FarsiStyle مشکل گشای فارسی در Flash

maxpal97

Active Member
برای شروع خوب بود . روش کار می کنم شاید یه چیز خوب در اومد . بازم ممنون .

hosin39

New Member
سلام
آیا راه حلی برای استفاده از تگهای اچ تی ام ال هم وجود داره ؟
یعنی متن فارسی رو استایل بدیم بهش ؟

یک پیشنهاد

سلام
آیا راه حلی برای استفاده از تگهای اچ تی ام ال هم وجود داره ؟
یعنی متن فارسی رو استایل بدیم بهش ؟
یه پیشنها داشتم و اون اینه که به جای اینکه با فونت کریتور فونت های انگلیسی رو ادد می کردی اگه 2 تا فونت

امبد می کردیم یکی برای فارسی و یکی برای انگلیسی و از تگ ها html استفاده می شد خیلی بهتر بود مثل کد زیر خروجی می داد
PHP:
txt.htmlText='<TEXTFORMAT LEADING="2"><P ALIGN="RIGHT"><FONT FACE="Font 2" SIZE="43" COLOR="#CCCCCC" LETTERSPACING="0" KERNING="1">glad to<FONT FACE="Font 1"> ﻡﻼﺳ</FONT><FONT FACE="Font 1"> ﻡﻼﺳ</FONT></FONT></P></TEXTFORMAT>';
&gt;|&lt;
و مثلا یک قابلیت هم روش بزاری که برای فلش تکست رو می خواهند یا جای دیگه اونوقت تگ html برای فلش و normal made واسه فوتوشاپ و چیزای دیگه با تشکر:rose:

vahidmj

Member
سلام به دوستان .
چطوری میشه xml را با farsistyle پیوند زند؟ یعنی اینکه من هر کار کردم نتونستم !یه مشکلی که پیش می آمد این بود که دوتا تکست باکس که قرار می دادم روی یکی کار می کرد .
من یک فایل پیوست کردم اگه می شه روی این توضیح دهید.
در ضمن AS2 هست
موفق باشید

پیوست ها

• XML AND FLAHS.rar
    9.3 کیلوبایت · بازدیدها: 55

vahidmj

Member
سلام به دوستان .
چطوری میشه xml را با farsistyle پیوند زند؟ یعنی اینکه من هر کار کردم نتونستم !یه مشکلی که پیش می آمد این بود که دوتا تکست باکس که قرار می دادم روی یکی کار می کرد .
من یک فایل پیوست کردم اگه می شه روی این توضیح دهید.
در ضمن AS2 هست
موفق باشید

ali0480

Member
سلام به همه
دستتون درد نکنه به خاطر ساخت این برنامه ولی کاشکی یکی هم پیدا می شدش طریقه استفاده از این class ها رو به ما مبتدیا هم یاد میدادش :sad::cry:

Asra_P

Member
بسمه تعالی
با سلام
دوست عزیز من به یک مشکل برخوردم این نسخه جدید درست جاستیفای نمی کنه.
بعضی از حروف رو اصلا نشون نمی ده عکس زیر رو ببینم

سلام. من هم این مشکل رو دارم که اول نوشته هام دیده نمیشن!!! چیکار کنم.
فایل فارسی از xml میاد.

bootable

Member
چرا این پست ها اینقدر قدیمی هستن؟

اون سایت farsi style اصلا بالا نمیاد !!!!!

اگه فایل fla همراه سورسمون نباشه چه کنیم؟

MRHArtsClube

New Member
سلام
چرا این پست ها اینقدر قدیمی هستن؟
چون بحث ماله خیلی وقت پیشه!! دیگه از وقتی cs5 اومد و tlf اومد دیگه مشکل زبانهای یونیکد حل شد! مشکل از امثال منه که هنوز as2 کار میکنن!!!

اگه فایل fla همراه سورسمون نباشه چه کنیم؟
اولین سؤالی که پیش یاد اینه که سورس که به خود fla میگن! اگه منظورتون اینه که سورس یه فایل فلش رو میخواید از دیکامپایلرها میتونید روی کارهای بدون کی رایت استفاده کنید (اونا که کپی رایت دارنم میشه اما درست نیست!)
سایتشم منحل شده ولی خوشبختانه یکی از دوستان کلاسهاشو اتچ کرده بود و امیدوارم کار کنه و کامل باشه چون من دقیقا مشکل دوستان اینجا رو برای xml عربی و فارسی توی اکشن 2 داشتم!
اگه کسی جدیدترین نسخشو داره ممنون میشم بذاره که ما هم استفاده کنیم :)

جدیدترین ارسال ها

بالا