قالب Ford 1970

Mehran coyote

Well-Known Member

بالاخره اینجا یه انجمن عمومی هست.هر کسی میخواد بمونه قدمش روی تخم چشم های انجمن هر کسی هم میخواد بره خدا به همراهش.همیشه دوست انجمن باقی میمونه.
یه چیزی رو بپذیرین خب اگه هر مدیر با یه مقدار غیبت حذفش کنن خب کسی دیگه باقی نمیمونه.
ممنون
من از هیچ کدوم مدیرا(عارف،رضا،فرشید،فرخ) انتظاری ندارم و اینجا بحث من بیشتر روی بی اهمیتی به مشکلات سایت هست. نه غیبت مدیران بخش
ولی تو یه مطلبی موندم که چرا مدیرا یهو همه سرشون شلوغ شد و کسی که 2 سال تو سایت نیست بش نمیگن یه مقدار غیبت عارف جون
خودت از سال 86 عضوی و با بازنشست شدن خیلی از مدیرا هم دوره هستی پس حرفت رو اصلا قبول ندارم

اینکه من میخوام برم سرد شدم اینها فقط موج منفی زیاد میکنه . این حرکتها زیاد قشنگ نیست.دوستان این بحث رو ادامه ندن.مهران خواست میمونه خواست میره.درباره کار نظر بدین.
اگر احساس میکنی موج منفی میده تاپیک حذفش کن تا بدآموزی نداشته باشه
و البته معروف شدن
:green:من نمیام سابقه 5نیم سال فعالیتم تو این فروم رو به این صورت خراب کنم و این حرکت من یه اعتراضه نه نمایش.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از همه ی دوستان به خاطر به اشتراک گذاشتن تجربیاتشون ممنون و اگر تو این مدت کسی رو ناراحت کردم شرمنده و حلال کنید.
همگی خداحافظ .......:rose:
:rose:

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
خب کار خوبی شده خسته نباشی ... مدلش خوبه رندرشم رندر استودیویی جالبی شده ... من حدود یک هفته به فکر بازنشسته کردن دوستانی بودم که دیگه به سایت سر نمیزدند ... فرخ-افشین-دیمو-پی سی لورد بازنشسته شدن رسما . و به زودی چند مدیر با استعداد و با سابقه و کم حاشیه معرفی خواهند شد . در مورد مشکلات فنی سایت هم باید بگم که این مشکلات به هیچ وجه به من و سایر مدیران و دستیاران مربوط نمیشه من به سهم خودم هر بار لاگین میکنم مشکلات رو انعکاس میدم ولی فعلا که خبری نشده ولی امیدوارم این مشکلات به زودی حل بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا