embed فایلهای swf برای ساختن exe

***UNIQUE***

Active Member
من یه سری فایل flash دارم که اول یه فایل اصلی اجرا میشه و بقیه فایلهای Flash از تو اون فراخوانی میشن حالا میخوام براش Exe بسازم
اینارو چجوری embed کنم که بعدا" توی اجراش مشکلی پیش نیاد و اول همون فایلی که میخوام باز بشه (موقعی که cd گذاشته میشه به صورت autoRun اجرا بشه و فایل اصلی رو باز کنه
و یه سوال دیگه وقتی من با این برنامه exe میسازم دیگه کسی نمیتونه ازش فایل swf یا fla خروجی بگیره؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

***UNIQUE***

Active Member
لطفا" راهنمایی کنید من چطوری exe بسازم تو این برنامه ؟؟
ساختم اما کار نمیکنه

overcrash

Active Member
خوب یه سوال
آیا اون فلش هارو تو صفحه جدید صدا میزنی یا اینکه اونارو تو برنامه اصلیت باز میکنی ( LoadMovie) ?
میشه داخل فلش برنامه exe صدا زد و اگه برنامه های شما جدا اجرا میشن میتونی از این خاصیت استفاده کنی

***UNIQUE***

Active Member
با loadMovie صدا میکنم
نه همه تو صفحه اصلیم باز میشن
فقط 2 بار internetExplorer هم با geturl باز میشه

***UNIQUE***

Active Member
من تمام فایلهای flash با پسوند swf و 2 تا فایل ب پسوند htm رو embed کردم (البته نوشته بود نباید فایل با حجم زیاد رو embed کنید و موقع اینکار هم این پیغام رو بهم داد(چرا اینو باید چیکارش کر؟) اما نمیدونستم دیگه باید چیکارش کنم اینکارو کردم و با پنجره comile خروجی exe گرفتم اما اون خروجی این صفحه رو همش نشون میده نه هیچی دیگه. help و هم خوندم راجع به script نویسی توضیح داده بود اما من منظورشو دقیق متوجه نشدم با اینحال از منوی project صفحه comments رو باز کردم اونجا همون کدی که خودش گفته بود نوشتم اما باز هم کار نکرد :neutral: :sad:
ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی لازمش دارم:wink:

پیوست ها

• error.rar
    9 کیلوبایت · بازدیدها: 25

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
و يه سوال ديگه وقتي من با اين برنامه exe ميسازم ديگه کسي نميتونه ازش فايل swf يا fla خروجي بگيره؟؟

شما هر فایلی رو که Embedded می‌کنی. وقتی اون فایل اصلی اجرا بشه . فایل‌های Embedded شده میرن تو پوشه‌ی Temp ویندوز که آدرس اون توی ویندوز اکس پی این هستش :
C:\Documents and Settings\*** U S E R N A M E ***\Local Settings\Temp

تا بعد...

bob_marley

Member
***UNIQUE*** گفت:
لطفا" راهنمایی کنید من چطوری exe بسازم تو این برنامه ؟؟
ساختم اما کار نمیکنه

سلام دوست من
شما می توانید از برنامه Dream flash See 1.3 برای تبدیل فایل های فلش به EXE استفاده کنی.
برنامه Flash in Crypt 2.8 هم برای رمز گذاری روی فایل های فلش به کار می رود.

جدیدترین ارسال ها

بالا