بی بی کد Classic Bedroom

alipary

New Member
کار جالبی شده عارف جان ولی مدیلینگت ضعیفه و پرده ای که گذاشتی جالب نیست............بهر حال نا امید نشو هنوز کلی باید کار کنی 80 امتیاز............................

hamedzzaa

Active Member
به نظرم قشنگ ترین رندر داحلی که دیدم . خیلی رال و سنگینه.این دوستمون که گفتن مدلینگ ضعیفه من کاری ازشون نو سایت پیدا نکردم که ببینم مدلینگ قوی یعنی چی

goodzila46

Active Member
به نظرم قشنگ ترین رندر داحلی که دیدم . خیلی رال و سنگینه.این دوستمون که گفتن مدلینگ ضعیفه من کاری ازشون نو سایت پیدا نکردم که ببینم مدلینگ قوی یعنی چی

آقا شما چیکار به نظر دیگران داری؟ حالا مگه خودت کار قوی داری؟ خوبه یکی ام بیاد به نظر خودت گیر بده؟!!! بالاخره هر کسی یه نظری داره دیگه. شنیدین می گن آدم زنده وکیل وصی نمی خواد؟؟!!!

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ممنون حمیدرضا جان.خب هرکسی یه نظر داره.ایراد گرفتن اصلا کار سختی نیست. چرا در بازه چرا دمه خر درازه (ضرب المثل قدیمی ) . اما خب زدن کار سخته. یه منتقد صرفا لازم نیست بهترین باشه اما خب وقتی نتونه تا حدی از یه اثر یا یه حرفه ای برسه خب به نظرم شاید نتونه نقد حرفه ای داشته باشه.

بازم سلام
نوبت به نقد تصویر و یا همون شات دوم رسیده.

عارف خان با اجازه شما
توی این شات هم به نظر مشکل اساسی وجود نداره ( البته از اونجایی که بنده اصلاً تخصصی ندارم نظرم چندان مهم نیست :d)

نقاط ضعف
1- به نظر وجود دو آباژور در کنار تخت کافی می رسه و دیگه نیازی به روشنایی دیواری اونهم باز !! با استایل آباژور وجود نداشته باشه ، ( از اونحایی که در دیزاین و طراحی های چند ساله اخیر توجه خاص و ویژه ای به بحث مصرف انرژی می شه ، و شخصاً توی تصاویر حرفه ای خیلی کم دیدم که اینطور به روشنایی اتاق خواب توجه بشه، می شد از روشنایی دیواری صرف نظر کرد و یا از نوع دیگه مانند انواع تخت اون استفاده کرد)

2-صندلی که توی کار استفاده کردید به نظر خیلی کوتاه می رسه ، و فکر کنم شخص جهت استفاده از صندلی ، مجبور بشه پاش رو روی زمین دراز بکنه و برای اینکه بتونه شخصی خودش رو توی آینه ببینه مجبوره که نیم خیز بشه و دیگه لزومی برای استفاده از صندلی با اعمال شاقه !! ( نمی دونم شاقه درسته یا نه :d) نبینه.

3-گیاهی که در بالای کادر به درون صحنه اومده ، اصلاً حالت منطقی نداره و به مصنوعی شدن کار بیشتر کمک کرده تا طبیعی یا هنری شدنش، به نظرم گیاهی که در پایین تصویر قرار داره کافی هست.

4- منبت کاری هایی که بصورت افقی روی پانل اولی که پشت تخت قرار داره ، می تونست سنخیت بیشتری با بقیه منبت کاری ها ( یا کنده کاری ها) داشته باشه !! بنظرم یه سری چیز در هم بر هم می اد تا با مفهوم و همگن!.

5- یه جفت کفش زنانه درون صحنه قرار داره که به توجه به مدلش ، شخص استفاده کننده به محض پوشیدن یه فرود زیبا با مغز روی کف اتاق خواهد داشت و خیلی سریع ضربه فنی می شه!! ، به نظرم می تونست یه جفت دمپایی پشمالوی راحتی باشه تا یه جفت کفش شیک و مجلسی ! ( از اونجایی که هیچ خانومی از تو اتاق خواب اقدام به پوشیدن و یا در آوردن این نوع کفش رو انجام نمی ده و منطقی به نظر نمی رسه ، مگه تو فیلما!!)

و در آخر باز هم مشکلات رندر سازی ، مخصوصاً در قسمت راست تصویر و نزدیکه به پرده.

