غیره Dragon Island

unnamed.h

کاربر متخصص Zbrush
سلام
یه کار جدید و سریع دیگه .امیدوارم خوشوتان بی ایددد :cool:
Zbrush ,ZZZZBBBRRRUUUUUSSSHHHHHHHHHHHH,Zbrush,HOLYZBRUSH,LOVELYZBRUSH ,and a last ZBRUSH

3dsmax-vray,PS

اون فایل rar. هم یه اموزش فوق العاده کوتاه و مختصر از این کار امیدوارم مفید باشه براتون :rose:

پیوست ها

• Dragon-Island.jpg
    Dragon-Island.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 332
  • wireframe.jpg
    wireframe.jpg
    434.3 کیلوبایت · بازدیدها: 96
  • Tut-DragonIsland.rar
    3.8 مگایابت · بازدیدها: 161
آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام حمید
کار خیلی قشنگیه . отличный من که خوشم اومد. کارت با این زیبراش هم خیلی خوبه. :rose:
(پیشنهاد):)
میتونستی این اژدهات رو کمی بال و پرش رو بلند تر بسازی اینطوری بیشتر خودشو نشون میداد. الان رندر به قول عکاسها Very Long Shot شده. (نمیدونم درست گفتم یا نه) اگه کمی رندرت رو نسبت به اژدها بسته تر میکردی بهتر هم میشد.
کوهها و صخرهای جالبی ساختی مخصوصا اون صخره ای که اژدها روش ایستاده. محیطت رو هم میتونستی شلوغتر کنی با شاخه و برگهای درخت همراه موجودات دیگه.
این اژدهات منو یاد فیلم شرک میندازه که فیونا رو تو قلعه اسیر کرده بود. (اون کار قبلیت هم میشه فیونا دیگه :green:) خود شرک رو کی میسازی:wink:
بازم از این کارای قشنگت مثل اینDragon Island بزن.
موفق باشی.:rose:

hamed.f

Well-Known Member
سلام
کارتون حرف نداره ،خيلی قشنگ شده،هارمونی رنگش رو هم خيلی دوست دارم،به نظر من يه کاری در حد تاپ گالری هستش
بهتون تبريک میگم:rose:

E-power

کاربر متخصص
خیلی خوب شده.:)
.
فقط به نظرم اگه یه مقدار fog بیشتری داشت و
ابر هم در قسمتهای دامنه میذاشتید دیگه عالیتر میشد.
.
موفق باشید

unnamed.h

کاربر متخصص Zbrush
سلام حمید
کار خیلی قشنگیه . отличный من که خوشم اومد. کارت با این زیبراش هم خیلی خوبه. :rose:
(پیشنهاد):)
میتونستی این اژدهات رو کمی بال و پرش رو بلند تر بسازی اینطوری بیشتر خودشو نشون میداد. الان رندر به قول عکاسها Very Long Shot شده. (نمیدونم درست گفتم یا نه) اگه کمی رندرت رو نسبت به اژدها بسته تر میکردی بهتر هم میشد.
کوهها و صخرهای جالبی ساختی مخصوصا اون صخره ای که اژدها روش ایستاده. محیطت رو هم میتونستی شلوغتر کنی با شاخه و برگهای درخت همراه موجودات دیگه.
این اژدهات منو یاد فیلم شرک میندازه که فیونا رو تو قلعه اسیر کرده بود. (اون کار قبلیت هم میشه فیونا دیگه :green:) خود شرک رو کی میسازی:wink:
بازم از این کارای قشنگت مثل اینDragon Island بزن.
موفق باشی.:rose:

:green: posibo رضا,:rose:
با تمام پیشنهاد هاتم موافقم شلوغش کردم شهاب سنگ مهاب سنگ اضافه کردم ,سیاره پاندورا انداختم بک اما جواب نداد:-?
هواس بیننده رو پرت میکرد :mad:
دراگو ن هم بزرگترنمی تونستم بکنم چون کاملش نکر ده بودم یه کار ۵ -۶ ساعته بود ,بیشتر هم رو سخرها کار کردم :cool:

شرک رو هم میسازم این دراگون هر رو هم تموم میکنم از همه یه عکس میگیرم فقط هم واسه خودت می فرستم :lol:

taghi abbas

Well-Known Member
خیلی قشنگه دستت درد نکنه ولی سایز اژدها نسبت به اون قله ای که روش ایستاده یه کم بزرگه یه پیشنهاد بود ممنون

.:BehzAd:.

