estdomains.com

NovinServer

Active Member
خدا کنه ، دامنه ها نپره فقط ....

ان وقت این همه دامنه من دارم از اول باید پول بدهم یا رایگان انتقال دهد !؟

bitaraf

Member
ady_constantine
شک دارم منبع موثقی داری حرف می زنی !!!
می شه منبع رو بگید
فکر کنم یک جماعت رو سر کار گذاشتی ، چون هر چی سرچ می کنم کمتر پیدا می کنم این اخباری رو که شما می گید

NovinServer

Active Member
والله منم همینو می گوییم ، جایی نشنیدم ولی اینجا موضوعش باز شده حالا نمی دانم ..... :mad: چه خبره خدا :mad:

sIiiS2

Member
اینکه مجوزش لغو شده که درسته ، توی icann هم زده بود خبر رو ..
اما پس من دیدم دایرکتی گفته میدیم به یکی دیگه از ریسلرهامون انگار یا من اشتباه برداشت کردم !

takweb.ir

Member
همچین ایمیلی واسا من اومده:

Dear Customer,
This mail is regarding ResellerClub's take over of EstDomains Inc's Registrar operations.
ResellerClub, a Directi Group Business, is one of the largest private labeled Web Solutions providers in the world. We have been around for over a decade now, and have been trusted by thousands of Resellers and Customers in over 240 countries.
As you might be aware, EstDomains Inc will soon be de-accredited by ICANN and is awaiting its termination in accordance with the Registrar Accreditation Agreement (RAA). The termination will be effective from the 24th November, after which EstDomains will cease its Registrar operations and we, ResellerClub, will be taking over their existing Domain Names and SSL Certificate operations.
We understand the unrest and uncertainty marring over Domain Names that are currently managed by EstDomains. However, you can rest assured that ALL Domain Names registered through EstDomains Inc are absolutely safe and will continue to function normally. We assure you that during the transition, your convenience will be our top-most priority. The transition will be extremely smooth, and post that you will be able to manage your Products and Services through the same Control Panel.
The below mentioned measures are certain steps that we will be taking over the next few days, which will also have an impact on your Orders.
New Domain & SSL Purchases:
From 21st November 2008, 1200 GMT onwards, you will not be able to purchase any new Domain Names or SSL Certificates for a few days. Once the entire migration process has been completed, these Products will be made available for purchase once again.
Renewing Your Domains:
In case you have any Domain Names that are due for renewal within the next 8-10 days, you need to renew those Domain Names before 24th November, 2008. The concerned Registries will disable the Renewal option temporarily on 24th November 2008, to ensure that all migration activities are carried out efficiently. This functionality too will resume once the migration process has been completed. Hence, we strongly recommend that you immediately renew all the Domains that are nearing their expiry date.
Important: We will be sending you a detailed mail with any and all impact implications and action items for your Account very soon.

ResellerClub's Development Pipeline:
While the inconvenience you might have to face due to the current scenario is extremely unfortunate, we assure you that we'll more than just fill the void.
ResellerClub has always offered the most competitive pricing on Domain Names, and very soon we're going to offer a lot more than just that. We will be launching a set of Products that will be offered absolutely FREE with every Domain Registration:

• Managed DNS
  • Ad powered Business Class Email with POP/SMTP access
So with every Domain Name purchase, you will now be able to avail of value additions worth more than $50 at no additional charge.
Contact Us:
We understand that you might have questions about this entire migration process - please feel free to get in touch with us at: [email protected].
You could also chat with us by visiting ResellerClub.com, and use the Live Chat option.

Best Regards,
Team ResellerClub
[email protected]
ResellerClub.com

bitaraf

Member
داستان بافی قشنگی دارند !!!
آی کن این جوری گفت ، بعد این فحش داد و اون یقشو گرفت
طرز داستان گفتن شما دقیقا همین طور هست

این جور که من خبر دارم ، یک اخطار خیلی سفت و سخت داده که موارد مشکوکش رو بر طرف کنه ، مثل ایگولد و هیئت مدیره و این جور حرف ها!!!
ولی اینکه کجا می خواد بره ، با کی قهر کرده ، ساخته ذهن کودکانه و ....

takweb.ir

Member
داستان بافی قشنگی دارند !!!
آی کن این جوری گفت ، بعد این فحش داد و اون یقشو گرفت
طرز داستان گفتن شما دقیقا همین طور هست

این جور که من خبر دارم ، یک اخطار خیلی سفت و سخت داده که موارد مشکوکش رو بر طرف کنه ، مثل ایگولد و هیئت مدیره و این جور حرف ها!!!
ولی اینکه کجا می خواد بره ، با کی قهر کرده ، ساخته ذهن کودکانه و ....