نقاط قوت
1- انتخاب یک شات زیبا و عالی!! برای نمایش هرچه بهتر کار 2- نورپردازی خوب 3- کنتراست خوب در تصویر 4- ساده و شیک بودن دیزاین 5- استفاده خوب از فضا ( خلاصه توی شات های مربطو به اتاق خواب، به آدم حس خوبی دست می ده اما من احساس آرامش رو با توجه به اینکه اتاق خواب هست نکردم اما با توجه به تم کلی شات ها قطعاً قابل قبول هست و از اونجایی که استفاده از یک طیف نوری گرم در فضا ، بیشتر در کارهای طراحی داخلی استفاده می شه و نه طراحی معماری!! ، این رو می شه سپرد به قصد و منظور طراح کار)

خلاصه هر چی ایراد بی خودی و باخودی بود گرفتیم دیگه :d اینقدر این کار خوبِ، آدم دوس داره هی ازش ایراد بگیره. عارف خان باز هم بی ادبی بنده رو ببخشید.
امتیاز من به این شات 7/10

قربونت ایراد بنی اسرائیلی میگیری؟ کار به این قشنگی آخه این ایراده؟دمپیایی؟؟!!! پس یه ایرادم من بگیرم که این بنده خدایی که رو تخت خوابیده بوده چرا وقتی رفته دمپایی نپوشیده؟یا اینکه یه جفت دمپایی دیگه هم گذاشته بودی براش؟چرا دوتا دمپایی گذاشته بودی؟
آقا کارت حرف نداره.لذت بردم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.بالاخره منو سینا هم نظر شدیم :oops:
بچه ها ادامه ندین چیزی نشده بنده خدا نقد تند نوشت.ول کنین.

farzanmir

New Member
سلام.اخه شماها که از کار به این خوبی ایراد میگیرید کی باورش میشه که حسادت نمیکنید؟این کار عارف جزو بهترین کارهای سایت هست وطبیعی هست هر کاری ایراداتی داره.اما در ارتباط با کارای عارف بسیار اندک است.امیدوارم سلامت باشه

goodzila46

Active Member
قربونت ایراد بنی اسرائیلی میگیری؟ کار به این قشنگی آخه این ایراده؟دمپیایی؟؟!!! پس یه ایرادم من بگیرم که این بنده خدایی که رو تخت خوابیده بوده چرا وقتی رفته دمپایی نپوشیده؟یا اینکه یه جفت دمپایی دیگه هم گذاشته بودی براش؟چرا دوتا دمپایی گذاشته بودی؟
آقا کارت حرف نداره.لذت بردم

اون فتوشاپ عکست تو حلقم ، چشم دیگه نمی گم "دمپیایی" چرا اونجاست. الان مثلاً شما هم خواستی بگی حضور داری نه؟

goodzila46

Active Member
یه نکته رو من می گم خدمت عارف عزیز دیگه مابقیش با خودتون.

99 درصد کسانی که کارهات رو نگاه می کنن حتی برای پنج دقیقه هم روی عکسهات مکث نمی کنند (اگر اشتباه می کنم و کسی اینکار رو کرده لطفاً تصحیح بفرمایید) ، تنها اشتباه من این بود که اینکار رو انجام دادم. اگر دیگران توی تاپیک تو دارن به من بی احترامی می کنند من گله ای از اونها ندارم ، چون خودم هم مهمون شما هستم اما این شما هستید که صاحب تاپیک هستید و نباید اجازه اینطور صحبت کردن ها رو بدید. من بارها در نقدهام خدمتتون عرض کردم که بابت نقدی که می کنم پوزش می خوام و اظهار می کنم که نظراتم کارشناسانه و عاری از اشتباه نیست اما نمی دونم چرا نه تنها دوستانی که ازشون انتظاری نمیشه داشت در صحبت کردن رعایت احترام به نظر دیگران رو نمی کنند بلکه خود شما هم به این موضوع دامن می زنید!!.

من پستها و نقدهام رو از تاپیک شما حذف کردم .

(دیگه دوستان ناراحتی فکری نداشته باشند لطفاً ، عارف جان شما هم از تعریف های دوستان لذت ببرید)
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

akherat

مدیر انجمن
سلام
عارف جان کار خوبی شده

دوستان گذاشتن یه کار در اینجا به این معنی نیست که حتما تعریف بشه

بنظر من انتقاد خیلی بهتر از تعریف هست - یکم واقع گرا باشید با منطق نقد های دوستمون رو رد کنید نه اینکه بگید ایراد بنی اسرائیل یا من کار بهتری ندیدم و ...
دوستان اونقدری که انتقاد باعث پیشرفت میشه تعریف نمیشه

مطمئن باشید اگه یه روز کاری اینجا گذاشته شد و کسی انتقاد نکرد بدونید اون کار ضعف بزرگی داره

جدیدترین ارسال ها

بالا