنار مدلینگ خوب، عکاسیه حرفه ای هم لازمه :wink:
ممنون بله درست میگین.
حالا یعنی زوایا خوب نشدن؟یا شدن؟ :green:

آقا مهران خسته نباشی کار قشنگی شد البته از حرفه ای ها هم همین انتظار هم میره .. من حدودا سه سالی هست با این سایت آشنا بودم و میومدم ولی چون جدی نبود و زیاد سر نمیزدم چند ماهی میشه آکانت جدیدی درست کردم که کمی جدی تر حصور داشته باشیم کاملا شما حق دارین فرق محسوسی حال و هوا انجمن با مثلا پارسال داره از خیلی جنبه ها ... و دوستان با تجربه و کار بلدی که خاکی و متواضع هم هستن بیشتر مورد کم لطفی گویا قرار میگیرن .. اگه قرار باشه دوستان کار بلد برن دیگه جدا دلیل جذب کننده ای هم برای ما نمیمونه که بخوایم به سایت سر بزنیم تا یه طرح ایده آل ببینیم و ما هم حسابی نیومده میریم!! هر جا که هستین و میرین موفق باشین
حرفه ای کجا بوده :د ، من کوچیکه شمام .
بله درست میگی شما، یوزرها پشتشون به هم گرمه وقتی قدیمی ها چند تاشون برن انجمن اون روحیه خودشو از دست میده مثل چیزی که الان اتفاق افتاده و هر چی یوزره خوب تو سایت بوده سالی یه بار لوگین میشه.
بچه های جدید هم که انتظارشون بالاست کسی که کار جدید میزاره اگه میخواد کارش نقد بشه باید به کاربرا پیغام بده .

مرسی مهدی جون

aroen

Well-Known Member
نه منظورم اینه می تونست بهتر بشه :) یا تله بگیر یا بیا نزدیک تر تا پرسپکتیو شارپ تری داشته باشی

Ali_CG

Well-Known Member
ای داد بیداد . . . انجمن ها هم یکی یکی دارن خلوت میشن . . . اون از پی سی ورلد اینم از اینجا . . . تا اینجا هم شروع به خاک خوردن نکرده بهتره یه فکری به حالش بشه . . . متاسفانه بعضی از دوستان که کاربر متخصص شدن، انگار رفتن کمپانی پیکسار که وقت سر زدن به اینجا و دادن نظر تخصصی روی کارهای بچه ها رو ندارن . . . همین عده ای هم که هستن فکر میکنن اگه یه سری از اطلاعاتشون رو به کسی بدن نونشون بریده میشه . . . اگه روزانه حداقل یه دونه Making Of توی سایت گذاشته میشد الان این وضعیت نبود و شاید سایت بازدید کننده خارجی هم داشت . . . منم که طبق معمول خیلی خوش خیالم . . . ! آخه وقتی داوری پیدا نمیشه روی مسابقات داخلی خود انجمن داوری کنه، آدم همچین انتظاری باید داشته باشه ؟! :دی تا وقتی نظارت قوی نباشه وضعیت همینه . . . مهران جان رندر توی محیطت خیلی قشنگ شده ایراد کارت به نظرم توی مدل هستش . . . چراغای عقب که انگار تکسچر هستن فقط مهمترین چیز توی مدلینگ ماشین همون سوراخای روی بدنه هستش به نظرم که مال قسمت جلو خوب شده، ولی عقب ماشین زیاد خبری ازشون نیست . . . موفق باشی

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام مهران جان
کارت خوب شده
ندیده بودم ماشین مدل کنی فک کنم اولیشه . واسه تجربه اول عـــــالیه عالی.
راست میگی سایت یه کمی سطحش اومده پایین من خودم دیگه خیلی دیر به دیر سر میزنم اما سر میزنم شما هم اگه خواستی کمتر فعالیت کنی یه موقع کلا بی خیال نشی.
خدا قوت

