Fluid mask v 1.0.2 full

mamali132002

Active Member
خوب من بلاخره اینو پیدا کردم.

منبع PCseven.com

ولی برای این که از بچه های pc seven قدر دانی بشه به خاطر این همه کمکی که به ما میکنند من لینک تاپیک رو تو pcseven میدم و شما برای اینکه بتونید ببینید باید در اونجا عضو بشید.

لینک:

http://www.pcseven.com/forum/showthread.php?t=17042&highlight=fluid+mask

توضیحات:
این plug in مشکل بریدن مو رو حل میکنه ! خیلی ها موقع بریدن خودشون از یک عکس همیشه این مشکل رو دارن و برای بر طرف کردن باید کلی وقت بزارن ولی با این Plug in دیگه این مشکل رفع میشه.

......................
گویا سایت pcseven جدیدا به سختی عضویت می پذیره برای این کسانی که توش عضو نیستن به مشکل نخورن اینم لینک Plug in :

http://rapidshare.de/files/9792454/VERTUS_FLUiD_MASK_v1.0.2_FOR_PHOTOSHOP-iNFERNO.GFX.rar

یا

http://www.megaupload.com/?d=OGRV7J6P

حجم 30 مگابایت به همراه آموزش های تصویری واقعا ارزش دانلود رو داره.

.............................................

اینم extract شده بدون آموزش های تصویری :

http://rapidshare.de/files/11010146/Vertus_Fluid_Mask.rar.html

حجم 1.2 مگابایت

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ممنون پلاگین خیلی خوبیه ممنون

ولی توجه داری که واسه عضویت توی این سایت باید حتما دعوتنامه داشته باشی؟! بدون دعوتنامه ثبت نام نمی کنه!

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا دستت درد نکنه من گرفتمش ولی نمیتونم نصبس کنم.
یعنی هیچ چیزی واسه نصب نداره یه سری فایل با پسوند های عجیب غریب داره .
لطف کن یه توضیح واسه نصبش بده.

ولی توجه داری که واسه عضویت توی این سایت باید حتما دعوتنامه داشته باشی؟! بدون دعوتنامه ثبت نام نمی کنه!

من که قبلا عضو شده بودم ولی دعوت نامه میخواد پس اگه لینک مستقیمشو بزاری بهتره.

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
سارا خانوم پست رو ویرایش کردم لینک ها توش هست.

shark برای نصب شما باید فایلت رو با winrar باز کنی بعد از باز کردن و extract به شما کلی فایل میده همه رو به غیر از i-fluida.zip باز کنو extract کن و بعدi-fluida.zip رو باز کن و توی winrar محتویاتش رو ببین و اونجا به جای extract باید روی i-fluid.001 دوبار کلیک کن و وقتی که بهت محتویات توش رو داد تازه extract رو بزنی.

ممکن هست که winrar بهت error هم بده و یه سوال کنه که توش yes و No باشه ... شما باید yes رو بزنی. error ها رو close کن و برو به پیغامی که ازت فایل بعدی رو درخواست کرده و از اونجا اون فایل هایی که اول کار extract کردی فایل i-fluid.002 رو بهش بده .. همین جوری تا آخر.( من خودم هم نفهمیدم چی گفتم ! )

mamali132002

Active Member
حتما توجه کنید این extract ها که تموم شده فایل ها همه میرن توش i-fluida.zip و در آخر کار شما باید یک بار این فایل رو هم extract کنید.

mamali132002

Active Member
shark جون برای اینکه مشکل extract بر طرف بشه من extract شدش رو upload کردم و تو پست اول اصافه کردم ولی بدون آموزشهای تصویریش چون حجم خیلی بالا میرفت و در توان من نبود که upload کنم.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ایول دمت گرم ولی من دیشب 30 مگ گرفتم. حالا بزار ببینم خودم میتونم بازش کنم یا نه اگه نشد که مال شما رو میگیرم.

mamali132002

Active Member
ایولا :D ولی واقعا خیلی قشنگ این فایل رو rar کردن خیلی دوست دارم بدونم چطوری این جور فایل ها رو میسازن.

hamid ir

Well-Known Member
ممنونم مملی جان
من نفهمیدم که یعنی چی که سخت عضویت میپذیره؟؟!!

mamali132002

Active Member
یعنی اینکه دیگه شما مثل مجید آنلاین نمیابد روی ثبت نام کلیک کنید و user بسازید بلکه حتما باید یکی که قبلا اون تو عضو بوده برای شما دعوتنامه بفرسته تا شما هم بتونید عضو بشید.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
البته همه اعضا نمیتونن دعوتنامه بفرستن.
اونایی که فعالیت بیشتری دارن تو سایت به اندازه فعالیتشون درجه بندی میشن و میتونن دعوتنامه بفرستن.
به نظر من ایده خوبی نیست خیلی سخت کردن کارو البته شاید دلیلی داشتن ولی بازم به هر دلیلی که باشه جالب نیست.

YTERROR

Active Member
خیلی مسخره واقعا خنده داره این کارا باز چیه مگه تویی فروم چی دارند که این قدر عضویت رو سخت کردند مگه چه کسایی فعالیت دارند ما که هر موقع یک درخواست یا سوالی کردیم بیتشر از 4 نفر حتی پست ما رو نخوندد چی برسه به جواب هر لینکی هم روش کلیک می کنی واردش نمیشه چون قدیمیه

اگه مجید و بقیه مدیران حمت کنند خودم یکروزه واستون کل سایت پی سی سون رو می زارم تویی مجید آنلاین ولی نه با لینکها خرب و در به داغون با لینکها اورجینال با پسورد مجید آنلاین از پلاگین تا تمپلتهای مونستر نه شماره های 2 3 4 5 6 7 8 همه بالای 9 حتی بالای 10 و ..............

hamid ir

Well-Known Member
من عضو شدم ولی عضویتم خرابه
با نظر حمید موافقم
همچنین با صحبت yterror

FashisT

Active Member
لطفا موضوع تاپیک رو منحرف نکنید!
هر ادمین و هر سایتی یک جور هدف و برنامه برای سایتش داره
فعلا

جدیدترین ارسال ها

بالا