اگه همه منبع خبرشونو بگن مشکلی نخواهیم داشت

bitaraf

Member
بابا اگه این
icann
ننه مرده بدونه این جا چه گیس و گیس کشی شده برا ین موضوع هیچ وقت این کار رو فکرش رو هم نمی کرد

ady_constantine

Active Member
ady_constantine
شک دارم منبع موثقی داری حرف می زنی !!!
می شه منبع رو بگید
فکر کنم یک جماعت رو سر کار گذاشتی ، چون هر چی سرچ می کنم کمتر پیدا می کنم این اخباری رو که شما می گید

دوست من !
شما هیچ وقت خبر غیر معتبری از من نخواهید شنید !!!
اینم لینک خبر :
http://blog.resellerclub.com/2008/11/20/estdomains-de-accreditation-migration-process/

بابا اگه این
icann
ننه مرده بدونه این جا چه گیس و گیس کشی شده برا ین موضوع هیچ وقت این کار رو فکرش رو هم نمی کرد

برای شمایی که وب مستر نیستی یا اطلاعات کم و بی خبر از دنیا هستی شاید این حرف و حدیث برات عجیب و خنده باشه ،
ولی صحبت 281000 دامنه هست .

مسلما کسانی که در این شرکت سرمایه گذاری کردند و یا دومین های مهمشان در آنجا ثبت شده است ، این آشوب و نگرانی از تصمیم ICANN بدیهی هست که نگران باشند تکلیف دامنه های آنها چه خواهد شد !!!

فقط هم در این انجمن و این تاپیک بحث نشده ، فکر نکنم انجمن هاستینگی در این دنیا باشه که در مورد این خبر باهم همفکری و بحث نکرده باشند . :D

bitaraf

Member
برای شمایی که وب مستر نیستی یا اطلاعات کم و بی خبر از دنیا هستی شاید این حرف و حدیث برات عجیب و خنده باشه ،

مطمئنی ؟
خیلی جالبه !!!
چند تا سرور تو عمرت یک باره زیر دستت بوده بیشتر از یک دونه ؟
14 سرور می دونی یعنی چی ؟:-?:shock:

Mozafary

Member
در حد پیشنهاد دوستانه،سعی کنیم عصبانی نشیم و پیش از اینکه تاپیک قفل بشه نذاریم بحث به حاشیه بره.
همه محترم هستن با هر میزان از دانش.
سعی کنیم از صحبتهایی که ممکنه بی ادبانه تلقی بشه خودکاری کنیم!دعوا که نمیکنیم باهم.
خیلی وقتا بهتره به بعضب پستها پاسخ ندیم!
شاید این پست من هم جزو خیلی وقتها بود!
:d

bitaraf

Member
Mozafary
آخه حرف غیر منطقی زده!!
بیست تا مطلب زد بعد یه آدرس داده !! بخون ببین چی نوشته توش!!!! بعد ببین چرا می گم داستان بافیه!!!!
سورری اگه زیاده روی کردم !!!1

ady_constantine

Active Member
مطمئنی ؟
خیلی جالبه !!!
چند تا سرور تو عمرت یک باره زیر دستت بوده بیشتر از یک دونه ؟
14 سرور می دونی یعنی چی ؟:-?:shock:

بنظر من 14 سرور عدد زیادی نیست !

بی اطلاعی تو هم در پاسخ های قبلیت در این تاپیک مشهود هست و نظر من این بود که نسنجیده حرف نزن !

یک نگاهی به این لینک بنداز :
http://forum.majidonline.com/search.php?searchid=929041

تو که سوادت بالاست ، یک تجدید نظر در فعالیتت در این انجمن بکن و چند تا پست مفید بده تا دوستان از این سوادت بهره ببرند .

ady_constantine

Active Member
Mozafary
آخه حرف غیر منطقی زده!!
بیست تا مطلب زد بعد یه آدرس داده !! بخون ببین چی نوشته توش!!!! بعد ببین چرا می گم داستان بافیه!!!!
سورری اگه زیاده روی کردم !!!1

آها فهمیدم مشکلت چیه ! ظاهرا ضعف زبان انگلیسی هم دارید . بگذارید همان لینکی که دادم را برایتان ترجمه کنم تا کسانی که
ضعف زبان انگلیسی دارند ، متوجه متن خبر شوند .

http://blog.resellerclub.com/2008/11/20/estdomains-de-accreditation-migration-process/

کد:
Now that ICANN has officially announced that Estdomains will be de-accredited on the 24th of November,
 we at ResellerClub (Public Domain Registry), the official Sponsoring Registrar, 
will soon be migrating all of Estdomains’ Domains and SSL Certificate operations under us.

