Day Light

H.S

Member
سلام به همه دوستان. خوبید ؟:rose:

بعد از چند وقت با یه کار جدید اومدم.:wink:

خوشحال میشم راجع بهش نظر بدید.

3DSMax 2009 + Vray + PS + DF

وایر ها پیوست شده اند.

پیوست ها

• wire.jpg
    wire.jpg
    287.3 کیلوبایت · بازدیدها: 22

hrgh

Member
افرین دوست گلم
کارتون یه حسی داخلش هست نمیدونم دقیقا ولی یه منظور رو بیان میکنه
بگزریم میرم سراغ تخصص خودم
1- اینکه اشیا مختلف توی این فضا با هم همخوانی ندارند مثلا این مبل مدرن با خونه ی چوبی و لامپهای آویزون بهش
2- قاب در شیشه ای که گذاشتید منظورم چهارچوبهای این در هست خیلی روشن شدند و انگار حالت burn شده پیدا کردند در حالی که پشت به نور هستند و باید تیره تر شن
3- نور خورشید هم که توی اتاق افتاده اونم حالت سوخته شدگی داره !
کلانوری که بیرون از اتاق هست به نظرم خیلی زیبا و جالب شده ولی داخل اتاق جای کار بیشتری داره
درخت و گیاه ها هم خیلی جالب شدند با چی زدینشون !؟
در کل خیلی خوبه
موفق باشید

داخل فضا زیاد عالی نشده :snap: ولی قسمت حیاط عالیه فکر کنم کارای خارجیت بهتر از داخلیت باشه:oops:

• Like
Reactions: H.S

ali_118

کاربر VIP
عادل میشد نقاط OverExpose شده رو از این حالت خارج کنی ( بعد از رندر به روشی که عارف گفت میشه این کارو انجام داد )
یا یه جوری باشه که به زیبایی کار هم اضافه کنه.
تو ذوق میزنه الان یکمی !

هدف از ساختن اینکار چی بوده ؟ فضاش ملموس نیست همچین
فکر کنم مشکل معماری داره ، البته بنده در این مورد نظری ندارم :cool:

موفق باشی.

کار زیبایی شده ،
اما نظر شخصی من اینه که متریال چوب کف اگه یکم رفلک داشت جالب تر میشد ، البته با درخت پیشچک (اسمشو دقیق نمیدونم ) بیرون که خودش رو به زور با اون فاصله چسبونده به دیوار هم زیاد موافق نیستم چون چنین عکس العملی از این گیاه بعیده !
البته ، اون قسمتی از دیوار که ادامه از داخل پنجره دیده میشه یک باگ خیلی بزرگ هم داره که فکر نمیکنم جالب باشه ، دیوار بلند شده دلیلش چیه ؟
البته من در حدی نیستم که بخوام نقد کنم ، پس عذرخواهی میکنم اگه فوضولی کردم !

موفق باشید :rose:

• Like

H.S

Member
ممنون از نظراتتون.

راستش نورپر دازی داخل با توجه به به بیرون انجام شده. اونجا روی زمین علی جان نور Over شده اما، من میخواستم نور بین صیح تا ظهر رو نشون بدم واسه همین اینقدر شدیده. به زاویه دوربین هم توجه کن.

این گیاه چسبک که یکی از دوستان فرمودند رفتار غیر طبیعیه باید بگم در واقع همین رفتار رو داره، این گیاه طبیعتش اینه که خودش رو به دیوار نزدیک میکنه و میره بالا و اگه جایی دیوار نباشه چسبک هم نیست.

مدل درخت آماده بود.

راستی چارچوب های در متریالش اینطوریه در واقع فلز خیلی قدیمی و زنگ زده با رفلکت بالا.

بازم ممنون از دوستانی که نظر دادن.

kamifa1986

Well-Known Member
اول از همه بايد تبريك بگم بخاطر اين كار زيبا. البته من در حدي نيستم كه بخوام نقد كنم ولي فكر كنم اگه رفلكت پاركت كف زياد بشه بدك نيست و اگه جنس پايه هاي كاناپه رو هم عوض كني كه ديده بشه بهتره. انگار تو هواس. نورپردازي جالبناكه. راستش چيز ديگه اي نديدم. از رفتاراي اون گياهه هم زياد اطلاعات ندارم!:green:

• Like
ببین به نظر من overexpose خیلی وقتا چیز بدی هم نیست و حس گرما رو القا می کنه ! چه اصراریه حالا همه جا قابل دید و تشخیص باشه ؟ من که این over expose رو دوست دارم تو این کار .
فقط ضریب شکست نور توی شیشه دم در انگار خیلی بالاست نه ؟ ior شیشه گمونم 1.33 باید باشه .
از gruware هم خوب استفاده کردی . (همون چسبونکا) اگر حرفم درست باشه و اونهو با gruware ساختی یه گزینه داره که جهت چرخش برکا رو راندوم تر و بیشتر میکنه . اونتو یکم بیشتر کنی تا همه برگا یک جهت نباشه و به هم ریخته تر باشه بگمونم کار جالب تر بشه .
بعد اینو با Digital Fusion کامپوزیت کردی ؟
معمولا فیلم رو با DF کار می کنن . اگر دستت توی فتوشاپ تند تره میتونی توی اونم کارای تک فریم رو کامپوزیت کنی ولی df هم خیلی عالیه و دستت که راه بیافته حرف نداره .
موفق باشی
:rose:

H.S

Member
kamifa1986 و Moralist-Boy عزیز از نظراتتون متشکرم.

راستش در مورد شکست نور حق با شماست گیاه هم همینطور.

اما اینکه چرا از Fusion استفاده کردم به این دلیله که خیلی دوست داشتم یه کارم با این برنامه کامپوزیت بشه.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی خوب کار کردی.عالی شده.
1-تو روز کجا لامپ روشن می کنن؟!
2-ارتفاع لامپ پائینه و میخوره توی سر در اثر گرما مو آتیش میگیره اونوقت تا آخر عمر کچل میشه:lol:

قوت:
1-نور پردازی بشدت زنده و واقعی
2-عالی کار شدن گیاهان
3-رنگ بندی بسیار معمارانه و حرفه ای

کلا دمت گرم:rose:

• Like

hellboy3d

Member
IS The Best
سلام
چطوری دادشی خیلی وقت ندیدمت ؟؟؟