Active Member
سلام دوست عزیز مرسی از کاره خوبت خیلی خوشم اومد.

از تصویر معلومه که لایه های مختلفی رندر گرفتی و حساب خیلی جاهاش رو کردی.

رندرت منو یاده منو یاده فیلم تخیلی میندازه

*farshid*

کاربر VIP
نه مثل اینکه شما کارت خیلی درسته :rose:
همه چی عالیه
با افکت مه بیشتر موافقم ... یه پیشنهاد هم دارم ... چشم قرمز واسه اژدها!
از طرف من پیشنهاد واسه تاپگالری ...
مسئول گالری بیاد اگه تایید شد میره تاپ .
موفق تر تر باشی از این کارا بیشتر بذار ... لذت بردیم .

sidsid

Well-Known Member
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

wow
تا حالا کار زشت زدی اصلا انگار خدادادی خفنی:snap: عالیه توپ
یا علی

Farrokh

Active Member
واقعا کار زیبایی شده

من به شدت کنجکاوم که دقیقا بفهمم چجوری اون صخره ها رو تا این حد طبیعی در آوردید . هر چقدر دقیق تر توضیح بدید بیشتر ممنونتون می شم

با عرض تبریک بابت کار زیباتون . اثر رو می فرستم به تاپ گالری :rose:

poriaabaci

Member
سر بعضی کارا بهتره آدم چند مین ساکت باشه بعد بگه بعله!!!!!
جدا تبریک ...کم میبینیم ازین کارا تو سایت
پارتیکلت منوووووووووو کشششششششششششششششت:rose:

unnamed.h

کاربر متخصص Zbrush
واقعا کار زیبایی شده

من به شدت کنجکاوم که دقیقا بفهمم چجوری اون صخره ها رو تا این حد طبیعی در آوردید . هر چقدر دقیق تر توضیح بدید بیشتر ممنونتون می شم

با عرض تبریک بابت کار زیباتون . اثر رو می فرستم به تاپ گالری :rose:

ممنون برای سخرها از Zbrush استفاده کردم کلا شاید یه اموزش درست کردم از کل کار چون راحت هم هست همه میتونن درست کنن :rose:

ممنون پوریا جان :rose:

از همه هم تشکر بابت پاسخ های دلنشین :rose:

:neutral:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.نکات مثبت زیادی داره.
مهمترین پارامتر موفقیت در کنار مدل بسیار عالی شیدر و نور پردازیش هست.می دونین چرا؟
آخه نور شب خیلی سخت هست اینجوری بدرخشه.یعنی شما شب رو می بینی اما نور هایی که واقعا هوشمندانه به سخره ها خورده باعث شده مثل روز روشنه.
من همیشه میگم کسی کارش درسته که تو روشن ترین نقطه و تاریک ترین نقطه تصویر کاملا شیدر و دیتیل دیده بشه.تو این کار این قضیه خیلی استورنگ خودشو به نمایش گذاشته.
حس فیلم هری پاتر رو بهم داد.
بهتون تبریک میگم.کار شایسته
تاپ گالری هست:rose:

pclord

کاربر متخصص
عالی شده، خیلی خوشم اومد، کلا از این مدل کار ها خوشم میاد، منتظر آموزشت هستیم.

موفق باشی.

king75

Member
ااااااااااااااااااااااااااااااا:shock:

عجب کار باحال شده :rose:

خیلی خیلی خب شده (عالی شده ):oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا