Cache Server

برنامه رو گرفتم ولی با نصب و راه اندازیش مشکل دارم

mazoolagh جان من با ورژن 6 کار کردم و این ورژن کلی با او فرق می کنه من اصلا نتونستم باهاش کار کنم میشه یه خواهش ازتون بکنم یه فایل آموزشی واسم درست کنید و برام بفرستین آخه خیلی لازمش دارم راستی به یک مشکل دیگه هم برخوردم این برنامه رو که نصب می کنم فایروالش باعث میشه که کلاینتها از طریق آی پی و یا از طریق نتورک پلایس وارد سرور نشن و این یه مشکل دیگس براک چون من یه مپ درایو ساختم که فولدر شیرش تو سرور نمیشه سرور و کلاینت از هم جدا باشن و ارتباط نداشته باشن:cry: تو رو به خدا منو Help بدین کمکم کنید تا این نرم افزارو راه بندازم کلی دعاتون می کنم :D

mazoolagh

Active Member
خوب یکی یکی باید جلو برین - اول از همه اینکه وینروت اصولا" فایروال هست پس باید در Traffic policy بطور صحیح rule ها رو تعریف کنین.

در قدم اول شما source و destination و service رو روی any بگذارین و action رو allow کنین. در این صورت هیچ محدودیتی در ترافیک نیست و همه چیز باید بهش کلی کار کنه که بدون فایروال باشه.

بعد با توجه به نیازها و لی اوت شبکه ruleهای جدید اضافه و این rule اولی رو به شکل صحیح اصلاح کنین.

مرسی ولی من اصلا کار با ان برنامه رو بلد نیستم آموزش تصویری راهاندازی این برنامه تو سایتی جایی هست برم ببینم یا یه فایل Pdf آموزشی
آخه من یه کمم شبکم ضعیفه :d اینا رو هم که گفتین نفهمیدم

سلام من رفتم تو این سایت عضو شدم و لی مطلب یا تاپیک یا پستی در رابطه با وینروت ندیدم در مورد کش سرورهای دیگه مطلب بود ولی دریغ از اسم وینروت

مرسی
نمیدونک چی بگم ـآخه من چیزی ندیده بودم :d
در هر صورت مرسی برم ببینم میتوم کار بندازمش یا نه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا