بی بی کد Classic Bedroom edit 2

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. یکی از کارهای طراحی داخلیم بود که قبلا گذاشتم اینجا و تایید شده بود برای تاپ گالری اما چون مشکل فنی سایت هنوز با پرجاست فعلا خبری نشده
دوباره یه سری ادیت کردم و رندر گرفتم ازش
cgarena evermotion 3dtotal
Classic bedroom 001.jpg
Classic bedroom 005.jpg
Classic bedroom 004.jpg
Classic bedroom 003.jpg
Classic bedroom 002.jpg
57eClassicbedroom006.jpg

2ffClassicbedroom007.jpg

7c7Classicbedroom008.jpg

389Classicbedroom009.jpg

آخرین ویرایش:

darklight

کاربر فعال
چرا از فرش کهنه استفاده کردی؟ به نظرم هم اینکه فرش کهنه اینقدر صاف نمیشه و هم اینکه اصلا به کل کار که همش داره برق میزنه اصلا نمی خوره. ولی غیر از این موضوع این رندرها با روان آدم بازی میکنه .... :shock: خیلی عالی شده.:paint:

AREF

سلام.فرش کهنه نیست.رنگ روشن هست و تا خرده مال اینترویور 23 هست که دقیقا همه جا هم برق میزنه

darklight

کاربر فعال
این پست رو حذف کردم چون لحنم خوب نبود و باعث ناراحتی شد...

آخرین ویرایش:

AREF

attachment.php

attachment.php

سلام مجدد فکرکنم عکس گویای مطلب باشه.حالا کهنه هست شاید فرش دست بافت هست که توی کار کلاسیک هست یا اینکه 1001 دلیل دیگه که میشه واسه هر کدوم یه ایرادبنی اسرائیلی دیگه درست کرد. و رنگ فرش هم عمدی بود. توی آرشیوم فکر کنم 240 تا فرش ایرانی داشته باشم. اما این به رنگ فضام میومد

اگه منظورتون فرش کهنه بوده خیلی خوب شده ولی به محیط نمی خوره....
خب سلیقه ای هست. معمولا ایجاد تناقصات کهنه نو شاید پست مدرن باشه.من علمش رو ندارم. شاید برم دنبالش.

اول پرده ضخیم که من نفهمیدم به چی وصل شده و چجوری جمع شده، اصلا هیچ نگهدارنده ای نداره انگار.
پرده مال آرشیو 3ddd هست. چون پرده از 2 طرف یه سقف وصل شده. پرده پشتی رو من نمی دونم چطور دیدی که به چیزی اتصال نداره.

دوم پرده نازک که پشت پنجره معلومه هم اصلا جالب نشده و انگار اون پشت رو شما توی پست پرو اضافه کرده باشید و نقش خود پرده رو به یک مقدار سفید کردن عکس تقلیل داده باشید. در صورتی که باید مات هم میشد و همچنین مقداری هم باید تصویرش (هر چند کم) یه مقدار اعوجاج پیدا می کرد.
پرده برای ساختنش 2 هزار راه شاید داشته باشه. این روش من بوده. و ضمنا پارچه مگه IOR داره که موج ایجاد بشه.

شرمنده از ایرادات بنی اسرائیلی اما چون شما استادم هستید من بیشتر گیر میدم که بیشتر یاد بگیرم.... لطفا به بزرگی خودتون ببخشید.
این خیلی زشته که اینجور ایرادات به این شکل مطرح بشه و با لفاظی کلام استاد و این جور حرفها بخواین توجیح کنین و هر بچه ای هم متوجه لحن متلک میشه. نقد داری بسم اله من هم در حد توانم جواب میدم نتونم عذر خواهی میکنم به خاطر عدم علم اعتراف میکنم.من که ادعا نکردم که بهترین کار دنیاست. برام مثل یه تمرین بوده.
مطمئنا دوستان دیگه مثل دوست جدیدمون گودزیلا میان و منتظر اینجور ایراد گیری نه نقد هستم.

پیوست ها

• AI23_03_persian_carpet-diff_resize.jpg
    AI23_03_persian_carpet-diff_resize.jpg
    520.9 کیلوبایت · بازدیدها: 368
  • 1d3cb1c571f49b73f22c07b5d39d2a0e.jpg
    1d3cb1c571f49b73f22c07b5d39d2a0e.jpg
    105.5 کیلوبایت · بازدیدها: 364

hamed max

کاربر فعال
بسیار عالی عارف جان............................................................................به نظرم یه کوچولو رندرها روشن تر بود بهتر میشد........................خروجی گامای 2.2 رو به همه پیشنهاد میکنم :)

darklight

کاربر فعال
من تمام حرف های شما رو دربست می پذیرم. اون حرف آخرتون هم که فرمودید من لحنم متلک بوده رو شرمندم که اینطور بوده و قصدم این نبوده و عذر خواهی می کنم و اون جمله آخر رو کاملا صادقانه نوشتم و قصدم توهین و ... نبوده چرا که از شما و آموزشهای شما خیلی استفاده کردم و خیلی چیز یاد گرفتم و شما رو هم استاد خودم می دونم. (یادتون هست که تمام آموزشهای شما رو یکجا خریداری کردم؟) بازم شرمندم و سعی می کنم روی کارهای شما بیشتر دقت کنم و ایرادی هم می گیرم در حد و سطح خودم باشه... بازم شرمنده قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم...

AREF

بسیار عالی عارف جان............................................ ................................به نظرم یه کوچولو رندرها روشن تر بود بهتر میشد........................خروجی گامای 2.2 رو به همه پیشنهاد میکنم
سلام ممنون .اره گاما 2.2 هست.شاید کنتراست رئ بالا بردم اینطور شده.ممنون

123456mm

New Member
به امید روزی که ما هم چنین کاری بدیم و بقیه ایراد بنی اسراییلی بگیرن:cool:
به نظرم عالیه.
میتونم بپرسم با چه سایزی رندر کردی؟ به نظرم اگه بزرگ تر باشه سایز رندرت تمام ایراداتی که بقیه گرفتن کلا میره:green:

::reza::

کاربر VIP
خویه. کار تمیزی شده. :rose: فقط اگه یه روزی دعوتمون کردی خونتون یادم باشه جای دلار ها کجاست! ، : دی
موفق باشی

AREF

سلام مانی خانم و آقا رضا.خیلی خوشحالم کارم نظرتون رو جلب کرده

.:BehzAd:.

Active Member
سلم عارف جان خوبی آقا

همه چی خوب شده خیلی نمیتونم نظر بدم چون کلاسیک کار نیستم و بیشتر کارای که زدم و میزنم مدرن بوده

استفاده از مدل های آماده دیگه بسه مرد! با این چند سالی که من میشناسمت؛ میدونم میتونی همه چی بسازی

با تنظیمات رندر و Global Illumination مشکل داشتم فقط!تکنیک های کم کردن زمان رندر و کلاه گذاشتن سره ویری و خوده آدم فقط برای بعضی کارای بازار!

در مورد تاپ گالری هم خیلی نگران نباش درست میشه ایشاالله

AREF

سلام بهزاد جان.ممنون. نه اتفاقا کار بازاری نیست و تنظیمات رندر افراطی بالا هست. شاید hsph بعضی از رندرها 120 یا بالاتر باشه. ترش هولد هم 0.005 . فقط ضعف سیستم باعث شد 1024 رندر بگیرم.ممنون
این کار 22 این ماه توی تاپ گالری 3dtotal قرار هست بره.مدیرسایتش بهم ایمیل داد

Active Member
عارف جان تنظیم کردن IR اونقدر هم که همه فکر میکنند راحت نیست بعضی وقت ها تنظیمات بالا فقط زمان رندر رو بالا میبرن به جایی اینکه کیفیت خروجی رو بالا ببرن!!!

پس به جایی افراط اگه از IR استفاده میکنی سعی کن رو تک تک تنظیمات مدیریت داشته باشی.دنیایی هست این تنظیمات رندر وی ری از رندر گرفته تا دوربین و نور و متریال و چند تا چیز دیگه!!

در مورد سیستم هم بگم یه هنرمند که کارش با این نرم افزار هاست سیستمش هرچقدر هم که قوی باشه باز کمه!اینم بعدا میگم!

من خیلی با IR موافق نبودم نیستم و نخواهم بود البته تو ورژن های جدید وی ری خبری ازش نیست و مطمئنم کم کم همه فراموش میکنند دلیلش رو خودتون بعد متوجه میشد!

اگه وقت بود و تونستم چند تا تست با ورژن جدید میگیرم و تغییرات جدید که بهش انفجار هستی میگن رو نشون میدم.البته بعد از این کاری که دستم هست!

در مورد 3DTotal هم اگه بره خیلی خوبه کم افتخاری نیست! تو فیسبوک دیدم که کاره یکی از بچه ها رفته تاپ گالری این سایت ولی نمیدونم کدوم کارش!

AREF

سلام مجدد.آره وی ری ۳ توی بحث برات فورس خیلی موفق بوده. متاسفانه هر ترفندی زدم با انواع وی پی ا ن نتونستم دانلودش کنم. هیچ سایتی هم نذاشته برای دانلود.
تنظیمات ایرادینس خیلی پیچیده هست.مخصوصا بخشی که ۳ تا عدد clr tresh , normal thresh , distance هر کدوم اگه مدیریت بشن واقعا توی رندر تاثیر گزاره.
فایل های جدید اورموشن رو من خیلی قبول دارم اما تنظیمات جی آی یه چیز سنگین هست.مثلا صحنه روی High هست با Hsph معادل ۴۰۰! عملا سیستم خونگی نمی تونه فایل های اورموشن رو رندر بگیره

Active Member
عارف جان هیچ جا و هیچ کجا نمیتونی وی ری 3 رو دانلود کنی چون نه کرک شده؛ نه تو این سایت های مسخره ناقض کپی رایت هم هست و نسخه بتا داره

تو سایت خودش هم که مفتی نیست که بتونی با و ی پ ی ا ن دانلودش کنی! هنوز هم بتا و فقط بعضی آرتیست تو دنیا دارنش اونم برای تست کردن و پیدا کردن باگ هاشوچون خیلی چیزهت از اول برنامه نویسی شده و باید باگ های این تغییرات پیدا و فیکس بشه
الان پنجمین نسخه بتا داره تست میشه

فقط بروت فورس بهتر نشده خیلی تغییرات دیگه ای داشته

و اما ir! چون به واسطه میان یابی ها و کارای که میکنه یوزر نباید به فکر ترفند و دور زدن باشیم اون خودش یه بار دور میزنه و استاده تو این کار پس ما نمیتونیم دوباره این کار رو بکنیم اگه هم بکنیم خیلی gi خوبی بهمون نمیده

تو کدوم صحنه اوموشن رو 400 گذاشته شده من ندیدم.

به فضل خدای عزیز مدتی هست من مشکل سیستم ندارم و راحت رندرهام رو میگیرم.

اگه کسی خواست سیستم جمع کنه خبر بده شاید بتونم کمک کوچکی بهش بکنم.

AREF

تو کدوم صحنه اوموشن رو 400 گذاشته شده من ندیدم.
ولوم های ۲۸ و ۲۹ . مثلا عدد رو گذاشته ۱۰۰ بعد گلوبال سابدیوایز رو ۴ گذاشته!
دیوانن اونها!
در مورد وی ری من فکر میکردم بتا ریلیز فری شده چون ما تو ایران هستیم نمی تونیم استفاه کنیم.:sad:

و اما ir! چون به واسطه میان یابی ها و کارای که میکنه یوزر نباید به فکر ترفند و دور زدن باشیم اون خودش یه بار دور میزنه و استاده تو این کار پس ما نمیتونیم دوباره این کار رو بکنیم اگه هم بکنیم خیلی gi خوبی بهمون نمیده
بهزاد جان برادر زیر دیپلم بگو!! من نفهمیدم :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا