DOS or 7

سلام به همه بروبچه های مجید آنلاین

دوستان من میخوام یه لب تاپ بگیرم توی مشخصات بعضی از لب تاپ ها سیستم عامل رو dos زده و بعضی 7

یه تفاوت که من بین اینها تونستم پیدا کنم که تو dos ویندوز ارجینال روش نیست و از اونجایی که 99 درصد ما تو ایران نهایتا تا یکی دو سال ویندوز نگه میداریم و بعدش عوض میکنیم میخواستم الکی پول ویندوز ارجینال ندم

البته من خودم عمرا به 2 سال برسم

به جز ویندوز داشتن با نداشتن تفاوت دیگه ای هم دارن؟
تو یه سایتی یه مطلبی در مورد درایور ها خوندم ولی کامل نبود
روی dos میشه 7 نصب کرد ؟

ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنین :neutral:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همه بروبچه های مجید آنلاین

دوستان من میخوام یه لب تاپ بگیرم توی مشخصات بعضی از لب تاپ ها سیستم عامل رو dos زده و بعضی 7

یه تفاوت که من بین اینها تونستم پیدا کنم که تو dos ویندوز ارجینال روش نیست و از اونجایی که 99 درصد ما تو ایران نهایتا تا یکی دو سال ویندوز نگه میداریم و بعدش عوض میکنیم میخواستم الکی پول ویندوز ارجینال ندم

البته من خودم عمرا به 2 سال برسم

به جز ویندوز داشتن با نداشتن تفاوت دیگه ای هم دارن؟
تو یه سایتی یه مطلبی در مورد درایور ها خوندم ولی کامل نبود
روی dos میشه 7 نصب کرد ؟

ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنین :neutral:

تفاوت دیگه ای ندارند، دلیل اینکه ویندوز همراه شون نیست همون کاهش هزینه است، وگرنه الان لپ تاپی تولید نمیشه که MS-DOS رویش قابل نصب کردن باشه
ولی درایور برای ویندوز Vista / 7 نداشته باشه یا با ویندوز 7 / Vista سازگار نباشه. اگه لپ تاپ خیلی قدیمی ای نباشه مشکلی از این بابت نیست.
حتی خیلی از این لپ تاپ هایی که ظاهرا ویندوز رویشان نصب ئه در اصل بدون ویندوز بوده اند و نصب ویندوز در ایران و بصورت غیر قانونی انجام شده
و به همین دلیل زیر بدنه شون خبری از اون برچسب هولوگرام مشخصات ویندوز و سریال اش نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا