database & Other users Download

Old User

Member
منم این مشکلات و خطاها رو با یکی از اکانتام دارم یعنی وقتی چنین مشکلی رو میبینم با تعویض اکانتم درست میشه :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
من دقيقا متوجه مشكل نشدم يعني با يك سري اكانت هاي اينترنت ميتونيد به انجمنها دسترسي داشته باشيد و يك سري ديگه نميتونيد؟! يا اينكه كلل كسي كه مهمان هستش نميتونه دسترسي داشته باشه؟

مجيد

sajadms

Member
سلام
بعضي وقتا با هر اکانتي هم نميشه مجيد آنلاينو باز کرد بعضي وقتام تو بعضي کافينتا بازم وجود سايت انکار ميشه بعد يکي دو روز خودش خوب مي شه

Old User

Member
من دقيقا متوجه مشكل نشدم يعني با يك سري اكانت هاي اينترنت ميتونيد به انجمنها دسترسي داشته باشيد و يك سري ديگه نميتونيد؟! يا اينكه كلل كسي كه مهمان هستش نميتونه دسترسي داشته باشه؟

مجيد

با بعضی اکانتا بعضی وقتا این مشکل پیش میاد که اصلا کلا پیغام میده که همچین سایتی وجود نداره و یا مشکل دیتابیس بوجود میاد !!

درمورد دسترسی مهمانها : ایشون منظورشون اینه که تا عضو نشی نمیتونی از پیوستهای بچه ها استفاده کنی و اونارو دانلود کنی!!

Sunboy454

Active Member
در مورد مشکل با بعضی اشتراکهای اینترنت ؛
احتمالا مشکل از کش اون Isp هاست ؛ معمولا کمتر از 1 روز درست میشه ؛

در مورد دانلود فایلهای پیوست انجمن ؛
فکر نمیکنم عضو شدن زیاد کار سختی باشه ، در ضمن یکی از مزایای انجمن های اینجا نسبت به بقیه ی انجمنها ، باز بودن دسترسی به خود انجمن هاست ؛

cold

Member
در مورد من هم همینطوره . من اکانت Adsl دارم . گاهی اوقات سایت برام باز نمیشه . با یه پ روک سی میام یا یک آی پی دیگه تا برام باز بشه .
:)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از توضيحاتتون ممنونم.

در مورد باز نشدن سايت من بررسي ميكنم شايد مشكل از Dns ها باشه ...

در مورد اجازه دانلود فايل هم ما اين رو محدود كرديم به كاربران عضو كه فقط كاربرن عضو بتونن دانلود كنند . اين نوع دسترسي در اكثر سايتها هستش يعني از تمام قسمتها ميشه استفاده كرد اما وقتي كاربر نياز به دانلود داره بايد حتما عضو سيستم بشه

ممنونم

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
از توضيحاتتون ممنونم.

در مورد باز نشدن سايت من بررسي ميكنم شايد مشكل از Dns ها باشه ...

در مورد اجازه دانلود فايل هم ما اين رو محدود كرديم به كاربران عضو كه فقط كاربرن عضو بتونن دانلود كنند . اين نوع دسترسي در اكثر سايتها هستش يعني از تمام قسمتها ميشه استفاده كرد اما وقتي كاربر نياز به دانلود داره بايد حتما عضو سيستم بشه

ممنونم

مجيد
در تکمیل فرمایشات ایشون,
ممنه دقیق لطف کنید اروری که موقع دیده نشدن سایت می گیرید رو بگید؟ اعم از دیتابیس ارور و خطاهای بازنشدن کلی سایت/انجمن.

بیشتر این موارد به دلایل نامعلومی مربوط به کشِ dns های ISP هاست.( که البته شدیدا جای تعجب داره).

cold

Member
عکس زیر رو ببینین :

1212.jpg

فکر کنم مشکل کم بودن یوزرها از همین DNS ها باشه چون در حال حاضر من با IP خودم این ارور رو دریافت میکنم :

1414.gif

گاهی اوقات هم یه ارور دیگه دریافت میکنم که اگه بهش برخوردم حتما عکس اون رو هم میزارم .
در حال حاضر مجبور شدم از یه IP خارجی برای ورود به سایت استفاده کنم . چون IP های ایرانی هم که استفاده میکنم سایت رو باز نمیکنه .

با تشکر :)

جدیدترین ارسال ها

بالا