Cpu و تنظيمات مادربرد

S4DEGH

Well-Known Member
سلام

آقا مشكل من اينكه الان يه مدتي هست ( بعد از اينكه ويندوز رو عوض كردم ) سيستم cpu من رو پايين تر ميشناسه !
يعني cpu من 2200 هست ولي الان 1500 ميشناسه ! از برو بچ پرسيدم گفتن تنظيمات مادربردت بهم خورده !
خواستم بپرسم چي كار كنم !؟
:cry:

با سلام
اگر شما بخواهید این عمل را انجام دهید باید موقع روشن شدن کامپیوتر کلید دلیت رابزنید تا داخل ست آپ مادر برد بشوید ها لا باید وارد قسمت chipset شوید
شما گزینه fsb freguencgرا می بینید جلوی آن عدد 100 را نوشته است این عدد را به حالت های مختلف قرار دهید
و ذخیره کنید و موقع بوت کردن ببینید که درست نشان میدهد یا نه اکر درست نشان نداد باز هم از عددهای دیگر استفاده کنید
نکته : فقط این عدد را تا 200 نرسانید چون سیستم دیگر بالا نمی آید و شما مجبور هستید biosمادر برد را خالی کنید
معمولا روی 160 جواب میدهد
اگر مشکلتان حل نشد به من یک پی ام بدید میگم دیگر چه کاری انجام دهید اگر bios مادر برد هم آبدیت کنید بد نیست .
امید وارم موفق باشید . M

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
دستت طلا درست شد !
فقط یک سوال :
من روی 133 گذاشتم درست شد ! آیا اگر روی 166 بزارم باز همینه یا خراب میشه !؟ توجه اینکه cpu من AMD 2200+ هست !؟

با سلام مجدد
اگر این را از همان فرکانس کمتر یا بیشتر کنید دوباره تنضیمات به هم می خورد پس به شما توصیه می کنم آن را تعقیر ندهید

جدیدترین ارسال ها

بالا