Dark Art?????

reza_playmat

Active Member
Dark Art + ادیت بک گراند + ویرایش کلی

نمیدونم دارک آرته یا نه!!!
نظرتون چیه؟

با توجه به نظرات دوستان یکم کار غیر طبیعی و بی کیفیت بود که ادیت کلی شد به نظرم بهتر شده.
با نظراتتون خوشحالم کنید!

پیوست ها

• Tall-Dark-and-Handsome.jpg
    Tall-Dark-and-Handsome.jpg
    261.5 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • Tall-Dark-and-Handsome-2.jpg
    Tall-Dark-and-Handsome-2.jpg
    289.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

PrinceofCs

Well-Known Member
دارک شده ولی تکسچر گذاری یکم مشکل داره البته از گردن به بالا خوب شده ولی زیر گردن باید بیشتر روش کار کنی /
از عکسهای تکراری در دو طرف کار استفاده کردی که کیفیت کار میاد پایین ! just do it

hsajj

Member
قشنگه :rose:
از این سبک خوشم میاد
فقط کیفیت آبجکت ها یکم پایینه

Leoric

Member
کار زیبایی شده . تم تاریک ، میله ها و دست ها ، زخم های روی بدن همه حس زندانی تاریک رو تداعی میکنه . فقط چند تا ریزه کاری داره که

می تونه کارت رو زیباتر کنه یکی همون تکراری بودن که PrinceofCs گفت . دوم خون های رو لب و بینی زیاد طبیعی نشدن . سوم چیز هایی

هستن که از زیر پیراهن بیرون اومدن و متوجه نشدم چی هستن ! در کل کار جالبه و به نظرم تکستچر ها هم خوب و به جا استفاده شدن .

ممنون

reza_playmat

Active Member
کار زیبایی شده . تم تاریک ، میله ها و دست ها ، زخم های روی بدن همه حس زندانی تاریک رو تداعی میکنه . فقط چند تا ریزه کاری داره که

می تونه کارت رو زیباتر کنه یکی همون تکراری بودن که princeofcs گفت . دوم خون های رو لب و بینی زیاد طبیعی نشدن . سوم چیز هایی

هستن که از زیر پیراهن بیرون اومدن و متوجه نشدم چی هستن ! در کل کار جالبه و به نظرم تکستچر ها هم خوب و به جا استفاده شدن .

ممنون

ممنون از راهنماییتون
اونا که از زیر پیراهن اومدن بیرو رو اضافی گذاشتم که حذف میکنم!
تکراری بودنش هم دلیلش اینه که من در پشت رو نداشتم همین یکی فقط بود!!!
بازم ممنون البته اگه بتونید بهم بدید یه سری از اون درب پشت کار جالبی میسازم ازش!
مرسی

reza_playmat

Active Member
قشنگه :rose:
از این سبک خوشم میاد
فقط کیفیت آبجکت ها یکم پایینه

ممنون از حس قشنگی که بهم دادید! دلیل پایین بودن کیفیت اینه که من آبجکت ها رو نداشتم و همه سایز پایین بودن! در ضمن اولین کار دارکمه!

reza_playmat

Active Member
دارک شده ولی تکسچر گذاری یکم مشکل داره البته از گردن به بالا خوب شده ولی زیر گردن باید بیشتر روش کار کنی /
از عکسهای تکراری در دو طرف کار استفاده کردی که کیفیت کار میاد پایین ! Just do it

از شما دوست عزیز متشکرم
به نظرم بهترین تکسچر گزاری که میشد رو کردم! بازو ها هم مشکل دارن؟؟؟
گردن یکم شلوغ شده اما به نظرم دیگه نمیشد کاریش کرد! تکسچر مناسب با این کار رو نداشتم!
اولین طرح دارکه البته اگه بشه اسمش رو دارک گذاشت.
تکراری بودن تصاویر هم همون طور که واسه دوستان توضیح دادم بخاطر کم بودن امکاناته!!!!
سالم باشید

Mandana

Active Member
با نویزی که روی کاراکتر دادین مخالفم.خون روی دهن هم باید یکم تیره تر باشه و تکستچر ها هم که خودتون گفتین بی کیفیتن.اما بعنوان اولین کار دارک خیلی زیبا شده می به شخصه خیلی خوشم اومد ازین کاره تون.فقط یجا گوش سمت راست کاراکتر ترسنپرنت شده دیوار پشتش دیده میشه ولی جز ایرادای جزئی به نظرم کار قشنگی شده
موفق بباشی مهربون:rose:

reza_playmat

Active Member
ماندانا خانوم ممنون از نظرات بسیار استادانه و دقیقتون.
در مورد گوش که اشاره کردین، من این تکه رو عمدا ترنسپرنت کردم تا متوجه شم کسایی که سر میزنن متوجه این موضوع میشن یا نه! که این موضوع همبه همون پیام خصوصیه بر میگرده!
در ضمن این نکته رو هم اضافه کنم که نویز ایجاد شده روی صورت به خاطر تکسچره! حتما نظراتتون رو اعمال میکنم!
پاینده باشید:rose:

آخرین ویرایش:
رضا جان چند بار میخواستم ابراز ارادتی کنم
اما واقعا نمیتونم این جور کارا رو نگاه کنم.
خیلی حس ... خلاصه حس بدی بهم دست میده
شرمنده ما رفیق گلستان شماییم
البته من دارک نمیدونم چیه اما خوب اذیت میکنه !

یا علی

Mj

Well-Known Member
کلا روی عناصری که روی بدن گذاشتی بیشتر کار کنی و اون ها رو طبیعی تر کن
از دور بری بدن گرفته تا خون دور لب و دهان توی کار اول هم اون قفسه ها رو که قرینه کردی یه مقدار تابلو شده
در کل کار قشنگی شده
خسته نباشی:rose:

reza_playmat

Active Member
کلا روی عناصری که روی بدن گذاشتی بیشتر کار کنی و اون ها رو طبیعی تر کن
از دور بری بدن گرفته تا خون دور لب و دهان توی کار اول هم اون قفسه ها رو که قرینه کردی یه مقدار تابلو شده
در کل کار قشنگی شده
خسته نباشی:rose:

سلام دوست عزیز مرسی از نظر ارزندتون
اما این مشکلی که شما گفتید رو رفع کرده بودم و یه تصویر جدید گذاشتم کاش اون رو هم بررسی میکردید

rohnaz

Well-Known Member
سلام.بهتر بود عكس قبل از اديت رو هم قرار ميدادي .اينطوري ميشد راحتر نظر داد.كليت كار زيباست و اجراي با حوصله اي بوده

جدیدترین ارسال ها

بالا