افزونه FolderSetting 2.0

booyebaran

Well-Known Member
برنامه FolderSetting برای تنظیمات پوشه در ویندوز طراحی شده است.
این برنامه به این صورت است که به دلخواه یک تصویر با فرمت JPG یا BMP را دریافت می کند و سپس می توانید به صورت دلخواه یک آیکون (ico exe dll) نیز در برنامه بار گذاری کنید و در صورت استاندارد بودن عکس یا آیکون زمینه پوشه مورد نظر شما عکس انتخابیتان و آیکون پوشه آیکون انتخابیتان قرار میگیرد.

این برنامه نسبت به رزلوشن مانیتورتان پیشنهاد اندازه تصویر استاندارد را به شما میدهد.
برنامه تنظیمات پوشه سازگار با ویندوز XP و Vista و 7 و 8 است.

دوستان در صورت نیاز به فایل سورس توی همین پست درخواست بدن.

FolderSetting_Picture.jpg

پیوست ها

• FolderSetting.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 97
آخرین ویرایش:

smmehri

Member
برنامه FolderSetting برای تنظیمات پوشه در ویندوز طراحی شده است.
این برنامه به این صورت است که یک تصویر با فرمت JPG یا BMP را دریافت می کند و به صورت دلخواه یک آیکون نیز دریافت می کند و در زمینه پوشه مورد نظر شما عکس انتخابیتان و آیکون پوشه را آیکون انتخابیتان قرار میدهد.
این برنامه نسبت به رزلوشن مانیتورتان پیشنهاد اندازه تصویر را به شما میدهد.
این برنامه تنظیمات پوشه را هم در ویندوز XP و هم در ویندوز Vista و 7 و 8 انجام می دهد.

دوستان در صورت نیاز به فایل سورس توی همین پست درخواست بدن.

نیکی و پرسش
منتظر سورس هستیم

Singular

Active Member
سلام برنامه خوبیه
من خیلی دنبال همچین برنامه ای بودم
ولی دوست داشتم تحت ام ام بی باشه و متوجه نوع دستورات ونحوه کار چنین برنامه ای بشم .. که از چه طریقی تصویر زمینه پوشه رو تنظیم میکنه و...

booyebaran

Well-Known Member
دوستان فایل جدید رو اشکال زدایی کردم و پیوست کردم جهت بهبود کارتان این فایل رو دانلود کنین.

booyebaran

Well-Known Member
حق باشماست. دفعه ی بعد رعایت میکنم.
در مورد ویروسی بودن هم بزودی سورسو قرار میدم چک کنید و اطلاع بدین که مشکلش چیه.

booyebaran

Well-Known Member
با سلام خدمت تمامی بچه ها.
طبق فرمایشات متین آقای farid00 برنامه Folder Setting ویروسی تشریف داشت و مجبور شدم برنامه رو یک بار دیگه کاملا دستکاری کنم.
الان می تونید با اطمینان کامل برنامه Folder Setting رو دانلود کنید و از کار کردن باهاش لذت ببرین.

.:. بدون ویروس .:. کم حجم تر از قبل .:. اشکال زدایی شده .:.

real1998

Active Member
خودت اینقدر دم از امنیت میزنی به نظرت برنامت اصلا امنیت داره؟شرکتها میتونن خیلی راحت ویرایش کنند و یا اشخاص خاص میتونند براحتی برنامت رو ویرایش کنند پیشنهاد من اینکه امنیت برنامتو بالا ببری

booyebaran

Well-Known Member
جناب real1998 اول که امنیت بیلدر که زبان زد خاص و عامه و به نظرم کم امنیت تزین فایل exe در دنیای کامپیوتر یا ویندوزه. دوم اینکه امنیت واسه برنامه ای مث بیلدر که حتما آگاهید که فایل رو در جایی از حافظه باز میکنه و اطلاعاتو میخونه و دستورات رو اجرا میکنه پس به اجبار باید از Protect ها برای امنیت استفاده کرد و اینجاست که پای سازگاری به میون میاد. آره میشه فایل های کمپایل شده MMB رو طوری محافظت کرد که سورس نشه ولی سازگاریش با ویندوز ها و دستگاه های مختلف مشکل ساز میشه. توی پیام خصوص یه لینک میدم و یه برنامه که با MMB ساخته شده رو واست میزارم دانلود کن و به همین شرکت ها و افراد خاص بده و سورسشو واسم بفرس