Mehran coyote

Well-Known Member
ای داد بیداد . . . انجمن ها هم یکی یکی دارن خلوت میشن . . . اون از پی سی ورلد اینم از اینجا . . . تا اینجا هم شروع به خاک خوردن نکرده بهتره یه فکری به حالش بشه . . . متاسفانه بعضی از دوستان که کاربر متخصص شدن، انگار رفتن کمپانی پیکسار که وقت سر زدن به اینجا و دادن نظر تخصصی روی کارهای بچه ها رو ندارن . . . همین عده ای هم که هستن فکر میکنن اگه یه سری از اطلاعاتشون رو به کسی بدن نونشون بریده میشه . . . اگه روزانه حداقل یه دونه Making Of توی سایت گذاشته میشد الان این وضعیت نبود و شاید سایت بازدید کننده خارجی هم داشت . . . منم که طبق معمول خیلی خوش خیالم . . . ! آخه وقتی داوری پیدا نمیشه روی مسابقات داخلی خود انجمن داوری کنه، آدم همچین انتظاری باید داشته باشه ؟! :دی تا وقتی نظارت قوی نباشه وضعیت همینه . . . مهران جان رندر توی محیطت خیلی قشنگ شده ایراد کارت به نظرم توی مدل هستش . . . چراغای عقب که انگار تکسچر هستن فقط مهمترین چیز توی مدلینگ ماشین همون سوراخای روی بدنه هستش به نظرم که مال قسمت جلو خوب شده، ولی عقب ماشین زیاد خبری ازشون نیست . . . موفق باشی
همش تایید میشه :green:
ببین الان به اصطلاح مدیر یا یه متخصصی اینجا نیمده، نه اینکه من نیاز به تایید یا تعریف حرف اونا باشما حداقل بیاد ببینه تاپیک چیه من زدم خلاف ملافی توش نشده باشه و .......
کلا اینجا صمت بازنشستگی رو برداشتن.
خلاصه در رابطه با مدلینگ این جا هیچی تکسچر نداریم و همش مدل شده یه رندر نزدیک بگیرم عمق کیفیت رو میبینی :د
فقط همون ایراد سینا قابل قبوله که به شیشه و ستون ها مربوط میشد.

سلام مهران جان
کارت خوب شده
ندیده بودم ماشین مدل کنی فک کنم اولیشه . واسه تجربه اول عـــــالیه عالی.
راست میگی سایت یه کمی سطحش اومده پایین من خودم دیگه خیلی دیر به دیر سر میزنم اما سر میزنم شما هم اگه خواستی کمتر فعالیت کنی یه موقع کلا بی خیال نشی.
خدا قوت
به به کوروش خان، ارادتمندیم.
راستش دومیشه ولی این خیلی بهتر از اولی شد.
یکی دیگه دارم ولی نرمال نمیشه ازش بگیرم نمیدونم چه مرگشه واسه همین جایی آپ نکردم درست شد سی جی ارت میزارم.
ممنون :rose:
شکسته نفسی میکنی .. مخلصم ..شما بزرگواری
:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام من نظرهامو در باره این کار توی تایپیک مسابقه دادم.
اما یه مطلبی رو بگم خب توقع یه خرده از مدیرا بالا رفته.ما که نمی تونیم یقه کسی رو بگیریم بگیم پاشو بیا برو فلان.معمولا مدیرا از کسانی که انتخاب میشه که کارشون خوبه.پس کسی که کارش خوبه سرشم شلوغه.
بالاخره اینجا یه انجمن عمومی هست.هر کسی میخواد بمونه قدمش روی تخم چشم های انجمن هر کسی هم میخواد بره خدا به همراهش.همیشه دوست انجمن باقی میمونه.
یه چیزی رو بپذیرین خب اگه هر مدیر با یه مقدار غیبت حذفش کنن خب کسی دیگه باقی نمیمونه.همینکه قبول زحمت میکنن خودش باارزشه.من خودم شخصا به خیلی مشکلات نقد دارم اما خب کسی پاسخ گو نیست.
اینکه من میخوام برم سرد شدم اینها فقط موج منفی زیاد میکنه و البته معروف شدن. این حرکتها زیاد قشنگ نیست.دوستان این بحث رو ادامه ندن.مهران خواست میمونه خواست میره.درباره کار نظر بدین.

جدیدترین ارسال ها

بالا