demo

mhapackage

New Member
با سلام
من به دنبال برنامه ای هستم برای طراحی demo های multimedia که البته زیبا و جالب بودن آن برایم بسیار با اهمیت است.
منظورم demo هایی مانند محصولات Power Point است. البته می خواهم demo هایی به صورت فایل های اجرایی درست کند (.exe) .
از Multimedia Builder نیز خیلی راضی نیستم. چون محصولاتش خیلی جذاب نیست. حوصله دردسر های Flash را نیز ندارم.
اگر کسی چنین نرم افزاری سراغ دارد سریعتر به من اطلاع دهد.
از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم.

shahrokh_xp

Active Member
آقا يه نرم افزار Demoshied 7.5 است.خيلي محشره.درست براي كار شما ساختنش.فقط يه ايرادي كه داره تو ايران پيدا نميشه(سي ديشو ميگم ) و بايد اونو download كنين و بعد كرك اون رو بريزيد.البته من كركشو پيدا نكردم ولي خب از اون 30 روزه هاي درپيتي كه با عقب بردن روز كامپوتر مشكلش حل ميشه.من پارسال نسخه 7.0.01 اونو نصب كردم .من كه كيف كردم.
براي اطلاعات بيشتر به http://www.demoshied.com يا به http://www.installshield.com مراجعه كنيد. :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا اگر ميخواي چيز حرفه اي در بياري از Director كه محصول ماكروميدا هستش استفاده كن كه خيلي چيز اساسي هستش

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
سلام

آقا اگر ميخواي چيز حرفه اي در بياري از Director كه محصول ماكروميدا هستش استفاده كن كه خيلي چيز اساسي هستش

مجيد
آخه همچين بگي نگي يه زره سخته.شخض بايد حرفه اي باشه و براي كار حرفه اي بخاد :wink:

mhapackage

New Member
Demoshield & Director

با سلام
از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم.
اما این Demoshield رو هرچی گشتم پیداش نکردم. اگر شما آدرسش رو میدونید به من هم بگید.
از آقا مجید هم بابت راهنمایی شون سپاسگزارم. حالا این Director چقدر یادگیریش زمان می گیره؟ اصلا راحت میشه یاد گرفتش یا یادگرفتنش مثل Flash دردسر داره؟ چون من فرصت زیادی برای این موضوع ندارم ای ها رو پرسیدم.
با تشکر فراوان.

ImanYari

Member
دوست من
اگر با Power Point كار ميكنين و راضي هستين خودش فايل اجرايي هم درست ميكنه!!
مشكلي هم توي اجرا روي سيستمهاي مختلف نداره

ImanYari

Member
پاسخ ايميل شما رو دادم!
ولي خواهش ميكنم از اين به بعد بحثهاي اينجا روخصوصي نكنين!
ما براي اين اينجا هستيم كه به هم كمك كنيم
پس بذارين نتيجه ي بحث براي همه مشخص بشه
ممنون

mhapackage

New Member
آقاي Imanyari:دليل ايميل زدن من فقط داشتن عجله بري دريافت پاسخ بود. نه به قول شما خصوصي كردن مباحث!!!!!
از جواب سريع شما نيز متشكرم.
راستي جناب shahrokh_xp اين DemoShield كه حدود 60 مگابايت هست.اون هم تازه دمو ورژنش!!! آخه من چگونه بايد از اين ستاره سهيل استفاده كنم؟!
با تشكر از همگي.

shahrokh_xp

Active Member
mhapackage گفت:
آقاي Imanyari:دليل ايميل زدن من فقط داشتن عجله بري دريافت پاسخ بود. نه به قول شما خصوصي كردن مباحث!!!!!
از جواب سريع شما نيز متشكرم.
راستي جناب shahrokh_xp اين DemoShield كه حدود 60 مگابايت هست.اون هم تازه دمو ورژنش!!! آخه من چگونه بايد از اين ستاره سهيل استفاده كنم؟!
با تشكر از همگي.
آقا من كه قبلا بهتون گفته بودم حجمش زياده.ولي خب اگه يه isp آشنا دارين برين بشينيد پشت شرور راحت دانلود كنين.من قبلا دانلود كرده بودم ولي با همين Dial up ولي خب 2 تا كارت مشتي 56 رو صرفش كردم :roll:

ImanYari

Member
آقا من قصد جسارت نداشتم!!
ببخشيد
ولي چون من هميشه اينجا رو چك ميكنم و سريع جواب ميدم زياد فرقي از نظر سرعت نداره
به هر حال ميبخشيد

mhapackage

New Member
به سلام
آقا من از لطف همگي نسبت به توجهشون به اين قضيه دمو سازي سپاسگزارم. اما هنوز يه نرم افزار مناسب پيدا نكرده ام كه همونطور كه در اولين نوشته ام گفتم باشه.
ديركتور رو گرفتم ولي كار كردن باهاش خيلي روون و راحت نيست.
دمو شيلد هم كه حجيمه و متاسفانه با اين كه بسيار هم چيز خوبي است غير قابل دانلوده.
مالتيمديا بيلدر هم كه زياد جالب نيست.
خوشحال ميشم اگه من رو بيشتر راهنمايي كنيد.
با تشكر فراوان از همگي دوستان.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا راستش خيلي وقت پيشها يك برنامه بود كه از همين كارا ميكرد اما خيلي ابتدايي بودش ولي كار راه اندداز بود..بعدش ديگه نسخه هاي بعديش نيومد همون اومدو تموم شد ديگه اسمش بود Astound حالا نميدونم ميتوني پيداش كني يا نه... خيلي قديمه من سال 95 يادمه هنوز تازه با ويندوز 95 كار ميكردم اون موقع تازه اومده بود...يك برنامه ديگه جالب هم برنامه SCALA MMB هستش كه اين اسكالا برنامه جالبيه ... كار باهاش هم راحته

موفق باشي

مجيد

Pooriya_Online

Active Member
آقا راستي چرا از power Demo يا Flash Demo3.2 استفاده نميكني؟
تازه تو همه بسته هاي نرم افزاري كه تو بازار پيدا ميشه هست.
درضمن هم ميتوني فايل exe باهاش درست كني هم فايل DF هم SWF

موفق باشي...

mhapackage

New Member
واي!!!

سلام
از اون موقع تا حالا به دنبال چنين برنامه هايي كه لطف كرده ايد و گفته ايد هستم.
برخي مانند: power demo.flash demo .demoshield.authorware
رو كه اصلا نتونستم تهيه كنم.
بقيه برنامه ها هم مناسب منظور من نبودند.
من ميخوام ققط يك سري presentation جالب بسازم. ميخوام خيلي جالب باشه خيلي هم درست كردنشون راحت باشه. حوصله و فرصت layer و از اين جور چيز ها رو هم اصلا ندارم.در ضمن ميخوام فايلهام يا swf باشند و يا exe .
منظورم دقيقا ايجاد presentation هايي مانند محصولات powerpoint هست با اين تفاوت كه ميخوام فايلها swf و يا exe باشند.
لطفا اگر لطف كرده و كمكي مي كنيد دقيق باشد.مثلا اگر صحبت از نرم افزاري را به ميان مي آوريد منبعي كه اين نرم افزار در آن موجود باشد را دقيقا ذكر كنيد.
از اينكه اينهمه وقتتون رو گرفتم متاسفم.
با تشكر فراوان از تمامي دوستان و با تشكر پيشاپيش از پاسخ سريع و كاربردي شما.

جدیدترین ارسال ها

بالا