با توجه به ارسال خبر از سوی ICANN مبنی بر لغو مجوز estdomains در تاریخ 24 نوامبر ما در رسلرکلوب ( Public Domain Registry ) کلیه دومین ها و SSL های شرکت estdomains را به رجستراری خود انتقال خواهیم داد .

کد:
New Domain & SSL Purchases:
On the 21st of November, at 1200 GMT, both these products will be set to a DNO status.
 What this essentially means is 
that Estdomains’ Customer and Resellers will not be able to place any new orders for Domains or SSL Certificates from their current accounts, till the migration is completed. 
Once the migration is complete, both these products will be available for purchase again.

Renewing Domains:
On the 24th of November, the concerned Registries will disable the Renewal option temporarily for all of Estdomains’ Customers
 and Resellers. We strongly recommend that any Estdomains’ domains that are nearing expiry in the next 8-10 days,
 be renewed immediately to avoid any further difficulties.

در اینجا توضیح داده که برای تمدید دامنه ها و یا ثبت جدید دامنه ها چکار کنیم که من در همان پست قبلی که شما داستان بافی می گی توضیح دادم :
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=743350&postcount=95

sIiiS2

Member
فقط گفتم همچین ایمیلی واسم اومده
گفتم شاید تو نتیجه گیری کمک کنه
منم روی صحبتم با شما نبود !

bitaraf گفت:
بابا اگه این
icann
شما اصلا میدونی icann کجاست و کارش چیه که اینجوری حرف میزنی ؟
انگار خیلی پرت تشریف دارید !

آخرین ویرایش:

ady_constantine

Active Member
اینکه مجوزش لغو شده که درسته ، توی icann هم زده بود خبر رو ..
اما پس من دیدم دایرکتی گفته میدیم به یکی دیگه از ریسلرهامون انگار یا من اشتباه برداشت کردم !

روی این قضیه توخبر که بخوبی توضیح داده نشده .
دو حالت ممکن است اتفاق بیافتد :

1- estdomains از رجیستراری به رسلری دومین تبدیل شود . بنابراین شما هیچ تفاوتی احساس نخواهید کرد .
2- اگر اتفاق نظیر رجیسترفلای باشد ، خود رسلرها از رسلری estdomains به رسلری دایرکتی تبدیل می شوند !!!

در مورد رجیسترفلای ، به این شکل بود از گوددی به تک تک صاحبان دومین ( آن ایمیلی که در ادمین whois دومین ها قرار داشت ) ایمیل زده بود و خواسته بود که دقیقا با همان ایمیل که در رجیسترفلای عضو شدند در سایتش عضو بشوند و بعد از عضویت در گوددی می دیدید اتوماتیک دومین ها در گوددی قابل دسترس هست .

الان هم دایرکتی به تک تک اعضای estdomains ایمیل زده ( بچه ها متنش را گذاشتند ) که دومین های شما به resellerclub می آید و توضیحات تکمیلی برایتان ارسال خواهد شد .

من فکر می کنم شما از رسلری estdomains به رسلری دایرکتی بدون تغییر کنترل چنل تبدیل خواهید شد !
دو سه روز دیگه معلوم میشه !

bitaraf

Member
بنظر من 14 سرور عدد زیادی نیست !
:
http://forum.majidonline.com/search.php?searchid=929041

تو که سوادت بالاست ، یک تجدید نظر در فعالیتت در این انجمن بکن و چند تا پست مفید بده تا دوستان از این سوادت بهره ببرند .

بله در نظر شما تعداد زیادی نیست !!
حداقل چند هزار تا سایت رو پشتیبانی می کنید که تعداد بیشتری از 14 تا سرور لازم دارید !!!
تعداد سرور های شما 14 + 1 ؟؟؟

در ضمن جهت این شما زبان بسیار قوی دارید این رو توضیح بدم
این شرکت نماینده دایرکت هستش ! ! !
اگه هم داره بحث می شه راجع به اینه که تعداد دامین هاش زیاده !!
در ضمن گفتند که اگه ، باز هم تاکیید می کنم اگر مشکلی پیش اومد همه دامین ها با حفظ کلیه مشخصات حفظ خواهد شد!!!
و این چرت و پرت ها که کنترل پنل خریده و ... همش جوکه

راستی اگه سرور هاتون اجازه دادند علاوه بر کار هاستینگ و دامین و سرور اختصاصی ، کردیت کارد و پست نیوزلند و ....
به ما تو تعداد کم سرورهامون کمک کنید
البته فکر کنم وقتتون پر باشه بابت تدریس زبان

جدیدترین ارسال ها

بالا