real1998

Active Member
booyebaran پس بزار ببینم.من بخاطر همین میگم مواظب سورسش باش و در اختیار همه نزار که خودت میدونی mmb راحت میشه ویرایش کرد و در ادامه بهت پیشنهاد میکنم که دم از امنیت میزنی با mmb برنامه درست نکنی با برنامه های دیگه درست کن و یا در یا با mmb درست میکنی
خودت شاهد ویرایش فایلت باش.راستی لینکشو بزار ببینم ایا میشه ویرایش کرد یانه منم میفرستم به یه شرکت معتبر منم اگه تونستم سورسشو برات میفرستم.(من کل حرفم اینه که وقتی که زحمت میکشی برنامه ای درست میکنی خیلی راحت در اختیار همه نده)

booyebaran

Well-Known Member
real1998 ببخشید من بد برداشت کردم کلا منظور من از قرار دادن سورس اینه که آدم علمشو ارائه بده من نمیگم از علم و تکنولوژی چیزی حالیمه ولی در حدی هم که میدونم دوس ندارم با خودم مهمون خاک بشه.شما اگه نگاهی گذرا به تاریخچه علم در همه زمینه ای بندازین میبینین که مثلا اونا (خارجیا) واسه تولید برق جون بسی دانشمنداشونو دادن یا واسه کشف یه ویروس محقق خودش فدای تحقیقلتش میشد ولی ما چی همه چی رو در انحصار میخایم میخام اینو به کل مجید آنلاینیا بگم وقتی همبستگی و وحدت بیاد موفقیت تضمینه اگه علم به تحریر در نیاد منقرض میشه . نیایم دانسته هامونو قرنطینه کنیم ولی کل مباحث من در گروی اعتماد و اطمینان به هم هستش . مگه شرکت ماکروسافت روز اول نمیتونست یه ویندوز بسازه که فقط نسخه اورجینالش روی سیستم نصب بشه یا ... ولی دقیقا همین ویندوزی که توی کل اروپا هس ما هم داریم ولی اونا نسخه اصلش رو میخرن هر چند میتونن رایت شده و کپی شدش رو بخرن و لی خداییش کی نسخه اصلی ویندوز رو داره .

پس کوتاه میگم بیایم به هم اعتماد کنیم تا فردا واسه نسل بعد بزرگترین میراث گذاشته باشیم

Singular

Active Member
سلام لینک جدید نزاشتید؟؟؟؟
اگر لینک قبلی رو ویرایش کردید که بازم ویروسی هست

و اینکه من دوست داشتم چنین برنامه رو تحت ام ام بی بنویسم و با نحوه کار برنامه آشنا بشم... نه اینکه تحت برنامه دگ بنویسید بچسبونید به ام ام بی

ممنون میشم توضیحی از روش کار و نمونه مثالی قرار دهید

booyebaran

Well-Known Member
سلام دوست عزیز جناب farid00
این برنامه توسط MMB ساخته شده و حتما تا چند روز آینده سورسش رو واستون میذارم.

booyebaran

Well-Known Member
بعید میدونم بشه با MMB تنها بدون پلاگین بشه این کارو کرد میخام فردا سورس رو قرار بدم فایل های جانبیش که Embed شده اگه توسط ریجستری خوانده نشه البته در ویندوز های 7 و 8 شما تصویری رو در زمینه پوشه مشاهده نخواهید کرد که این مسلما از عهده MMB خارجه ولی در ویندوز XP به پایین نیازی به نصب و غیره نیست حتی میتونین برنامه رو در XP اجرا بدبد و متوجه خواهید شد که برنامه مستقیما اجرا میشه و نیازی به نصب نمیبینه شما اگه Install و Uninstall برنامه رو مانیتورینگ میکردین کاملا متوجه منظورم میشدین. به هر حال فردا میتونین سورس Folder Setting رو دانلود کنید.
این چیزی که شما مییخاین احتمالا در ویندوز XP به پایین شدنیه ولی در ویندوز های 64 بیت محاله.
سورسش گویای همه چیزه
از اینکه مدت زمانش طول کشید نهایت شرمساری رو دارم مطمئنم منو میبخشید چون واقعا در گیر کارو بارو درس و دانشگاه بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا